AutoNation 62000 دلار برای مرکز سرطان Moffitt اهدا می کند

مطابق با پاتریک ترهار، رئیس بازار برای AutoNation خلیج تامپا، ایلینوی، و مینه سوتا بازارها ، “مشتریان و همکاران AutoNation در جمع آوری کمکهای مالی برای دفع سرطان سخاوتمندانه عمل کرده اند. ما بسیار مفتخریم که از کارهای مهم مرکز سرطان موفیت حمایت می کنیم. ما افتخار می کردیم که حامی مالی Miles برای Moffitt برای 8هفتم سال متوالی امسال مسابقه به صورت مجازی برگزار شد و ما به عنوان یک جامعه متحد 62000 جمع کردیم! “

AutoNation دارای سابقه طولانی در پشتیبانی از جوامع است ، به ویژه از طریق ماموریت DRV PNK که تقریباً افزایش یافته است 26 میلیون دلار برای حمایت از تحقیقات و درمان سرطان

درباره AutoNation، Inc.
AutoNation ، بزرگترین و شناخته شده ترین خرده فروش خودرو در آمریکا ، با رهبری جسورانه ، نوآوری و گسترش جامع مارک های تجاری ، صنعت خودرو را متحول می کند. از همان زمان 30 سپتامبر 2020، AutoNation دارای بیش از 325 مکان از ساحل به ساحل دیگر بود. AutoNation بیش از 12 میلیون وسیله نقلیه فروخته است ، اولین خرده فروش خودرو که به این نقطه عطف رسیده است. موفقیت AutoNation متعهد به ارائه تجربه ای بی نظیر از طریق فرآیندهای فروش و خدمات متمرکز بر مشتری است. از سال 2013 ، AutoNation مطرح شده است 25 میلیون دلار برای بیرون راندن سرطان ، ایجاد آگاهی و حمایت از تحقیقات مهم از طریق ابتکار عمل DRIVE PINK ، که به طور رسمی در سال 2015 مارک شد.

لطفا ببینید www.autonation.com، investers.autonation.com ، www.twitter.com/CEOMikeJackson، و www.twitter.com/AutoNation، جایی که AutoNation اطلاعات اضافی در مورد شرکت ، تجارت و نتایج عملیات آن را فاش می کند. لطفاً نیز بازدید کنید www.autonationdrive.com، وبلاگ خودرو سازی AutoNation ، برای کسب اطلاعات در مورد انجمن AutoNation ، صنعت خودرو و اخبار و روند فعلی خودرو.

درباره مرکز سرطان موفیت
موفیت به یک ماموریت نجات دهنده اختصاص داده شده است: کمک به پیشگیری و درمان سرطان. تامپاتسهیلات مبتنی بر تنها یکی از 51 است مراکز سرطان جامع تعیین شده توسط م Instituteسسه ملی سرطان، تمایزی که تعالی علمی ، تحقیقات چند رشته ای و آموزش و آموزش قوی موفیت را به رسمیت می شناسد. موفیت بیمارستان شماره 11 سرطان است و از نظر ملی رتبه بندی شده است اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده از سال 1999. کارکنان متخصص پرستاری موفیت توسط مرکز اعتبار سنجی پرستاران آمریکا با مگنت شناخته می شوند® وضعیت ، بالاترین تمایز آن است. موفیت با بیش از 7000 عضو تیم ، تأثیر اقتصادی در ایالت 2.4 میلیارد دلار. برای اطلاعات بیشتر ، با شماره 1-888-MOFFITT (1-888-663-3488) تماس بگیرید ، مراجعه کنید MOFFITT.org، و حرکت را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.

SOURCE AutoNation، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.autonation.com