Cango Inc. برای شرکت در کنفرانس های آینده ژانویه

شانگهای، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Cango، Inc. (NYSE: CANG) (“کانگو” یا “شرکت”) ، پلت فرم خدمات معاملات خودروی پیشرو در چین، امروز شرکت خود را در کنفرانس های زیر در ژانویه اعلام کرد. جزئیات کنفرانس ها به شرح زیر است:

  • اجلاس اقتصاد جدید مورگان استنلی چین ، 6 ژانویه 2021
  • روزهای دسترسی اتوماتیک و صنعتی جفری چین ، 20 ژانویه 2021

مدیریت شرکت در جلسات مجازی با سرمایه گذاران نهادی در طول این رویدادها شرکت خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً با نماینده مربوطه خود در هر بانک حمایت کننده تماس بگیرید.

درباره Cango، Inc.

Cango Inc. (NYSE: CANG) پیشرو در زمینه خدمات معاملات خودرویی در است چین فروشندگان ، موسسات مالی ، خریداران اتومبیل و سایر شرکت کنندگان در صنعت را بهم متصل کنید. در سال 2010 توسط گروهی از پیشگامان در تاسیس شد چین دفتر مرکزی صنعت مالی خودرو ، دفتر مرکزی شرکت در است شانگهای و خریداران خودرو را از طریق یک شبکه فروشنده در سراسر کشور درگیر می کند. خدمات این شرکت در درجه اول شامل تسهیل تأمین مالی خودرو ، تسهیل معاملات خودرو و تسهیل خدمات پس از بازار است. Cango با استفاده از مزیت های رقابتی خود در فناوری ، بینش داده ها و زیرساخت های مبتنی بر ابر ، می تواند شرکت کنندگان سیستم عامل خود را به هم متصل کند و در عین حال تجربه کاربری بالایی را برای آنها به ارمغان بیاورد. مدل پلت فرم Cango آن را در موقعیت منحصر به فرد قرار می دهد تا به عنوان بازارهای خودرو و تحرک در شرکت های پلتفرم و شرکای تجاری خود ارزش افزوده داشته باشد. چین ادامه رشد و تکامل. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.cangoonline.com.

ارتباط با سرمایه گذاران

سزار کائو
شرکت کانگو
تلفن: +86 21 3183 5088 ext.5581
پست الکترونیک: [email protected]

امیلی وو
گروه Piacente ، شرکت
تلفن: +36 21 6039 8363
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Cango Inc.

لینک های مربوطه

www.cangoonline.com