China Matters داستان خانم پان و میهمان خانه کوهستانی او را ارائه می دهد

این خانم 44 ساله یکی از بسیاری از افراد در منطقه Lin’an است که برای جلب بازدید کنندگان بیشتر از خانه و خارج از کشور ، مهمانخانه ساخته است. از نظر وی ، این فرصتی است برای ایجاد تغییرات در زادگاهش. و برنامه های او توسط هانگزو دولت.

کلید این تغییر ، ترکیب محیط محلی و هنر برای ایجاد چیزی تازه در جایی است که انتظار آن را ندارید. و مهمانخانه هایی مثل خانم پان این دو را دور هم جمع می کند.

بزرگتر از اندازه های واقعی هنر بامبو اکنون تالارها را تزئین می کنند. وقتی میهمانان برای صرف چای و غذا بعد از ظهر می نشینند ، فنجان ها و ست های کارد و چنگال که از چوب بامبو محلی تهیه شده اند میزها را می پوشند. خانم پان از هنرمندان دعوت کرده است که بیایند و تسلط خود را به نمایش بگذارند.

با این حال ، همه چیز در ابتدا قایقرانی ساده نبود. بعد از تحصیل در فرانسه، او سرانجام تصمیم گرفت که به Lin’an برگردد. و حتی اگر او همه آن سالها در کودکی آنجا را ترک کرده باشد ، هیچ کس نمی تواند انکار کند که این مکان برای او چه خاص بوده است.

اما به گفته اوضاع ، پدر خانم پان ، یک مجری گردشگری باتجربه ، با برنامه های مهمانسرا مخالفت کرد. وی دسترسی کم ، جمعیت اندک و توسعه نیافته در منطقه را به عنوان دام های احتمالی مشاهده کرد. با این وجود ، او متفاوت دید. او مانع نشده است. او به تغییراتی که مهمانخانه اش ایجاد می کند اعتقاد داشت.

و اکنون ، او میزبان رویدادهای مختلفی در طول سال است. اخیراً ، او یک نمایشگاه هنری بامبو راه اندازی کرد. این هنرمند بامبو توانست به روستاییان محلی نحوه بافتن آثار هنری بامبو با منبع محلی را بیاموزد. همین اواخر ماه اکتبر ، در اواخر فصل برداشت برنج محلی ، او کارآفرینان کشاورزی جوان را جمع کرد تا برنج جدید را بچشند و محصولات خود را برای ارتقاown شهر خود تبادل کنند.

بنابراین ، دهکده Xiangjian فقط نوک کوه یخ است. این نمایشی نوآورانه از چگونگی ایجاد گردشگری در روستاها است هانگزو. در این ویدئو ، جاش میزبان انگلیس به بازدید از مهمانخانه رفت و از تحولات روستاها در دیدن کرد هانگزو از طریق طبیعت و هنرهای مدرن فیلمبرداری و تهیه کنندگی این فیلم توسط چین مهم است.

تماس: لی Siwei
تلفن: +6810-68996566 + 8610
پست الکترونیک: [email protected]

ویدیو – https://youtu.be/c-e-VA6mT1k
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1156746/China_Matters_Logo.jpg

منبع چین مهم است