Coalfire Federal در میان اولین C3PAO های مجاز برای انجام ممیزی CMMC

واشنگتن، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Coalfire Federal ، پیشرو در زمینه ارائه خدمات امنیت سایبری به دولت فدرال و پایگاه صنعتی دفاعی (DIB) ، امروز از انتخاب خود توسط سازمان اعتباربخشی مدل اعتبار سنجی سایبر (CMMC-AB) برای تبدیل شدن به یکی از اولین شرکت های مجاز خبر داد. برای انجام ممیزی CMMC.

چارچوب CMMC برای رسیدگی به سرقت مداوم و دسترسی غیرمجاز به اطلاعات طبقه بندی نشده کنترل شده (CUI) توسط دشمنان خارجی از طریق اعمال بهداشت خوب سایبر و بهترین روشها ایجاد شده است. چارچوب CMMC مجموعه ای از الزامات اجباری امنیت سایبری است که همه پیمانکاران در زنجیره تأمین وزارت دفاع باید آن را اجرا کرده و سپس توسط یک سازمان ارزیابی شخص ثالث CMMC (C3PAO) تأیید کنند. پنج سطح صدور گواهینامه حداقل وضعیت امنیتی یا بلوغی را که سازمان باید بدست آورد ، تعیین می کند که با توجه به حساسیت اطلاعاتی که آنها دارند تعیین می شود. سازمانهایی که CUI را اداره می کنند باید در سطح 3 CMMC یا بالاتر مجاز باشند.

رئیس فدرال Coalfire گفت: “ما افتخار می کنیم که به عنوان C3PAO اولیه انتخاب شده ایم و از مسئولیت ویژه ای که همراه اول است قدردانی می کنیم.” بیل مالون. “همانطور که ما با استفاده از FedRAMP تجربه کردیم ، انتظار داریم در مورد مأموریتهای تأسیس 1500 شرکت Pathfinder که در سال 2021 انجام خواهد شد ، در مورد اجرا و تأیید روشها و فرآیندهای CMMC درسهایی آموخته شود. مانند موفقیتی که در با مشارکت ما با دفتر مدیریت برنامه FedRAMP ، ما مشتاقانه منتظر یک رابطه مشترک با CMMC-AB هستیم تا از تضمین موفقیت آمیز بودن اجرای و اجرای چارچوب CMMC اطمینان حاصل کنیم. “

در طول سال گذشته ، تیم Coalfire Federal به عنوان داوطلب در کارگروه CMMC-AB مسئول ایجاد معیارهای ارزیابی و روش های پشتیبانی از چارچوب CMMC شرکت کرده است. کارمندان Coalfire Federal برای شرکت در برنامه آموزش ارزیابی موقت انتخاب شدند و با موفقیت آموزش خود را به پایان رساندند و مدارک ارزیاب موقت خود را به دست آوردند. Coalfire Federal همچنین یک سازمان پزشک ثبت شده CMMC (RPO) است که می تواند خدمات مشاوره ای CMMC را به شرکت های DIB که به دنبال کمک هستند آماده می شود زیرا آنها برای ممیزی رسمی CMMC آماده می شوند.

مالون ادامه داد: “سرقت مداوم اطلاعات حساس دفاعی توسط دشمنان ما و تأثیر آن بر امنیت ملی مسئله ای بسیار مهم است که قابل حل نیست.” “Coalfire Federal متعهد به ارائه خدمات امنیت سایبری است که ماموریت وزارت دفاع و زنجیره تأمین آن را قادر و محافظت می کند.”

درباره Coalfire Federal
دفتر مرکزی کولفایر فدرال در منطقه پایتخت ملی قرار دارد و نزدیک به 20 سال تجربه ارائه خدمات امنیت سایبری به دولتها و سازمانهای تجاری با امکان بخشیدن و محافظت از اهداف سایبری ویژه ماموریت آنها را دارد. Coalfire پیشتاز FedRAMP 3PAO است و طیف کاملی از خدمات مدیریت امنیت و انطباق با امنیت سایبری را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Coalfire Federal و CMMC ، با ما تماس بگیرید: [email protected] یا به سایت مراجعه کنید: www.coalfirefederal.com.

مخاطب:
کارولین دابینز
410-353-5340
[email protected]

منبع: Firefire

لینک های مربوطه

http://www.coalfirefederal.com