Construction Partners، Inc. خرید کارولینای شمالی را کامل می کند

دوثان ، علا.، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ساخت و ساز شرکا ، شرکت (NASDAQ: ROAD) (“شرکت” یا “ساخت و ساز شرکای”) ، یک شرکت عمودی یکپارچه زیربنایی متخصص در ساخت و نگهداری از جاده ها در پنج ایالت جنوب شرقی ، امروز اعلام کرد که آن RPC را به دست آورده است Contracting، Inc. ، یک پیمانکار آسفالت و روسازی مستقر در کیتی هاوک ، کارولینای شمالی. این معامله دو کارخانه آسفالت مخلوط گرم را به کارخانه شرکت اضافه می کند کارولینای شمالی رد پا

“معاملات امروز دو بازار پویا را در شمال شرقی اضافه می کند کارولینای شمالی، از جمله بانکهای بیرونی ، و قلمرو جغرافیایی را که در خرید اخیر شرکت Rose Brothers Paving اضافه کرده ایم ، گسترش می دهد. ” فرد جی (ژول) اسمیت ، III، مدیر عامل شرکای ساختمانی.

اسمیت ادامه داد ، “ما معتقدیم که اپراتورهای صنعت ما به عنوان یک سازمان پویا و در حال رشد ، به دنبال شرکای ساختمانی هستند که پس از اتمام معامله فروش فرصت هایی برای رشد مداوم و موفقیت دارند. از چهار مشاغل کسب شده در کارولینای شمالی در این سه ماه ، سه نفر از مالکان تصمیم گرفته اند که در شرکت ما بمانند و به موفقیت های آینده ما کمک خواهند کرد. استقبال می کنیم رابی پارکر و تیم او به همکاران ساخت و ساز. “

About Construction Partners، Inc.

ساخت و ساز همکاران ، یک شرکت زیرساخت مدنی عمودی یکپارچه است که در پنج ایالت جنوب شرقی کار می کند ، دارای 48 کارخانه آسفالت مخلوط داغ ، 9 تأسیسات کل و یک ترمینال آسفالت مایع. پروژه های بودجه عمومی بیشتر فعالیت آن را تشکیل می دهند و شامل جاده های محلی و ایالتی ، بزرگراه های بین ایالتی ، باند فرودگاه و پل ها هستند. اکثر پروژه های عمومی شرکت مربوط به تعمیر و نگهداری است. پروژه های بخش خصوصی شامل آسفالت و نشستن برای پارک های اداری و صنعتی ، مراکز خرید ، مشاغل محلی و توسعه مسکونی است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.constructionpartners.net مراجعه کنید.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

برخی از اظهارات مندرج در این مقاله که گزاره هایی از واقعیت تاریخی یا فعلی نیستند “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. این اظهارات را می توان با استفاده از آنها شناسایی کرد کلماتی مانند “جستجو” “ادامه” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “پتانسیل” ، “هدف قرار دادن” ، “می تواند” ، “ممکن است” ، “ممکن است” ، “خواهد شد” ، “انتظار” ، “باید ، “” پیش بینی ، “” قصد “،” پروژه “،” چشم انداز “،” باور “،” برنامه “و عبارات مشابه یا منفی آنها. بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این بیانیه مطبوعاتی شامل ، بدون محدودیت ، بیانیه هایی در مورد مزایای یک کسب و کار تجاری و نتایج مورد انتظار از تجارت کسب شده است. این گزاره ها و سایر اظهارات آینده نگر براساس دیدگاه ها و فرضیات فعلی مدیریت استوار است و شامل خطرات و عدم اطمینان است که می تواند به طور قابل توجهی بر نتایج مورد انتظار تأثیر بگذارد. فاکتورهای مهمی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده تفاوت دارند ، در آخرین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه بعدی آن در مورد فرم 10-Q ، گزارش های فعلی آن در فرم ذکر شده است. 8-K و گزارش های دیگری که شرکت با SEC ارسال می کند. اظهارات رو به جلو فقط از تاریخ ارائه آنها صحبت می کنند. شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس نتایج واقعی ، وقایع بعدی یا شرایط یا سایر تغییرات تأثیرگذار بر این گونه اظهارات را ندارد ، مگر در مواردی که قانون لازم الاجرا دارد.

مخاطب:

ریک بلک
دنارد لاسکار روابط سرمایه گذار
[email protected]
(713) 529-6600

SOURCE Construction Partners، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.constructionpartners.net