Copart موقعیت مکانی را در Macon ، جورجیا گسترش می دهد

دالاس، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Copart، Inc. (NASDAQ: CPRT) ، یک شرکت جهانی حراج آنلاین خودرو از گسترش Macon ، جورجیا محل. این مرکز اکنون 65 هکتار با ظرفیت اضافی برای ذخیره سازی و عملیات وسایل نقلیه را شامل می شود.

مدیر کل گفت: “ما از این ملک توسعه یافته خوشحال هستیم زیرا این فضای و منابع اضافی را در اختیار ما قرار می دهد تا بتوانیم به مشتریان خود به شیوه ای استثنایی که از کوپارت انتظار و سزاوار آن را دارند خدمت کنیم.” جوشوا گاردنر.

خریداران واجد شرایط می توانند در هر زمان در Copart.com/Register ثبت نام کنند تا از طریق بستر حراج آنلاین Copart پیشنهادات خرید وسایل نقلیه را ارائه دهند. مکان Copart Macon پنجشنبه ها در حراج های هفتگی اتومبیل برگزار می کند 10 صبح به وقت شرقی.

“گسترش اخیر کوپارت ماکون یک گام مهیج پیش رو برای کوپارت در مرکز است گرجستان، و همچنین برای مشتریان ما در منطقه ، “گفت: کوپارت رئیس جمهور جف لیاو.

از Copart دیدن کنید ماکون صفحه در Copart.com برای مشاهده اطلاعات تماس ، لیست فروش و موجودی مکان. برای لیستی از تمام مکان های Copart ، لطفا به Copart.com/locations مراجعه کنید.

درباره بخش
شرکت کوپارت ، که در سال 1982 تاسیس شد ، یک رهبر جهانی در حراج های آنلاین اتومبیل است. فناوری نوآورانه و بستر حراج آنلاین کوپارت فروشندگان را به بیش از 750،000 عضو در بیش از 170 کشور جهان متصل می کند. این شرکت خدماتی را برای پردازش و فروش وسایل نقلیه نجات دهنده و تمیز عنوان با فروشندگان ، برچیدن کنندگان ، بازسازی ها ، صادر کنندگان و در برخی موارد به کاربران نهایی ارائه می دهد. کوپارت به نمایندگی از شرکت های بیمه ، بانک ها ، شرکت های دارایی ، اپراتورهای ناوگان ، فروشندگان و مالکان شخصی به فروش وسایل نقلیه می پردازد. کوپارت با فعالیت در بیش از 200 مکان در 11 کشور جهان ، بیش از 125000 وسیله نقلیه روزانه در دسترس دارد. کوپارت در حال حاضر در فعالیت می کند ایالات متحده (Copart.com) ، کانادا (Copart.ca) ، انگلستان (Copart.co.uk) ، جمهوری ایرلند (Copart.ie) ، برزیل (Copart.com.br) ، آلمان (Copart.de) ، امارات متحده عربی، عمان و بحرین (Copartmea.com) ، اسپانیا (Copart.es) و فنلاند (Copart.fi). برای اطلاعات بیشتر یا عضو شدن ، به Copart.com/register مراجعه کنید.

مخاطب:
فاطمه علی، مدیر ارتباطات ، کوپارت
[email protected] | (972) -391-5206

منبع کوپارت ، شرکت

لینک های مربوطه

https://www.copart.com