Cove Communities همچنان به دنبال دستیابی به Resorts RV Resorts و Communities Home تولید شده است

BPKFL که کاملاً در کلیدهای میانی MM33 قرار گرفته است ، خانه ایده آل را برای لذت بردن از تمام کلیدهای فلوریدا ارائه می دهد. BPKFL که به عنوان یکی از بهترین مقاصد ماهیگیری ورزشی در ایالات متحده شناخته می شود ، دسترسی فوری به خلیج مکزیک با فراوانی تارپون ، استخوان ماهی ، ماهی قرمز ، ماهی قزل آلای لکه دار و پمپانو. صخره های نزدیک در اقیانوس اطلس Snapper و Grouper بزرگ را ارائه می دهند در حالی که بیشتر دریاها دنیای Sailfish را باز می کند ، ماهی ماهی، وهو ، تن ، و مارلین. BPKFL همچنین جاذبه های اطراف را ارائه می دهد ، از جمله پارک ایالتی باهیا هوندا ، پناهگاه گوزن های ملی ، ساحل کالوسا و کی وست – فقط 40 دقیقه رانندگی با شما فاصله دارد.

دیدگاه Cove برای BPKF ایجاد یک امر ضروری است فلوریدا کیز شیوه زندگی که در آن خانواده و دوستان می توانند در یک استراحتگاه لوکس RV استراحت کنند. کاو نوسازی های مهمی را برنامه ریزی کرده است که از سال 2021 آغاز خواهد شد ، از جمله ارائه خدمات به تمام سایت های RV ، ایجاد “Supersites” در اقیانوس ، و ارتقا the امکانات و محوطه سازی. مدیر عامل شرکت کاو ، کالین ادواردز اظهار داشت، “ما منتظر استقبال هستیم کلید بزرگ کاج و مشتری وفادار آن در خانواده کاو. موقعیت کمیاب این اقامتگاه فرصتی را برای ایجاد تجربه ای بی نظیر در تعطیلات برای مشتریان و مهمانان کاو فراهم می کند. کلید بزرگ کاج 14 استهفتم املاک RV که ما در Florida Keys مالک آن هستیم و از دید ، تجربه و روابط ما با شرکای محلی و شهرستان مونرو همانطور که ما در تلاشیم تا استراحتگاه را در میان بهترین موارد ارائه شده توسط Keys برجسته کنیم. “

از زمان شروع عملیات در سپتامبر 2017 ، Cove Communities 25 جامعه RV و MH با بیش از 10،400 سایت در ایالات متحده به دست آورده است ، کانادا، و انگلستان. کاو برای بدست آوردن چندین ویژگی دیگر RV و MH تحت قرارداد است و همچنان به دنبال فرصت های کسب است. اگر ملک RV یا MH دارید که قصد فروش آن را دارید ، لطفاً تماس بگیرید دیوید ناپ در (602) 750-9770.

SOURCE انجمن های Cove

لینک های مربوطه

https://www.covecommunities.com