DGP Capital به تولید وریس در فروش آن به شرکت نمونه کارها سرمایه جدید آب Emerald EMS توصیه می کند

نان ، کالیفرنیا، 1 دسامبر 2020 / PRNewswire / – DGP Capital LLC خوشحال است که از خرید Veris Manufacturing (“Veris”) ، توسط خدمات ساخت الکترونیکی زمرد (“Emerald EMS” یا “زمرد”) خبر می دهد. Emerald EMS یک شرکت نمونه کارها از شرکت سهام خصوصی New Water Capital (www.newwatercapital.com) است. DGP Capital (www.dgpcapital.com) به عنوان مشاور مالی انحصاری Veris در معامله انجام شد ، 23 اکتبر 2020.

Veris Manufacturing (www.verismfg.com) یک تولید کننده قرارداد کامل خدمات است که دفتر مرکزی آن در Brea ، کالیفرنیا، متخصص در ساخت پیشرفته مجامع الکترونیکی. Veris خدمات ساخت الکترونیکی را در بازارهای مختلف ، از جمله هوا فضا / دفاع ، ارتباطات ، پزشکی ، telematics و سایر صنایع با الکترونیک پیچیده و مأموریت ارائه می دهد.

دفتر مرکزی آن در سالم ، N.H.، Emerald EMS (www.emeraldems.com) یک شرکت ساخت و طراحی با تکنولوژی پیشرفته با راه حل های تولید جهانی ، مقرون به صرفه و با ارزش بالا است که به کاربران نهایی با قابلیت اطمینان بالا در هوا فضا / دفاع ، کنترل های صنعتی ، پزشکی ، قدرت و بخشهای زیرساخت ، نیمه هادی و ارتباطات از راه دور.

تیم مدیریت وریس ، از جمله رئیس جمهور جی کادلر و معاون اجرایی رئیس جمهور آماندا برویر، به عنوان بخشی از سازمان زمرد ، نقش خود را در Veris ادامه خواهند داد. بیل مک ایلون، بنیانگذار و رئیس Veris ، خاطرنشان کرد: “تیم Veris نمی تواند از نتیجه این معامله خوشحال تر باشد و به عنوان بخشی از سیستم عامل Emerald EMS چشم به راه فرصت های رشد در آینده است.”

جک چانگ، مدیرعامل DGP Capital ، اظهار داشت ، “تیم DGP Capital افتخار دارد که نماینده Veris در معامله خود با Emerald و تیم New Water Capital است. ما احساس می کنیم که این یک معامله بسیار هم افزایی است و برای آینده بسیار هیجان زده هستیم. برای تیم مدیریتی در Veris ، و همچنین زمرد نگهداری می شود. ”

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید جک چانگ در [email protected]، یا 713-955-1695 ، الحاق 801.

درباره DGP Capital

DGP Capital یک بانک سرمایه گذاری و یک شرکت مشاوره M&A است که به مشتریان در زمینه ادغام و ادغام ، معاملات سرمایه گذاری در دارایی و بدهی مشاوره می دهد و خدمات مالی عمومی شرکت را ارائه می دهد. DGP از تخصص متمرکز بر صنعت برای خدمت به شرکتهای پایین بازار متوسط ​​در بخشهای صنعتی ، تولیدی ، انرژی و بازارهای مجاور استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.dgpcapital.com مراجعه کنید.

اعضای خاصی از DGP Capital LLC نمایندگان ثبت شده ای هستند و معاملات اوراق بهادار از طریق StillPoint Capital LLC ، عضو FINRA / SIPC انجام می شود. DGP Capital به StillPoint Capital وابسته نیست.

SOURCE DGP Capital، LLC

لینک های مربوطه

dgpcapital.com