Diversis فروش ArrowStream را اعلام می کند

لس آنجلس، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – سرمایه Diversis (“Diversis”) ، a لس آنجلسشرکت خرید مبتنی بر نرم افزار و سازمان های مجهز به فناوری ، امروز از فروش ArrowStream ، Inc (“ArrowStream”) ، پیشروترین ارائه دهنده مبتنی بر ابر نرم افزار مدیریت زنجیره تامین پایان به پایان برای صنعت خدمات غذایی خبر داد. ، به Tailwind Capital (“Tailwind”) ، یک شرکت سهامی خاص ، سرمایه گذاری در شرکت های بازار متوسط ​​و رشد گرا را متمرکز کرده است.

وی گفت: “ما از همه راهنمایی ها و سرمایه گذاری هایی که دیورسیس طی این چند سال در اختیار ما قرار داده قدردانی می کنیم.” جف دور، رئیس ArrowStream. “Diversis چشم انداز ما را برای تغییر دید در زنجیره تامین برای بخش خدمات غذایی مشترک به اشتراک گذاشت و ما از ادامه این ماموریت با یک شریک مالی استثنایی دیگر در Tailwind Capital بسیار هیجان زده هستیم.”

Diversis ArrowStream را در سال 2017 از خانواده بنیانگذار خریداری کرد و در طول مالکیت آن با همکاری ArrowStream همکاری کرد تا در سیستم عامل فناوری این شرکت سرمایه گذاری کند تا عملکرد آن را افزایش دهد و حضور آن را در صنعت خدمات غذایی گسترش دهد. آنها همچنین به تقویت تیم مدیریت و گسترش برنامه های فروش و بازاریابی کمک کردند. درآمد مکرر ArrowStream در زمان مالکیت Diversis به طور ارگانیک سه برابر شده است.

راه حل های زنجیره تامین پیشرو در بازار ArrowStream بیش از 250 رستوران زنجیره ای ، 1000 مکان توزیع کننده و 8000 تامین کننده را در یک سیستم عامل متصل می کند و مارک های معروف مانند Raising Cane’s Chicken Fingers، Shake Shack، Wendy’s، Inspire Brands، QDOBA Mexican Eats و مترو ، در میان دیگران.

گفت: “ما خوشبختانه چند سال پیش با یک تیم مدیریتی استثنایی در ArrowStream شریک شدیم.” کوین ما، مدیر شریک در Diversis. “هنگامی که Diversis برای اولین بار در شرکت سرمایه گذاری کرد ، ما یک بستر مهم را دیدیم که در حال تغییر دید زنجیره تامین در بخش خدمات غذایی است ، منطقه ای که هر روز هر روز حیاتی تر می شود. ما نمی توانیم افتخار کنیم که به این کمک کردیم تیم به رشد بالایی تبدیل می شود ، نوآور پیشرو در بازار امروز است. “

ArrowStream توسط لینکلن بین المللی LLC به عنوان مشاور مالی و O’Melveny & Myers LLP به عنوان مشاور حقوقی مشاوره داده شد.

درباره ArrowStream
ArrowStream پیشرو در نرم افزار مدیریت زنجیره تامین پایان به پایان برای صنعت خدمات غذایی است ، به مشتریان کمک می کند تا از داده ها برای بهبود تجارت خود استفاده کنند. این شرکت با هزاران نفر از اپراتورهای رستوران زنجیره ای ، توزیع کنندگان و تامین کنندگان با یک شبکه یکپارچه از برنامه ها و داده های صنعت ، سطح بی نظیری از شفافیت ، کنترل و بینش عملی را برای محافظت از مارک های مشتریان خود ، کاهش خطرات و بهینه سازی سودآوری فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.arrowstream.com مراجعه کنید.

درباره Diversis Capital
Diversis در سال 2013 تاسیس شد ، یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی متمرکز بر نرم افزار و فناوری است که در شرکت های پایین بازار میانه سرمایه گذاری می کند و موقعیت هایی را هدف قرار می دهد که می تواند ارزش منحصر به فردی در کمک به یک شرکت برای رسیدن به سطح بعدی ایجاد کند. با رویکرد مشارکت در سرمایه گذاری ، شرکای عملیاتی و مشاوران استراتژیک آن در کنار تیم های مدیریتی برای کمک به ایجاد سازمانهای موفق مستقر برای رشد بلند مدت همکاری می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.diversis.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
کریس توفالی
روابط عمومی کریس توفالی ، LLC
914-834-4334

SOURCE Diversis Capital Management، LP

لینک های مربوطه

https://www.diversis.com