Electronic Transaction Consultants، LLC (ETC) قراردادی را با بخش حمل و نقل Kane County برای پل عابربانک Longmeadow Parkway Toll Bridge نسل بعدی دفتر کار و عملیات امضا می کند

ریچاردسون ، تگزاس، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 10 نوامبر 2020، بخش حمل و نقل شهرستان کین (KDOT) در ایلینوی قراردادی با مشاوران معامله الکترونیکی (ETC) برای ارائه یک سیستم پیشرفته دفتر کار و خدمات پیشرفته مرکز خدمات مشتری امضا کرد. ETC سیستم و برنامه عملیاتی Back Office مبتنی بر نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) ، زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS) را ارائه می دهد ، مقیاس پذیر برای بیش از حجم تولید پیش بینی شده KDOT.

این قرارداد ، که شامل یک دوره اولیه شش ساله با دو گزینه تمدید دوره دو ساله است ، در سال آغاز شده است نوامبر 2020. راه حل برنده ETC شامل موارد زیر است:

  • riteHorizon ™ سیستم عقب
  • riteOnline ™ سیستم سلف سرویس مشتری
  • riteOSS monitoring سیستم نظارت و گزارش عملیاتی
  • خدمات مرکز خدمات مشتری با سیستم های ارتباطی واحد

riteHorizon TC ETC ، همراه با riteOnline ، مجموعه ای یکپارچه مبتنی بر ابر ، اثبات شده برای تولید ، از ماژول های ویژه tolling ، یکپارچه با برنامه های تجاری خارج از قفسه (COTS) است. رویکرد رو به جلو فناوری ETC مدیریت حساب کامل ، خدمات شخصی به مشتری و عملیات خودکار دفتر کار متحرک KDOT را فراهم می کند. بر خلاف سیستم های عوارض سنتی ، سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) و سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ، riteHorizon a یک پلت فرم یکپارچه ، مبتنی بر یک مدل داده واحد ارائه می دهد که حسابداری ، حسابرسی و شفافیت داده ها را با مدیریت بازرگانی فرآیند عوارض تلفیق می کند و جامع ، مدیریت بصری کاربر با مشتری.

“راه حل ETC ارائه خواهد شد شهرستان کین با پیشرفته ترین سیستم پشت دفتر و رابط های بصری ، باعث می شود مرکز تماس و رابط سلف سرویس آنلاین برای مشتریان آینده ما به راحتی قابل دسترسی باشد “. استیو کوفینبارگار، دستیار مدیر حمل و نقل KDOT. “ما از کار با ETC برای پیاده سازی این سیستم دفتر کار اثبات شده برای تولید که به ما امکان می دهد سطح بالایی از خدمات مشتری را برای کاربران پل عوارضی Longmeadow Parkway ارائه دهیم ، هیجان زده هستیم.”

ETC’s riteSuite a خانواده ای از سیستم های عوارض و تلفات پایان به پایان است که بر روی سیستم عامل های منبع باز اصلی برای استقرارهای انعطاف پذیر در آینده ساخته شده است. riteSuite انواع مختلفی از محصولات عوارض و مالتی مد را شامل می شود:

  • riteHorizon – یک پلت فرم نرم افزاری کم و بدون کد ، جامع ، اثبات شده از تولید ، متشکل از یک ERP ، CRM و سایر ماژول های پشتیبان ، که برای برنامه های تحرک پرداخت می شود و چند سرویس طراحی شده و مجهز به گزارش سطح ERP برای بینش و ممیزی بی نظیر است. .
  • riteOnline – یک وب سایت سلف سرویس مشتری و یک برنامه موبایل که تجربه کاربری پیشرفته تری را برای آسان نگهداری و پیمایش حساب فراهم می کند که در آن مشتریان می توانند حسابداری را مدیریت کنند ، وسایل نقلیه یا ترانسپوندرها را مدیریت کنند ، سابقه حساب را مشاهده کنند ، با یک نماینده گپ بزنند و موارد دیگر.
  • riteOSS – یک سیستم تعمیر و نگهداری فناوری اطلاعات و سیستم مدیریت دارایی در سطح شرکت که نقشه برداری کامل زیرساخت سیستم را با نظارت بر خدمات و سطح م andلفه ها ، داشبورد تعاملی ، هشدارهای قابل تنظیم ، تجزیه و تحلیل خط پیش بینی و مدیریت جامع چرخه حیات دارایی فراهم می کند.

“ما افتخار می کنیم که با KDOT در پروژه Longmeadow Parkway کار می کنیم. سیستمی مشابه با آنچه ما در بخش حمل و نقل شهرستان Kane پیاده سازی خواهیم کرد ، بیش از دو سال است که در حال تولید است و ما برای اجرای این پیشرفته و هیجان زده هستیم. یک راه حل منحصر به فرد دفتر کار با تیم دیگر “، مدیر عامل شرکت ETC گفت برت کید.

درباره ETC

ETC سنگ بنایی است که تمام عناصر متحرک محیط حمل و نقل چند حالته امروزی – سیستم ها ، داده ها ، افراد و وسایل نقلیه – را جمع آوری می کند تا راه حل های یکپارچه تحرک را برای آژانس های شهری و بزرگراهی و مشتریان آنها ساده کند.

ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات پیشرو در زمینه تحرک هوشمند ایالات متحده ، مدیریت پرداخت هزینه و ازدحام ، راه حل های تحرک شهری ، سیستم عامل های پشت دفتر چند حالته یکپارچه ، مراکز قابلیت همکاری ، تعمیر و نگهداری و عملیات را ارائه می دهیم. برای بیش از دو دهه ، ما راه حل های پیچیده ای را به بسیاری از بزرگترین مقامات عوارض کشور ارائه داده ایم و صنعت را با پیشرفت تکنولوژی در نوع خود متحول کرده ایم. راه حل های ETC سالانه بیش از دو میلیارد تراکنش را پردازش می کند که شامل جدیدترین فناوری یادگیری ماشین منبع باز و جریان داده با تجزیه و تحلیل پیش بینی Big Data برای ارائه معماری های نوآورانه شامل محصولات riteSuite our ما است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات ما ، به سایت www.etcc.com مراجعه کنید.

صفحات محصول در www.etcc.com
LinkedIn در www.linkedin.com/company/etctoll
کانال YouTube در goo.gl/qNqpVv

درباره بخش حمل و نقل شهرستان کین (KDOT)

KDOT ضمن حفظ یک سیستم حمل و نقل ایمن و کارآمد را فراهم و نگهداری می کند شهرستان کین چشم انداز و ارزش ها پل Longmeadow Parkway Fox River یک گذرگاه جدید پل فاکس رودخانه و چهار راه راه شریانی کوچک با چهار باند است که طول آن تقریباً 5.6 مایل است و برای کاهش ازدحام ترافیک در شمال ساخته شده است. شهرستان کین. جاده جدید منطقه ای در حومه شمال غربی شیکاگو پیش بینی می شود تا سال 2022 به طور کامل افتتاح شود و باعث بهبود تحرک در منطقه شود.

تماس با رسانه:
کالین لالس، مدیر بازاریابی و ارتباطات
[email protected]
(o) 214.615.2320 | (ج) 469.404.6650

SOURCE مشاوران معامله الکترونیکی ، LLC

لینک های مربوطه

http://www.etcc.com