EVSR سال 2020 بسیار موفق بود!

SACRAMENTO ، پا، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – برای EVSR ، سازنده برجسته 100٪ اتومبیل های مسابقه ای ورزشی با انرژی الکتریکی ، 2020 یک موفقیت چشمگیر بود. علیرغم یک برنامه کوتاه مدت ، ناشی از لغو بسیاری از رویدادهای مسابقه ای هدفمند به دلیل همه گیری COVID ، EVSR با اتومبیل های مسابقه ای تک صندلی مجهز به باتری خود توانست رکوردها را شکسته و به نقاط عطف برسد.

  • نسل دوم جدید اتومبیل های مسابقه ای ساخته شده و در پیست های اطراف شمال شرقی آمریکا به رقابت می پردازد. اتومبیل EVSR Gen 2 به سرعت ثابت کرد که نگهداری از ماشین نسل اول اولیه سریعتر و آسان تر است.
  • EVSR به اولین تیم اتومبیل مسابقه ای الکتریکی پلاگین تبدیل شد که سه اتومبیل الکتریکی (EV) را در یک مسابقه اتومبیلرانی در جاده بسته در نمایشگاه SCCA Day Work at Summit Point Motorsports Park مسابقه داد.
  • EVSR ثابت کرد که اتومبیل های مسابقه ای آن با آزمایش در مسیر فوق العاده بی صدا هستند. این مسئله می تواند مهم باشد ، به خصوص که مقررات مربوط به سر و صدا در مکان های مسابقه بیشتر به اجرا در می آیند.
  • EVSR تعداد بیشتری از روروک مخصوص بچه ها را روی صندلی راننده قرار می دهد. تقریباً در هر رویدادی که شرکت می کند ، EVSR راهی پیدا کرده تا رانندگان مجاز مسابقه را برای اولین تجربه خود با یک اتومبیل برقی مسابقه در مسیر قرار دهد. بی شک ، آنها تجربه را نشاط آور می دانند.
  • EVSR موفقیت بزرگی در رویداد Grand Prix سالانه سبز در مسابقه بین المللی واتکینز گلن کسب کرد. با شرکت در برنامه اتومبیلرانی کالج آلفرد ، ورودی های EVSR ابتدا در اتوکراس به پایان رسید ، ماهیت زیرکانه اتومبیل های مسابقه ای ورزشی ما را تأیید کرد و در یک مسابقه 80 مایلی جاده ، اولین بار در کلاس کارآمدترین وسیله نقلیه غیر تولیدی را دریافت کرد.
  • برای فصل 2021 ، EVSR برنامه هایی را برای لیستی از رانندگان اجاره و اجاره مسابقه دهندگان Gen 2 EVSR می پذیرد.

EVSR همچنین برنامه های بزرگی برای فصل 2021 در دست اجرا دارد. در طول زمستان ، تیم در حال ساخت تعداد بیشتری مسابقه دهنده ورزشی Gen 2 خواهد بود تا بتوانیم اندازه کلاس خود را افزایش دهیم و تعداد بیشتری از اتومبیل هایمان را به اتومبیل هایمان راه دهیم.

ما چه کسانی هستیم: EVSR شرکتی است که در آن واقع شده است ساکرامنتو ، پنسیلوانیا که در ساخت اتومبیلرانی اتومبیلرانی مسابقه ای با قدرت الکتریکی در پیست های مسابقه ای جاده بسته و در مسابقات رقابتی کوهنوردی تخصص دارد. این شرکت در سال 2014 آغاز به کار کرد و از آن زمان تاکنون در مسابقات مختلف و مسابقات کوهنوردی (از جمله افسانه های Pikes Peak و Mount Washington Hillclimbs) وارد مسابقات شده و حتی در یک مسابقه استقامت 12 ساعته شرکت کرده است. برای یافتن اطلاعات بیشتر و عکسهای رسانه ای لطفا به سایت www.evsr.net مراجعه کنید

مخاطب: جنیفر سرافین، [email protected]

SOURCE Entropy Racing EVSR

لینک های مربوطه

evsr.net