FMI به زیرساخت EV در خرید توسط White Deer Energy توصیه می کند

EV Infrastructure پیشرو در ارائه خدمات مهندسی و ساخت و ساز زیرساخت وسایل نقلیه الکتریکی است که در درجه اول به اپراتورهای ناوگان تجاری است. این شرکت در سال 2012 تاسیس شده است و بر مهندسی و ساخت ایستگاه های شارژ سریع با قدرت بالا در سطح 2 و 3 متمرکز است ، که معمولاً کاربردهای تجاری ، تجاری و شهری را ارائه می دهند. EV Infrastructure ارائه دهنده ای باتجربه از راه حل های نصب زیرساخت وسیله نقلیه الکتریکی کلید در دست از ابتدا تا راه اندازی است که شامل طراحی / مشاوره در مرحله برنامه ریزی تا خدمات مدیریت نصب در مرحله اجرا می باشد.

مگان لگت، مدیر اصلی White Deer ، اظهار داشت: “EV Infrastructure به عنوان اولین شرکت طراحی و ساخت زیرساخت شارژر EV ، خود را به عنوان برتر معرفی کرده است. ما مشتاقانه منتظر همکاری با کلی [Fishback] و تیم زیرساخت EV در حمایت از رشد آینده شرکت. “

وی گفت: “ما طی چند سال گذشته رشد فوق العاده ای را تجربه کرده ایم و به تیم و زیرساخت هایی که ساخته ایم افتخار می کنیم.” کلی فیش بک، مدیر عامل شرکت EV Infrastructure. “ما مشتاقانه منتظر همکاری هستیم گوزن سفید برای ادامه این رشد با افزایش حضور خود در بازارهای موجود و گسترش به کشورهای جدید. “

درباره زیرساخت EV:

در سال 2012 تاسیس و در واقع شده است کوستا مسا ، کالیفرنیا، EV Infrastructure پیشرو در ارائه خدمات مهندسی و ساخت و ساز زیرساخت وسایل نقلیه الکتریکی است که در درجه اول به اپراتورهای ناوگان تجاری است. با بیش از 1000 نقطه شارژ نصب شده ، EV Infrastructure یکی از شرکای اصلی بسیاری از بزرگترین اجزای سازنده در بازار EV بوده است. برای اطلاعات بیشتر به https://www.evidb.com/ مراجعه کنید.

درباره انرژی گوزن سفید:

گوزن سفید یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​است که در شرکت های شرکت کننده در زنجیره تأمین سرمایه گذاری می کند که از بخش های انرژی ، صنایع و زیرساخت پشتیبانی می کند. این شرکت برای ایجاد ارزش پایدار برای شرکت ها ، شرکای سرمایه گذاری و کارمندان خود به رویکرد سرمایه گذاری موضوعی مبتنی بر تحقیق و دانش عمیق صنعت متکی است. این شرکت که در آن مستقر است هوستون و نیویورک، بیش از حد افزایش یافته است 2.7 میلیارد دلار سرمایه متعهد از زمان تأسیس آن در سال 2008. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.whitedeerenergy.com/ مراجعه کنید.

درباره مشاوران سرمایه FMI:

مشاوران سرمایه FMI ، یک شرکت تابعه از شرکت FMI ، یک شرکت بانکی سرمایه گذاری پیشرو است که به “محیط ساخته شده” اختصاص داده شده است. با بیش از 750 معامله M&A انجام شده ، تمرکز صنعت FMI ما را قادر می سازد تا از طریق دانش عمیق بازار ، تخصص فنی قوی و شبکه بی نظیر روابط صنعت ، ارزش مشتری را به حداکثر برسانیم.

FMI Capital Advisors ‘Energy Solutions & Cleantech Group خدمات مشاوره ای و تشکیل سرمایه M&A را برای شرکت های راه حل های انرژی و صنعت Cleantech ارائه می دهد. پیمانکار و خدمات ساخت و ساز FMI Capital Advisors ‘یک گروه پیمانکار عمومی اختصاصی است که در زمینه M&A و خدمات تشکیل سرمایه برای شرکت های درحال رشد و بازار متوسط ​​متخصص است.

برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.fminet.com/investment-banking مراجعه کنید.

مخاطبین مشاوران سرمایه FMI

تیم هاکبی
رئیس جمهور ، مشاوران سرمایه FMI
مدیر عامل ، راه حل های انرژی و Cleantech
[email protected]
303.398.7265

الکس میلر
مدیر عامل ، پیمانکار و خدمات ساختمانی
[email protected]
D 919.785.9234 | M 704.641.7592

راسل کلارک
معاون رئیس جمهور ، راه حل های انرژی و Cleantech
[email protected]
303.398.7213

تماس با رسانه: لیز هستر
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 919.785.9209

SOURCE FMI Corporation

لینک های مربوطه

http://www.fminet.com