FORU Trucking در لیست نهایی یکی از 100 چالشگر فناوری نوظهور بازار در گزارش جهانی گروه مشاوره بوستون قرار دارد.

این گزارش قابلیت کاربرد فناوری یک شرکت ، وضعیت صنعت ، مدل تجاری و کشش بازار را مورد توجه قرار داده و شرکت های 14 کشور را در لیست 100 چالشگر فناوری نوظهور-بازار قرار می دهد. برای ورود به این لیست ، یک رقیب باید متمرکز بر فن آوری باشد و در یک بازار در حال ظهور مستقر باشد. همچنین لازم است یک مدل تجاری امیدوار کننده داشته باشد و مسیرهای ابتکاری را برای رشد و موفقیت دنبال کند. چالشگران با جاه طلبی و پتانسیل بالقوه در ابتدای توسعه خود هستند که هنگام پیگیری توسعه سریع ، کل صنایع ، بازارها و زنجیره های ارزش را دوباره اختراع و تغییر شکل می دهند.

FORU Trucking تنها شرکت در لیست در زمینه حمل و نقل کامیون است ، در حالی که سایر نامزدهای انتخاباتی شامل Pinduoduo ، ByteDance ، Bilibili و Didi Chuxing هستند.

FORU Trucking یک سیستم هوشمند لجستیکی برای تصمیم گیری در مورد بالابرهای بالادستی و رانندگان کامیون های پایین دست ساخته است و به حمل و نقل کمک می کند تا کارآمدترین ظرفیت حمل و نقل را ارائه دهد ، کیفیت خدمات بالاتر و هزینه حمل و نقل پایین تر را فراهم کند. در همین حال ، همچنین یک طرح ترکیبی سفارش برای رانندگان پایین دستی فراهم می کند تا به آنها کمک کند درآمد حمل و نقل خود را افزایش دهند و کالا را با خیال راحت تحویل دهند.

در این گزارش اشاره شده است که تمام شرکت های موجود در این لیست دارای قابلیت های مستقل نوآوری و روش های مختلف نوآوری هستند. FORU Trucking از طریق تحقیق و توسعه فناوری در قیمت گذاری هوشمند ، اعزام هوشمند و خدمات هوشمند ، یک مدل حمل و نقل کامیون مبتنی بر فناوری ساخته است.

از سال 2006 ، BCG به طور منظم تحقیقاتی را در مورد شرکتهای در حال رشد در بازارهای نوظهور انجام داده است. تقریباً تمام شرکت هایی که در لیست های “Global Challenger” ظاهر شدند ، موفقیت های بزرگ جهانی کسب کرده اند. BCG اظهار داشت که نوآوری ، رشد سریع و افزایش وضعیت جهانی چالش های جهانی جای توجه دارد و آنها “جهان را تغییر می دهند”.

این شرکت همچنین اخیراً در “Forbes China Gazelles 100” و “36Kr WISE 2020 China New Economy 500” لیست شده است.

درباره گروه مشاوره بوستون

گروه مشاوره بوستون برای مقابله با مهمترین چالشها و استفاده از بزرگترین فرصتهایشان با رهبران تجارت و جامعه شریک است. هنگامی که BCG در سال 1963 تاسیس شد پیشگام استراتژی تجارت بود. امروز ، ما به مشتریان در تحول کامل کمک می کنیم – تحریک پیچیده ، امکان رشد سازمان ها ، ایجاد مزیت های رقابتی و تأثیرگذاری در خط پایین.

درباره حمل و نقل FORU

FORU Trucking یک شرکت لجستیکی مبتنی بر فناوری است که بر حمل و نقل کامیون در چین تمرکز دارد. این شرکت 7 دور سرمایه گذاری از BOCGI ، Matrix Partners China ، JD Logistics و سایر سرمایه گذاران دریافت کرده است. FORU Trucking اولین شرکت اینترنتی در چین است که داده های بزرگ و هوش مصنوعی را در بخش لجستیک کامیون اعمال می کند. این شرکت با هدف ارائه بهترین قیمت و خدمات به حمل و نقل ، از فن آوری های پیشرفته برای ایجاد مجدد فرآیند حمل و نقل از پایان به پایان استفاده می کند.

منبع تصویر: https://www.bcg.com/publications/2020/bcg-tech-challengers-thrive-in-emerging-markets

SOURCE FORU کامیون