Global Digital Solutions، Inc. به روزرسانی مشاغل مربوط به راه حل های فناوری خودرو و هواپیما را ارائه می دهد

ساکرامنتو، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Global Digital Solutions، Inc. (OTC: GDSI) ، شرکتی که خود را به عنوان پیشگام در راه حل های فناوری خودرو و هواپیما معرفی می کند ، از مدیر عامل شرکت یک به روزرسانی شرکتی ارائه می دهد. ویلیام دلگادو.

ما بسیار خوشحالیم که اعلام می کنیم شکایت حقوقی ما در حال انجام است Rontan Metalurgica و برادران بولزان در حال نزدیک شدن هستند. تیم حقوقی ما یافته نهایی را در مورد واقعیت ثبت کرده و انتظار داریم که رای دادگاه در اواخر ژانویه سال 2021 صادر شود. Global Digital Solutions عملکرد خاص (شرکت و کارخانه در برزیل) و خسارات جانبی تقریباً 192،000،000 دلار، بدون احتساب هزینه های حقوقی که توسط تیم ما در Boies Schiller Flexner متحمل شده است. ما اعتقاد راسخ داریم که تیم حقوقی ما از Boies Schiller Flexner و همچنین ویلیام است آیزاکسون از پل ویس، بدون شک معتبرترین وکلا در مورد امور مرزی هستند و در نهایت این قضاوت را به طور موفقیت آمیز بسته می کنند. ما مدت زمان لازم را کاملاً درک و درک می کنیم ایالات متحده دادگاه منطقه ای جنوب منطقه فلوریدا به طور رسمی در مورد این موضوع پیچیده حکم

فناوری خودروسازی

پس از اتمام مراحل قانونی فوق ، این شرکت قصد دارد از تجربیات ما در زمینه مهندسی و مونتاژ مراکز فرماندهی موبایل از طریق شرکت تابعه NACSV خود در بخش وسایل نقلیه الکتریکی (EV) و هوش مصنوعی خودرو (AAI) استفاده کند. اگرچه ما قصد نداریم به یک تولیدکننده سرویس کامل تبدیل شویم ، اما معتقدیم که توانایی پشتیبانی صنعت را از طریق قطعات ، سرویس ، تدارکات و توسعه نرم افزار داریم. ما همچنین انتظار داریم که برای کار در این زمینه به شریک AI خود ، Consolidated Ocean Technology، Inc. (COTS) اعتماد کنیم.

فناوری هواپیمایی

این شرکت توسعه سیستم PALS خود را در سال 2020 ادامه داده است. ما آزمایشات اولیه پرواز را انجام داده ایم و انتظار داریم آزمایش های بعدی را پس از اول سال اعلام کنیم. ما همچنین با اداره هواپیمایی فدرال (FAA) کار کرده ایم و OEMS را برای ترکیب سیستم در پروتکل های پرواز مربوطه خود انتخاب کرده ایم. در حالی که به دلیل وضعیت Covid-19 توسعه تا حدودی کند شده است ، ما انتظار داریم که فعالیت در سال 2021 افزایش یابد. این شرکت همچنین در حال بررسی برنامه های دیگری برای فناوری PALS است ، به ویژه مربوط به کاهش صدا برای رفع چالش های هواپیمایی است که توسط رشد نجومی هواپیمایی. این تلاش منجر به سیستم مدیریت VSAT (ترافیک هوایی انباشته عمودی) شده است. علاقه GDSI به VSAT منجر به درخواست ثبت اختراع موقت VSAT شده است. ما همچنان به دنبال نامزدهای اضافی برای به دست آوردن فناوری هواپیمایی هستیم که ممکن است در آینده برای افزایش پیشنهادات خود به دست آوریم.

در آخر ، من می خواهم از همه سهامداران و کارمندان ما بخاطر حمایت ارزشمندشان طی یک سال گذشته تشکر کنم. ما مشتاقانه منتظر سال 2021 و امکاناتی هستیم که این شرکت برای ما دارد.

درباره Global Digital Solutions، Inc.

Global Digital Solutions، Inc. (OTC: GDSI) ، شرکتی که خود را به عنوان پیشرو در راه حل های فناوری خودرو و هواپیما معرفی می کند ، همچنان ارزش سهامداران خود را در این مناطق افزایش می دهد. علاوه بر استراتژی خرید ما ، شرکت یک دادخواست جبران خسارت علیه Grupo Rontan Metalurgica، S. A ، (“Rontan”) و سهامداران کنترل کننده آن شرکت تشکیل داده است ، خوآو آلبرتو بولزان و خوزه کارلوس بولزان. این شرکت برای نمایندگی از این شرکت حقوقی Boies Schiller Flexner LLP را درگیر کرده است. پرونده توسط ویلیام رسیدگی می شود آیزاکسون از شرکت واشنگتن دفتر و کارلوس سیرز از شرکت فورت لودردیل office (نمایه های حرفه ای آنها در https://www.bsfllp.com/dominal در دسترس است). این اقدام در سال ثبت شده است ایالات متحده دادگاه منطقه ای جنوب منطقه فلوریدا. در این شکایت ادعا می شود که “Rontan کاملاً متعلق به جوآو بولزان و خوزه بولزان. این یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات اصلی برای وسایل نقلیه ویژه برای مدیریت اضطراری ، اولین پاسخ دهندگان ، امنیت ملی و عملیات اجرای قانون در جهان است. این شرکت همچنین NACSV ، تأمین كننده مراكز فرماندهی سیار به ارتش ، اجرای قانون و اولین پاسخ دهندگان را خریداری كرد. در آگوست سال 2019 ، شرکت HarmAlarm را خریداری کرد. HA در سال 2002 به عنوان یک شخص خصوصی تشکیل شد تگزاس شرکت برای پیگیری برنامه های تجاری مادون قرمز در منطقه خدمات هواپیمایی. HA سیستمی را توسعه داده است که به سیستم Precision Approach Landing System (PALS) معروف است. PALS با عملکرد بالا ، توانایی آگاهی از وضعیت را برای خلبان افزایش می دهد. دقت و استحکام PALS باعث ایجاد انبوهی از برنامه های جدید عمدتاً از طریق بهینه سازی “مسیر فرود” شده است که حاشیه ایمنی بیشتری را در برابر شرایط خطرناک مربوط به آب و هوا فراهم می کند ، مانند برش باد ، تلاطم بیداری ، یخ زدگی ، همچنین سقف های کم و مه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد GDSI ، به http://www.gdsi.co مراجعه کنید

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” است. بیانیه های مندرج در این بیانیه مطبوعاتی که صرفاً تاریخی نیستند ، بیانیه هایی آینده نگرانه است. اظهارات رو به جلو انتظارات یا پیش بینی های فعلی شرکت از وقایع آینده را نشان می دهد. چنین اظهاراتی در معرض خطرات و عدم اطمینان است که پیش بینی آنها غالباً دشوار و فراتر از کنترل شرکت است و می تواند نتایج شرکت را با آنچه توصیف شده تفاوت اساسی داشته باشد. در برخی موارد عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “ممکن است” ، “باید” ، “پتانسیل” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “معتقد است” شناسایی کرد “تخمین ها” و عبارات مشابه. این اظهارات شامل گزاره هایی در مورد پیشبرد اجرای استراتژی رشد جهانی شرکت است. اظهارات بر اساس باورها ، انتظارات و پیش فرض های فعلی استوار است و در معرض خطرات و عدم اطمینان هایی است که پیش بینی بسیاری از آنها دشوار است. این شرکت از تاریخ انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی در حال ارائه این اطلاعات است و هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این بیانیه مطبوعاتی را در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن متعهد نمی کند ، مگر در موارد مورد نیاز قانون. ما این اظهارات آینده نگرانه را اساساً بر اساس انتظارات و پیش بینی های فعلی خود درباره رویدادهای آینده و روندهای مالی تأثیرگذار بر وضعیت مالی تجارت خود قرار داده ایم. اظهارات رو به جلو نباید به عنوان تضمینی برای عملکرد یا نتایج آینده خوانده شود ، و لزوماً نشانه های دقیق زمان یا دستیابی به چنین عملکرد یا نتایج نخواهد بود. عوامل مهمی که می تواند باعث بروز چنین اختلافاتی شود شامل عوامل خطر و سایر اطلاعات مندرج در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-Q ثبت شده در 21 نوامبر 2019، و در پرونده های دیگر ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده.

مخاطب:
ریچارد براون
775-443-4740

SOURCE Global Digital Solutions، Inc.