GPI Geospatial مکان های پرواز و عملیات پرواز را به تأسیسات جدید FBO شلتیر در فرودگاه اجرایی Orlando منتقل می کند

GPI و Sheltair در یک همکاری عالی یافتند. هر دو شرکت رضایت مشتری و فرهنگ مثبت کارمندی را که پایه و اساس آنها برای ارائه خدمات و محصولات برتر است ، می دانند. با ذهنیت های مشابه ، شلتیر توانست آنچه GPI برای کار نیاز دارد را بسنجد و فضایی متناسب با GPI فراهم کند. برجسته شده توسط مناظر شیب دار زیبا در سمت شرق و مناظر شهر به غرب ، کل ساختمان سوم ترمینال FBO Sheltair و آشیانه 12 اطمینان حاصل می کند که 40+ کارمند GPI در این مجموعه می توانند از یک محل کار امن و مدرن لذت ببرند.

رئیس GPI ، پاول بدر CP ، PLS ، PPS ، SP گفت: “در GPI ، ما هیجان زده ایم که دفتر دفتر خود و همچنین عملیات پرواز خود را به فرودگاه اجرایی اورلاندو منتقل کرده ایم.” “شلتایر با برنامه های خلاقانه و پیشرفته مدیریت تاسیسات ، پشتیبانی ناوگان و زیرساخت های فناوری اطلاعات ، حرکت ما را یکپارچه کرده و نیازهای ما را برآورده می کند. این حرکت باعث ایجاد هم افزایی عملیاتی بین گروه های پرواز پرواز سنجش از دور و پردازش داده ها شد که باعث افزایش کارایی ، رشد بالاتر و رضایت مشتری نهایی. “

وی گفت: “GPI افتخار خود را در ارائه خدمات استثنایی به سازمانهای دولتی ، شهرداریها ، معماران ، توسعه دهندگان تجاری و صاحبان املاك دارد.” تاد اندرسون، COO از Sheltair. “آنها درک می کنند که تأمین نیازهای مشتریان در سراسر کشور چقدر حیاتی است و تصمیم آنها در انتخاب مرکز جدید فرودگاه اجرایی اورلاندو نشان دهنده قدرت شلتیر در خدمت به مستاجر آن است.”

GPI موتور دو موتوره Piper Navajo و دو Cessna-206 این شرکت را در آشیانه جدید خود مستقر کرده است ، همه مجهز به آخرین نسل سنسورها و دوربین های پیشرفته هوایی LiDAR هستند. در حالی که بخش هواپیمایی و کارکنان عملیاتی آنها در حال حاضر در ORL فعالیت می کنند ، محدودیت های COVID در حال حاضر آنها را مجبور کرده است تا افتتاحیه بزرگ خود را تا سال 2021 به تأخیر بیندازند.

درباره GPI Geospatial، Inc. (GPI):

GPI ارائه دهنده قابل اعتماد خدمات نقشه برداری و نقشه برداری دقیق در جوامع برنامه ریزی ، طراحی و ساخت است. اعضای تیم آگاه و با عملکرد بالا در پرورش و حفظ روابط مشتری از طریق تحویل ایمن ، ابتکاری و به موقع پروژه متمرکز هستند. GPI در زمینه های LiDAR ، LiDAR موبایل ، ارتوفوتوگرافی دیجیتال ، نقشه برداری زمین ، و تهیه و پردازش فیلم های HD تجربه دارد. این شرکت با استفاده از چندین سنسور هواپیماهای بال ثابت خود ، UAS یا وسایل نقلیه زمینی ، جمع آوری همزمان داده را با دقت بالا ارائه می دهد. GPI تلاش می کند تا بهترین خدمات را در فن آوری ، روش های سفارشی و حداکثر خدمات به مشتریان برای ارائه داده های خاص مورد نیاز برای تحقق اهداف پروژه خود ارائه دهد.

در باره شلتر:

Sheltair ، یک شرکت توسعه هواپیمایی خانوادگی ، 18 FBO برتر را اداره می کند و بیش از چهار میلیون فوت مربع از املاک مربوط به هواپیمایی را مدیریت می کند فلوریدا، گرجستان، کلرادو، و نیویورک. خدمات شلتایر شامل سوخت رسانی ، حمل و نقل زمینی ، آشیانه ، لیزینگ اداری و طراحی کلید کلید / ساخت خصوصیات هواپیمایی است.

SOURCE Greenman-Pedersen، Inc. (GPI)

لینک های مربوطه

http://www.gpinet.com