Honeywell گروه Sine را برای ایجاد یک بستر موبایل برای پیشنهادات جعل Honeywell و بهبود راه حل های ساختمان متصل خریداری می کند

آتلانتا، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – هانیول (NYSE: HON) امروز اعلام کرد گروه Sine را خریداری کرده است آدلاید ، استرالیافناوری و نرم افزار مبتنی بر یک سرویس (SaaS) ارائه دهنده راهکارهای مدیریت بازدید کننده ، محل کار و زنجیره تأمین که به راحتی با دستگاه های تلفن همراه قابل دسترسی هستند. فن آوری های Sine از یک پلت فرم موبایل مبتنی بر ابر برای Honeywell Forge ، پیشنهاد مدیریت عملکرد شرکت Honeywell پشتیبانی می کنند و نرم افزار Sine با افزایش قابلیت های ایمنی ، امنیتی و انطباق ، پیشنهادات متصل Honeywell را به ساختمانهای متصل افزایش می دهد.

Honeywell همچنین ویژگی ها و راه حل های Sine را گسترش می دهد و پیشنهادات Sine را در سراسر جهان برای بیشتر مشتریان در دسترس قرار می دهد.

کو دالارا ، رئیس و مدیر عامل شرکت Honeywell Connected Enterprise ، گفت: “نرم افزار سلف سرویس ابتکاری و شهودی سین ، همراه با هانیول فورج ، مشتریان ما را قادر می سازد تا به کار خود برگردند و به ایمن نگه داشتن کارمندان و مشتریان خود کمک کنند.” “ما از دانش فنی و تخصصی سین استفاده خواهیم کرد تا یک توسعه تلفن همراه از هانیول فورج ایجاد کنیم و در عین حال پیشنهادات ساختمانهای متصل را به میزان قابل توجهی ارتقا دهیم تا سطح ایمنی و بهره وری بیشتر برای ساکنان ساختمان و مهمانان آنها فراهم شود.”

برنامه تلفن همراه بصری Sine امکان ورود بدون لمس با تلفن همراه را در طیف گسترده ای از صنایع از جمله املاک و مستغلات تجاری ، داروسازی ، آموزش ، صنایع ، تدارکات ، ساخت و ساز و سایر محصولات فراهم می کند. راه حل SaaS Sine به شرکت ها توانایی کمک به بهبود ایمنی ، امنیت و انطباق با امکانات آنها برای بازدید کنندگان ، ساکنان ساختمان و کارگران را می دهد. Sine همچنین مجموعه ای از ویژگی ها را ایجاد کرده است تا سازمان ها را قادر به مدیریت پروتکل های بازگشت COVID-19 به محل کار خود ، از جمله پیش نمایش ، یکپارچه سازی دوربین حرارتی ، مدیریت ظرفیت و ردیابی تماس کند.

گفت: “ترکیبی از نرم افزار مدیریت بازدیدکنندگان Sine و نرم افزار مدیریت عملکرد شرکت Honeywell برای کسب و کارهای جهانی یک قدرتمند است.” آنتونی سراولو، بنیانگذار و مدیر اجرایی سینوسی. “راه حل های Sine توانایی های Honeywell را برای کمک به سازمانها در کارکرد موثرتر و ایمن تر تقویت می کند. Sine از مقیاس جهانی Honeywell و تخصص مدیریت ساختمان بهره مند خواهد شد. همراه با یک نقشه راه سریع ، ما مجموعه ای عمیق تر از راه حل ها را در سطح جهان ارائه خواهیم داد ، در حالی که به رشد خود ادامه می دهیم. اکوسیستم شرکا و ادغام شخص ثالث. ”

Honeywell Forge بر اساس معماری بومی و لبه به ابر و مبتنی بر داده ساخته شده است که برای سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال عملیات طراحی شده است. برای مشاغل صنعتی ، این نرم افزار SaaS مدیریت عملکرد سازمانی قابلیت هایی را برای مدیران تاسیسات ، کارخانه ها یا انبارها فراهم می کند تا به آنها هوشمندتر ، لاغرتر و کارآمدتر شود.

شرایط معامله فاش نشده است و هیچ تغییری در رهنمودهای مالی سال 2020 هانیول در نتیجه خرید وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به hwll.co/Sine مراجعه کنید.

درباره Honeywell:

Honeywell (www.honeywell.com) یک شرکت فناوری Fortune 100 است که راه حل های خاص صنعت را شامل محصولات و خدمات هوافضا ارائه می دهد. فن آوری های کنترل ساختمان و صنعت. و مواد عملکردی در سطح جهانی. فن آوری های ما به هواپیماها ، ساختمانها ، کارخانه های تولیدی ، زنجیره های تأمین و کارگران کمک می کند تا ارتباطات بیشتری برقرار کنند تا دنیای ما هوشمندتر ، ایمن تر و پایدارتر شود. برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد هانیول ، لطفاً به این سایت مراجعه کنید www.honeywell.com/newsroom.

این نسخه حاوی اظهارات خاصی است که ممکن است “اظهارات آینده نگر” به معنای بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 تلقی شود. همه اظهارات ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، که فعالیت ها ، رویدادها یا تحولاتی را که ما یا خودمان بیان می کنند مدیریت قصد دارد ، انتظار دارد ، پروژه را باور می کند یا پیش بینی می کند یا ممکن است در آینده اتفاق بیفتد اظهاراتی آینده نگر است. چنین اظهاراتی بر اساس فرضیات و ارزیابی های خاصی است که توسط مدیریت ما با توجه به تجربه و درک آنها از روندهای تاریخی ، شرایط اقتصادی و صنعتی فعلی ، تحولات مورد انتظار در آینده و سایر عواملی که به نظر آنها مناسب است ، صورت گرفته است. بیانیه های آینده نگر که در این نسخه گنجانده شده است نیز در معرض خطرات و عدم قطعیت های اساسی است ، از جمله عوامل اقتصادی ، رقابتی ، دولتی و فناوری موثر بر عملکرد ، بازارها ، محصولات ، خدمات و قیمت های ما نیستند. چنین اظهارنظرهای آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و نتایج واقعی ، تحولات و تصمیمات تجاری ممکن است با آنچه در این بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده متفاوت باشد. ما در فرم 10-K و سایر پرونده های ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار خطرات و عدم اطمینان اصلی را که بر عملکرد ما تأثیر می گذارد شناسایی می کنیم.

مخاطب:
رسانه ها

روابط سرمایه گذار

کوین رینی

مارک بندزا

هانی ول ، ارتباطات خارجی

هانی ول ، روابط سرمایه گذار

(602) 245-7319

(704) 627-6200

[email protected]

[email protected]

منبع عزیزم

لینک های مربوطه

http://www.honeywell.com