Hyundai Motor پیش نمایش New EV Era با IONIQ 5 Teaser

این ویدیوی 30 ثانیه ای با عنوان “The New Horizon of EV” از جزئیات طراحی کاملاً جدید IONIQ 5 الهام گرفته شده است که پیکسل ها و نقاط را در یک فضای سفید نشان می دهد نماینده دوره جدید EV .

هدف این تیزر ایجاد تأکید و ایجاد کنجکاوی در مورد IONIQ 5 با تأکید بر سه مورد اضافی است که توسط مدل کاملاً جدید ارائه می شود. “نیروی اضافی برای زندگی” توجه به قابلیت شارژ دو جهته خودرو به بار (V2L) IONIQ 5 را جلب می کند. ‘Extra Time for You’ قابلیت شارژ سریع آن را برجسته می کند. “تجربه های خارق العاده” به مجموعه ای از BEV که به زودی اعلام می شود اشاره دارد.

انتشار این ویدئو به دنبال اعلام هیوندای در سال 2018 انجام شده است آگوست 2020، که مارک اختصاصی BEV IONIQ را در تلاش خود برای تبدیل شدن به یکی از برترین تولید کنندگان EV در جهان راه اندازی خواهد کرد. تحت IONIQ ، هیوندای طیف وسیعی از ماشین های الکتریکی را از جمله IONIQ 5 ، یک CUV متوسط ​​در اوایل سال 2021 راه اندازی خواهد کرد. IONIQ 6 ، یک سدان ؛ به دنبال آن IONIQ 7 ، یک SUV بزرگ.

گروه هیوندای موتور برای تسهیل برنامه های EV خود ، اخیراً از E-GMP رونمایی کرده است ، معماری که پایه و اساس تمام BEV های اختصاصی جدید آن است. این پلتفرم افزایش انعطاف پذیری توسعه ، عملکرد رانندگی قدرتمند ، افزایش دامنه رانندگی ، تقویت ویژگی های ایمنی و فضای داخلی بیشتر برای سرنشینان و چمدان ها را فراهم می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور را می توانید در اینجا مشاهده کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

منبع گروه هیوندای موتور

لینک های مربوطه

http://worldwide.hyundai.com