iGPS لجستیک شناخت فناوری و تعالی پایداری را اعلام می کند

ORLANDO ، فلوریدا، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – iGPS لجستیک ، پیشروترین کشور در ارائه راه حل های نوآورانه زنجیره تامین با سبک وزن ، 100٪ پالت حمل و نقل قابل بازیافت ، دریافت کننده دو جایزه صنعت جدید است. این شرکت برنده شده است تدارکات غذایی جایزه FL100 + برای برتری در نوآوری در فن آوری ، و مجری زنجیره تأمین و تقاضا (SDCE) جایزه زنجیره تأمین سبز 2020 ، که از شرکت هایی که پایداری محیط زیست را بخشی از استراتژی زنجیره تأمین خود می دانند ، قدردانی می شود.

این جوایز در پایان یک سال چالش برانگیز رقم می خورد که مشخص شده است تغییر سریع رفتارها و تقاضای مصرف کنندگان به دلیل همه گیری جهانی است. iGPS و مشتریانش خستگی ناپذیر – و موفقیت آمیز – برای انطباق و تکامل در واکنش به تغییرات صنعت کار کرده اند.

جایزه FL100 + از ارائه دهندگان فناوری پیشرو که به یک زنجیره تأمین مواد غذایی و آشامیدنی جهانی کارآمد و قابل اعتماد کمک می کنند ، تقدیر می کند. iGPS به دلیل پیشرفته ترین راه حل های جمع آوری پالت ، که به ساده سازی و اتوماسیون زنجیره های تأمین مشتری خود کمک می کند ، در حالی که دید بی نظیری در فعالیت های سراسری آنها دارد ، شناخته شده است.

جوایز سالانه زنجیره تأمین سبز SDCE از شرکتهایی که پایداری و تلاشهای “سبز” را به عنوان م centralلفه اصلی استراتژی زنجیره تأمین خود معرفی می کنند ، قدردانی می کند. پالت نوآورانه iGPS 100٪ قابل بازیافت است و وزن کم آن به کاهش انتشار گلخانه در هنگام حمل و نقل کمک می کند. همچنین تمیز کردن و تمیز کردن آن از پالت های بلوک دار چوبی ساده تر است. بسیاری از مطالعات مستقل تأیید کرده اند که مشتریان iGPS از کاهش کلی اثر کربن بهره مند می شوند.

“ما از اینکه مورد احترام قرار گرفته ایم بسیار هیجان زده و سپاسگزاریم تدارکات غذاییو مجری زنجیره تأمین و تقاضا“، رئیس و مدیرعامل iGPS Logistics جف پپرورث گفت.” شرکت های بیشتری ارزش قابل توجه مدل جمع آوری پالت پلاستیکی iGPS را تشخیص می دهند. من از تلاش اعضای تیم ، شرکای ما و مشتریان گرانقدر ما بسیار قدردانی می کنم در حالی که در این اوقات نامشخص حرکت می کنیم و منتظر ظهور حتی قویتر در سال 2021 هستیم. ”

درباره لجستیک iGPS:
iGPS لجستیک است آمریکای شمالی فقط قطب 48 “x 40” پالت پلاستیکی مخصوص حمل و نقل CBA. پالت های iGPS صرفه جویی قابل قبولی در هزینه حمل و نقل ، کاهش آسیب محصول و سایر بازده های عملیاتی ایجاد می کنند. بستر iGPS پیشرفت بزرگی در بهداشت زنجیره تأمین است – بستری که به راحتی تمیز می شود. مایعاتی که منجر به آلودگی می شوند را جذب نمی کند و هرگز نیازی به درمان با سموم دفع آفات سمی یا قارچ کش ندارد.

پلت فرم iGPS با اندازه 48 “x 40” الگوهای بار بیشتری را امکان پذیر می کند و برای محیط های خودکار مناسب است. و به تخته های شکسته و میخ های بیرون زده که می تواند به تجهیزات آسیب برساند ، کارگران را به خطر بیندازد ، خطوط تولید مربا و محل کار بستر را خاتمه دهد. تجزیه و تحلیل چرخه زندگی مستقل نشان داده است که راه حل iGPS برای محیط زیست بهتر از پالت چوبی یک طرفه و چند منظوره است. iGPS توسط “ارائه دهنده برتر سبز” نامگذاری شده است تدارکات غذایی، “شریک زنجیره تأمین سبز برتر” توسط ورودی تدارکات ، و همچنین گیرندهزنجیره تأمین و تقاضاجایزه SDCE 100. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با 1-866-556-8103 تماس بگیرید یا مراجعه کنیدwww.igps.net.

منبع iGPS لجستیک

لینک های مربوطه

https://www.igps.net