Infrared Cameras، Inc. از ایمنی تدارکات و تحویل کارکنان در میان خرید آنلاین رکورددار فصل خرید

بیومونت ، تگزاس، 9 دسامبر 2020 / PRNewswire / – با افزایش پیش بینی رکورد در خرید تعطیلات آنلاین ، دوربین های مادون قرمز ، شرکت (ICI) ، پیشرو در فناوری پیشرفته غربالگری دما ، اطمینان از سلامتی و ایمنی کارکنان تدارکات و حمل و نقل است.

ICI متعهد به محافظت از کارمندان در سراسر صنعت ، از کارکنان انبار گرفته تا رانندگان تحویل آخرین مایل است ، سریعترین ، موثرترین و دقیقترین فناوری موجود را ارائه می دهد. تنها با واریانس 1 تا 3/0 درجه ، سیستم ICI به شناسایی درجه حرارت بالقوه بالقوه ناشی از عفونت کمک می کند.

در حالی که سلامت و کارایی به عنوان بالاترین اولویت ها برای صنعت تدارکات شناخته می شود ، تجهیزات غیر قابل اعتماد و نادرست اغلب منجر به مواجهه غیر ایمن و اختلالات عملیاتی می شوند. دوربین های حرارتی لمسی ICI و سیستم های غربالگری سریع دما عملکرد را روان حفظ کرده و خیال شما را راحت می کنند.

وی گفت: “با نزدیک شدن به تعطیلات ، ما می دانیم که شرکت های حمل و نقل و حمل و نقل از قبل به اندازه کافی در بشقاب های خود را دارند بدون اینکه نگران انتشار ویروس در محیط خود باشند. گری استرهان، مدیر عامل شرکت در ICI. “ICI مفتخر است که به ما در محافظت از این قهرمانان تعطیلات فداکار در پشت صحنه کمک می کند زیرا آنها از زایمان به موقع ، موثر و ایمن در شلوغ ترین زمان سال اطمینان حاصل می کنند.”

طبق گزارش CNBC ، خرید آنلاین است انتظار می رود که شاهد افزایش 33 درصدی باشد در ماه نوامبر و دسامبر با پیش بینی فصل تعطیلات. با افزایش تقاضا برای کارگران بیشتر ، خطرات بهداشتی تهدیدکنندگان صنعت حمل و نقل و تحویل نیز در حال افزایش است – به ویژه با افزایش مجدد موارد COVID-19. با استقرار دوربین های ICI و نرم افزار بیوریسک در انبارها ، اسکله های بارگیری و سایر مناطق پرتردد ، مدیران می توانند به سرعت کارکنان با دمای 100.4 درجه یا بالاتر را شناسایی کرده و بلافاصله برای جلوگیری از خطر گسترش ویروس اقدام کنند.

استراهان گفت: “مراکز حمل و نقل قطب شمال جدید در این تعطیلات است.” “امسال شلوغ ترین صنعت برای صنعت آنها است ؛ علاوه بر این ، کارفرمایان باید سلامت و ایمنی کارکنان خود را در اولویت قرار دهند. ICI با شرکای حمل و نقل ما در حال کار است تا اطمینان حاصل کند که همه افرادی که امسال برای تشویق تعطیلات تلاش می کنند ایمن هستند. از قرار گرفتن در معرض ”

دوربین های ICI با استفاده از سیستم نشانگر اصلی نور قرمز / سبز (عبور / خرابی) کار و درک آنها آسان است. برای درک ساده بودن سیستم غربالگری حرارتی ICI و مشاهده عملکرد آن ، این را بررسی کنید فیلم اندازه گیری دمای بدن.

ICI از سال 1995 فعالیت خود را آغاز کرده و از سال 2002 به بحران های بهداشت جهانی ، از جمله بیماری های همه گیر و همه گیر پاسخ می دهد. علاوه بر امکانات حمل و نقل ، ICI از طریق غربالگری پیشرفته درجه حرارت در فضاهای اداری ، بیمارستان ها ، به ایجاد محیط های امن تر و ایمن تر کمک می کند. فرودگاه ها و بیشتر در سراسر کشور.

درباره دوربین های مادون قرمز ، شرکت

Infrared Cameras، Inc. از سال 1995 در زمینه تولید و ساخت فناوری نوآورانه تصویربرداری مادون قرمز پیشرو بوده است. متعلق به کهنه سربازان و مستقر در بومونت ، تگزاس، ICI راه حل های کامل مادون قرمز را ارائه می دهد ، از جمله: تجهیزات ، طراحی های سفارشی ، نرم افزار ، کالیبراسیون ، آموزش و موارد دیگر. ماموریت این شرکت توسعه حساس ترین ، دقیق ترین و رقابتی ترین دوربین های مادون قرمز در جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین های مادون قرمز ، شرکت کنید http://www.infraredcameras.com/ یا ICI را دنبال کنید LinkedIn، یوتیوب ، فیس بوک، و توییتر.

SOURCE مادون قرمز دوربین ، شرکت

لینک های مربوطه

https://infraredcameras.com/