InventHelp Inventor طراحی توالت تو برو (MTN-3540) را ارائه می دهد

پیتسبورگ، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از بروکلین ، نیویورک. “بنابراین ، من GALEN-GO را توسعه دادم. من یک نمونه اولیه عملیاتی ایجاد کردم و خودم نیز از آن استفاده می کنم! طراحی باریک و جمع و جور من تقریباً در همه جا قابل استفاده است. حمل آن محتاطانه و بسیار آسان است.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع نیاز به یک توالت راحت ، جمع و جور و قابل حمل برای کودکان یا بزرگسالان را برآورده می کند. کاربردی و کاربردی آن آسان است. این دستگاه به والدین این امکان را می دهد که در صورت نبود اتاق های استراحت ، توالت بهداشتی برای کودکان خردسال فراهم کنند. در صورت مسافرت یا در دسترس نبودن سرویس بهداشتی برای هر کسی که به توالت نیاز دارد مفید خواهد بود. استفاده از آن بهداشتی است و در مواقع اضطراری نیز مفید خواهد بود. علاوه بر این ، مدل کار مخترع در صورت درخواست در دسترس است.

طرح اصلی به منهتن دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-MTN-3540 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com