InventHelp Inventors ابزار مناسب بار را برای کامیون های وانت (SFO-770) توسعه می دهند

پیتسبورگ، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یکی از دو مخترع ، از یکی از دو مخترع گفت: “ما به یک روش ایمن و صرفه جویی در وقت برای بسته بندی یا تخلیه مناسب وسایل عقب یک وانت نیاز داشتیم.” گیلروی ، کالیفرنیا، “بنابراین ما قطب BUDDY را اختراع کردیم. طراحی ما از صدمات ناشی از بالا رفتن از داخل تخت کامیون جلوگیری می کند.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع روشی م toثر برای دستیابی و کشیدن یا فشار دادن وسایل درون تخت کامیون یا وانت بار فراهم می کند. با این کار ، نیازی به بالا رفتن به پشت تخت کامیون را از بین می برد. در نتیجه ، فشار را کاهش می دهد و باعث افزایش ایمنی ، کارایی و دید می شود. این اختراع دارای یک طراحی عملی است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای دارندگان کامیون های وانت ، پیمانکاران و کارگران تجاری ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

طرح اصلی به سانفرانسیسکو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-SFO-770 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com