J.F. Lehman & Company موتورهای CTS را به دست می آورد

نیویورک، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – JF Lehman & Company (“JFLCO”) ، یک شرکت صاحب سهام خصوصی در بازار متوسط ​​که منحصراً در بخش های هوا فضا ، دفاع ، دریانوردی ، دولت و محیط زیست متمرکز است ، خوشحال است که اعلام کند یک شرکت وابسته به سرمایه گذاری موتورهای CTS را خریداری کرده است ، LLC و CTS Testing ، LLC (در مجموع “CTS” یا “شرکت”).

دفتر مرکزی آن در Ft. لودردیل ، فلوریدا، CTS ارائه دهنده مستقل پیشرو در زمینه تعمیر و نگهداری ، تعمیر و تعمیرات اساسی (“MRO”) برای موتورهای بالغ هواپیما در سراسر جهان است. خدمات اصلی این شرکت شامل تعمیرات اساسی موتور به پایان ، تعمیرات قطعات و آزمایش بازگشت به کار برای دارندگان موتور و اپراتورها در درجه اول در محموله های هوایی و بازارهای نهایی نظامی است. خدمات MRO شرکت نیاز به برنامه ریزی لجستیکی پیچیده با مشتریان و فروشندگان برای مدیریت تقریباً 13000 قطعه قطعه قطعه و فرآیند تعویض برای هر تعمیرات اساسی موتور دارد.

“CTS شهرت بسیار خوبی به عنوان پیشرو ارائه دهنده خدمات MRO موتور هواپیمای مستقل ایجاد کرده و علاوه بر این به مجموعه شرکت های JFLCO نیز افزوده می شود.” استیو بروکس، شریک JFLCO. “خدمات مشتری با کیفیت بالا ، ارزش پیشنهادی متمایز و نیروی کار با استعداد ویژگی های اصلی را که ما در سرمایه گذاری های خود جستجو می کنیم ، منعکس می کند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با Vesa Paukkeri و تیم او هستیم تا به ایجاد موقعیت قوی CTS به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در بالغین خود ادامه دهیم. بازار MRO موتور. “

Vesa Paukkeri ، مدیر عامل شرکت CTS ، اظهار داشت ، “JF Lehman & Company یک شریک ایده آل برای CTS است. آنها ترکیبی منحصر به فرد از بخش تخصصی و عملیاتی ، روابط عمیق در صنایع هدف ما و سرمایه را برای تسریع رشد ما به ارمغان می آورند. ما مشتاقانه منتظر هستیم گسترش موقعیت CTS به عنوان یک رهبر جهانی در نگهداری موتور جت با کیفیت بالا با پشتیبانی JFL. “

بودجه بدهی این معامله توسط Barings Finance و خدمات مالی زیمنس تأمین شد. روز جونز به عنوان مشاور حقوقی اصلی J.F. Lehman & Company خدمت کرده است. Baker Hostetler قراردادهای دولتی ، امنیت دفاعی و مشاوره تجارت بین الملل را به J.F. Lehman & Company ارائه داد. ویلیام بلر به عنوان مشاور مالی ارشد CTS ، و لینکلن اینترنشنال به عنوان مشاور مشترک خدمت کرده است. بارتلیت بک به CTS و صاحبان سهام فروشنده مشاور حقوقی داد.

درباره J.F. Lehman & Company، Inc.

J.F. Lehman & Company در سال 1992 تأسیس شد ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​است که منحصراً در بخشهای هوا فضا ، دفاع ، دریانوردی ، دولت و محیط زیست متمرکز است. این شرکت دفاتر کاری در داخل دارد نیویورک و ایالت واشنگتن.

برای اطلاعات بیشتر در مورد J.F. Lehman & Company ، لطفا به سایت www.jflpartners.com مراجعه کنید.

SOURCE J.F. Lehman & Company

لینک های مربوطه

http://www.jflpartners.com