Jurassic Quest Drive-Thru از طریق تجربه آمدن به جنوب کالیفرنیا ، بلیط های فروشی در حال حاضر

Jurassic Quest Drive Thru مکان های پارکینگ در فضای باز این مکانهای نمادین SoCal را به یک تجربه تعاملی رانندگی تبدیل می کند ، شامل بیش از 70 دایناسور متحرک و شبیه زندگی ، و همچنین 50 مگالودون ما که طول دارد گله های دایناس انیماتروینیک Jurassic Quest در صحنه های واقع گرایانه ای به نمایش در می آیند که به مهمانان اجازه می دهد هنگام رانندگی در تور ، غرش و حرکت آنها را تجربه کنند. اگرچه تجربه رانندگی از طریق راننده باعث می شود که بازدیدکنندگان در داخل وسیله نقلیه خود ایمن بمانند ، اما باز هم باید از چرخش دم Spinosaurus 80 فوت ما جلوگیری کنند!

بیش از 300000 وسیله نقلیه و 1.5 میلیون نفر از زمان اجرای تور ملی در اواسط ژوئیه با توقف در ژوراسیک Quest Drive Thru شرکت کرده اند نیویورک، بوستون، فیلادلفیا، سن آنتونیو، دالاس، شهر اوکلاهما، دیترویت، آتلانتا، سینسیناتی، Ft. لودردیل و هوستون.

Jurassic Quest Drive Thru تنها مکانی برای مواجهه با بزرگترین دایناسورهایی است که تاکنون در زمین پرسه زده اند و برخی از موجودات دریایی با تجربه که از عمق اقیانوس در کمین هستند ، از ایمنی وسیله نقلیه خانوادگی شما. میهمانان در زمره اولین افراد حاضر در تور صوتی آنلاین ماجراجویی برای همه سنین هستند که آنها را از طریق سافاری هیجان انگیز دایناسور هدایت می کند. تور صوتی به زبان های انگلیسی و اسپانیایی در دسترس است و مکان های ویژه ای برای افراد کم شنوا فراهم می شود. برای 49 دلار به ازای هر وسیله نقلیه (8 نفر یا کمتر) ، خدمه Dino شما می توانند در طول سفر حرکت کنند و از یک ساعت بازگشت به گذشته لذت ببرند.

Jurassic Quest با همکاری دیرین شناسان برجسته کار کرد تا اطمینان حاصل کند که هر دایناسور با زحمت تمام جزئیات را تکثیر می کند ، و نحوه درک و نگاه دایناسورها را نشان می دهد!

علاوه بر نمایشگاه های دایناسورهای زندگی مانند ، فرصت هایی برای دیدار با یک دایناسورهای کودک و تیم مربیان دینو و همچنین فرصتی برای گرفتن لحظه با یک عکس به سبک سافاری از شما وجود دارد. وسیله نقلیه و خانواده از طریق تنظیمات ژوراسیک همراه با پس زمینه دایناسور به زمان گذشته منتقل می شوند. همه شرکت کنندگان با همان حقوق مباهاتانه ، “ما از Jurassic Quest 2020 زنده ماندیم!” خرید عکس بلیط برای هر خانواده یک عکس در نظر گرفته شده است.

مهمانان Jurassic Quest که برای کوچکترین ماجراجویان ما ، کوچک و بزرگ ، جوان یا پیر طراحی شده اند که هیجان انگیز هستند اما ترسناک نیستند ، اوقات مینا را تجربه می کنند!

موارد احتیاط در مورد کووید 19
Jurassic Quest اقدامات احتیاطی اضافی برای تهیه یک رویداد پاک و ایمن انجام می دهد و تحت پروتکل های ایمنی COVID-19 مطابق با دستورالعمل های شهرستان ، ایالت و CDC عمل می کند. در صورت خروج از وسایل نقلیه در مناطق مجاز ، میهمانان باید در وسایل نقلیه بمانند و ماسک بزنند. قوانین فاصله اجتماعی از همه مهمانان درخواست می شود و توسط خدمه Jurassic Quest رعایت می شود. ما تجهیزات ، دایناسورها و ایستگاه های کاری را به طور مکرر و کاملاً سالم در کل رویداد ضد عفونی می کنیم. کارمندان ما علاوه بر استفاده از ماسک ، در طول روز به طور مرتب ضد عفونی کننده دست و دست شستشو می دهند. امنیت و لذت بردن از مهمان اولویت اصلی ما است.

بلیط و منطق
Jurassic Quest Drive Thru ماجراجویان نیاز به خرید بلیط از قبل بصورت آنلاین در www.jurassicquest.com دارند. بلیط ها 49 دلار به ازای هر وسیله نقلیه و شامل 100٪ تضمین بلیط است که در صورت لغو یا به تعویق انداختن نمایش به هر دلیلی ، خرید بلیط به طور خودکار با مبلغ خرید کامل مسترد می شود. میهمانان باید از طریق رانندگی از طریق وسیله نقلیه شخصی خود حرکت کنند – هیچ اجاره یا گاری در اختیار شما قرار نخواهد گرفت و افراد واکر مجاز نیستند. برای اطمینان از ایمنی شرکت کنندگان ، همه مهمانان باید داخل وسایل نقلیه خود سوار شوند (بله ، حیوانات خانگی داخل وسایل نقلیه مجاز هستند) ، اما هیچ سواری در تخت های کامیون وجود ندارد. تریلرها نیز مجاز نیستند – ما نگران هستیم که آنها ممکن است دایناس های گرسنه را بیش از حد وسوسه کنند! وسایل نقلیه بزرگ و وسایل نقلیه با 9 یا بیشتر سوار مجاز هستند اما باید با خدمات مشتری تماس بگیرند ، [email protected]، برای قیمت گذاری و برنامه ریزی لیست کاملی از سوالات متداول را می توانید بصورت آنلاین در https://www.jurassicquest.com/drive-thru-faqs پیدا کنید.

رویداد:

Jurassic Quest Drive-Thru

پذیرش:

بلیط بصورت آنلاین موجود است


هزینه ورود: 49 دلار برای هر وسیله نقلیهجایی که:

Del Mar Fairgrounds (2260 Blvd Jimmy Durante، Del Mar، CA 92014))

چه زمانی:

1-10 ژانویه 2021 (دوشنبه و سه شنبه ، 4 تا 5 ژانویه تعطیل)

ساعت ها:

11 صبح – 8 عصر روز افتتاح (1 ژانویه) ؛ 9 صبح – 8 شب روزانه (2 تا 10 ژانویه)

پیش نمایش مطبوعات:

با درخواست 1 ژانویه آغاز می شود * لطفاً پاسخ دهیدجایی که:

کاسه گل رز (1001 گلدان رز دکتر ، پاسادنا ، کالیفرنیا 91103)

چه زمانی:

15 تا 31 ژانویه 2021 (تعطیل دوشنبه و سه شنبه ، 18 تا 19 ژانویه)

ساعت ها:

11 صبح – 8 عصر روز افتتاح (15 ژانویه) ؛ 9 صبح – 8 شب روزانه (16 تا 24 ژانویه)

پیش نمایش مطبوعات:

9 تا 11 صبح جمعه ، 15 ژانویه * لطفاً پاسخ دهیدجایی که:

OC Fair & Event Center (88 Fair Drive، Costa Mesa، CA 92626)

چه زمانی:

5-14 فوریه 2021 (دوشنبه و سه شنبه ، 8-9 فوریه تعطیل)

ساعت ها:

11 صبح – 8 عصر روز افتتاح (5 فوریه) ؛ 9 صبح – 8 شب روزانه (6 تا 14 فوریه)

پیش نمایش مطبوعات:

9 – 11 صبح جمعه ، 5 فوریه * لطفاً پاسخ دهیدجایی که:

Fairplex (1101 W McKinley Avenue، Pomona، CA 91768)

چه زمانی:

19 تا 28 فوریه 2021 (دوشنبه و سه شنبه 22 تا 23 فوریه تعطیل)

ساعت ها:

11 صبح – 8 عصر روز افتتاحیه (19 فوریه) ؛ 9 صبح – 8 شب روزانه (20 تا 28 فوریه)

پیش نمایش مطبوعات:

9 – 11 صبح جمعه ، 19 فوریه * لطفاً پاسخ دهید

درباره سوال ژوراسیک
در حال حاضر فقط به عنوان Drive-Thru به تور می روید. بزرگترین و واقع بینانه ترین نمایشگاه دایناسورها در آمریکای شمالی. Jurassic Quest که اکنون دارای ساکنان جدید آب انیماتونیک است ، تنها رویداد دایناسوری است که دارای 100 واقعه واقعی برای ماکت های دایناسورهایی در اندازه زندگی است ، از نمونه های بسیار کوچک ، غول پیکر ، تا آنچه که در زیر دریا یافت می شود. مهمانان شاهد حرکت ، غرش و پرسه زدن دایناسورهای مورد علاقه خود خواهند بود و این فرصت را خواهند داشت که با نوزاد دایناسورها و دایناسورهای بزرگسال از جمله T. Rex ، Spinosaurus ، Triceratops و بسیاری دیگر ارتباط برقرار کنند. با اضافه شدن اقیانوس های باستان ، مهمانان همچنین می توانند با 50 فوت طول و پیش از تاریخ مگالودون “شنا” کنند!

همه چیز بزرگتر می شود تگزاس، و هوستونJurassic Quest مبتنی بر تجربه تجربه حماسه دایناسورها از سال 2014 است و میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت عنوان یک نگاه نزدیک به غول هایی که میلیون ها سال پیش بر زمین و دریا حکومت می کنند ، معالجه می کند. Jurassic Quest که با حرکت و صدا واقع بینانه همراه با دیرین شناسان برجسته ساخته شده است ، بیش از 1.5 میلیون طرفدار را از طریق تجربیات جدید از طریق رانندگی ، به یک گزینه ماجراجویی خانوادگی ایمن تبدیل کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیط به سایت www.jurassicquest.com مراجعه کنید.

دارایی های رسانه ای Jurassic Quest https://ggle.io/3Sms

SOURCE Jurassic Quest Inc

لینک های مربوطه

www.jurassicquest.com