KBR برای افزایش قابلیت اطمینان و در دسترس بودن هلیکوپترهای CH-47 Chinook ارتش با سفارش کار 49 میلیون دلار

هوستون، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – KBR (NYSE: KBR) برنده شد 49 میلیون دلار برای تأمین پشتیبانی سیستم و بهبود قابلیت اطمینان در هلیکوپتر CH-47 Chinook و سایر هواپیماهای منتخب برای دفتر مدیریت پروژه هلیکوپتر باری (PMO) در هواپیمایی دفتر اجرایی برنامه ارتش ایالات متحده (PEO) مجدداً رقابت کنید.

KBR این دستور کار به اضافه هزینه ثابت را از طریق وسیله نقلیه قراردادی چند جایزه وزارت تجزیه و تحلیل وزارت دفاع (DoD IAC) دریافت کرد. این دستور وظیفه DoD IAC MAC توسط اسکادران 774 Enterprise Sourcing Enterprise نیروی هوایی ایالات متحده به منظور ایجاد و ایجاد دانش جدید برای تقویت مخزن مرکز اطلاعات فنی دفاع (DTIC) و تحقیق و توسعه (R&D) و علوم و فناوری (S&T) اعطا شده است. ) جوامع KBR از سال 2005 تاکنون از طریق قراردادهای مختلف DoD IAC از جامعه تحقیق و توسعه DoD پشتیبانی کرده است.

KBR تحقیقات ، توسعه ، آزمایش ، مطالعات ، تجزیه و تحلیل و توصیه ها را به دفاتر پروژه ارتش و شرکای بین المللی آنها ارائه می دهد. این کار باعث افزایش در دسترس بودن ، بهبود قابلیت اطمینان و کاهش هزینه های پشتیبانی چرخه زندگی برای CH-47 سرویس می شود.

CH-47 تنها هلی کوپتر باری سنگین این سرویس است که از عملیات رزمی و سایر عملیات مهم پشتیبانی می کند. KBR این قرارداد را طی پنج سال آینده در درجه اول اجرا خواهد کرد هانتسویل ، آلاباما.

در اوایل سال جاری ، KBR جایزه دیگری را برای ارائه خدمات پیشرفته فنی به PEO Aviation دریافت کرد. این شرکت امنیت A 41 میلیون دلار برای تهیه توصیه هایی برای افزایش عملیات اطلاعاتی موجود در هوا برای دفتر پروژه بال ثابت ، مجدداً رقابت کنید.

بر اساس این دستور وظیفه ، KBR برای جمع آوری اطلاعات و همچنین برنامه ریزی ، هماهنگی و اجرای مأموریت ها با ارتش همکاری می کند. KBR همچنین به بهینه سازی استفاده از هواپیماهای ویژه مأموریت الکترونیکی ، هواپیماهای حمل و نقل و سیستم های Future Vertical Lift – خانواده ای از سیستم های بالابر عمودی که قابلیت های نسل بعدی را ارائه می دهد ، کمک می کند.

هر دو فرصت این امکان را به KBR می دهد تا در تأمین نیازهای فعلی و آینده فناوری به ارتش کمک کند.

وی گفت: “این بردها محصول چندین دهه تخصص KBR در زمینه مهندسی سیستم و راه حل های ابتکاری جنگجویان برای هواپیماهای بدون سرنشین و بدون سرنشین است.” بایرون برایت، رئیس KBR ، راه حل های دولت. “ما با كمك به ارتش آمریكا با خدمات مهم مأموریت خود بسیار افتخار می كنیم.”

KBR در حال حاضر از بیش از 25 سیستم عامل هواپیمایی نیروی دریایی ، ارتش و نیروی هوایی پشتیبانی می کند و با ترکیب تخصص مهندسی ، فنی و علمی با قابلیت های کامل چرخه زندگی ، دانش ماموریت و فن آوری های آینده محور ، به نوآوری ادامه می دهد. KBR راه حل های مهندسی برای نیازهای امروز و فردا ، با خیال راحت و کارآمد است.

درباره برنامه DoD IAC

DoD IAC ، با حمایت مالی DTIC ، مدیریت داده های فنی و پشتیبانی تحقیقاتی را برای وزارت دفاع و کاربران دولت فدرال فراهم می کند. برنامه IAC که در سال 1946 تاسیس شده است ، با توسعه همکاری و توسعه اطلاعات علمی و فنی یکپارچه و انتشار برای وزارت دفاع و جامعه وسیع تر S&T ، به انجمن های S&T DoD و جوامع کسب و کار خدمت می کند تا نوآوری و پیشرفت های فن آوری را هدایت کند.

درباره KBR

KBR یک ارائه دهنده جهانی خدمات و راه حلهای مختلف حرفه ای در سراسر چرخه عمر دارایی و برنامه در بخشهای دولتی و فناوری است. KBR تقریباً 28000 نفر در سراسر جهان با مشتری در بیش از 80 کشور و در 40 کشور فعالیت می کند.

KBR مفتخر است که با ارائه خدمات فن آوری ، ارزش افزوده و خدمات و عملیات نگهداری طولانی مدت با مشتریان خود در سرتاسر جهان همکاری می کند تا از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی اطمینان حاصل کند. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

به سایت www.kbr.com مراجعه کنید

بیانیه رو به جلو

بیانیه های این بیانیه مطبوعاتی که اظهارات تاریخی نیستند ، از جمله بیانیه هایی در مورد عملکرد مالی آینده ، بیانیه هایی آینده نگرانه با مفهوم قوانین اوراق بهادار فدرال هستند. این اظهارات در معرض خطرات و عدم اطمینان بسیاری است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند و می توانند نتایج واقعی را با نتایج بیان شده یا ضمنی اظهارات متفاوت کنند. این خطرات و عدم اطمینان شامل: تأثیرات نامطلوب قابل توجه بر شرایط اقتصادی و بازار بیماری همه گیر COVID-19 ؛ توانایی شرکت در پاسخگویی به چالش ها و اخلال در تجارت ارائه شده توسط همه گیر COVID-19 ؛ دررفتگی اخیر بازار جهانی انرژی ؛ توانایی شرکت در تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه ها و کارایی های مربوط به ساده سازی راه حل های انرژی خود ؛ توانایی شرکت در مدیریت نقدینگی خود. توانایی شرکت برای ادامه تولید درآمد ، سود و جریان نقدی پیش بینی شده از عملیات در طی همه گیر COVID-19 و هرگونه رکود اقتصادی ناشی از آن ؛ نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط آژانس های دولتی داخلی و خارجی و نهادهای قانونگذار ؛ اقدامات احتمالی نامطلوب توسط این آژانس ها و نتایج احتمالی نامطلوب و عواقب ناشی از چنین دادرسی ها ؛ دامنه و قابلیت جبران خسارت شرکت از مادر سابق آن ؛ تغییر در هزینه های سرمایه توسط مشتریان شرکت ، از جمله در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 ؛ توانایی شرکت در گرفتن قرارداد از مشتریان فعلی و جدید و انجام تحت این قراردادها ؛ تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت در کنترل هزینه های خود در قرارداد خود. ادعا می کند مذاکرات و اختلافات در قرارداد با مشتریان شرکت تغییر در تقاضا یا قیمت نفت و / یا گاز طبیعی ؛ حمایت از حقوق مالکیت معنوی انطباق با قوانین محیط زیست تغییر در مقررات دولتی و الزامات نظارتی. انطباق با قوانین مربوط به مالیات بر درآمد ؛ شرایط سیاسی نابسامان ، جنگ و تأثیرات تروریسم. عملیات خارجی و نرخ ارز و کنترل ارز. توسعه و نصب سیستم های مالی ؛ افزایش رقابت برای کارمندان ؛ توانایی تکمیل و ادغام موفقیت آمیز مالکیت ها ؛ و عملیات مشارکتهای مشترک ، از جمله جوینت ونشرهایی که توسط شرکت کنترل نمی شوند.

KBR اخیراً گزارش سالانه خود را در مورد فرم 10-K ، هر فرم بعدی 10-Q و 8-K و سایر پرونده های کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده ارائه کرده است ، در مورد برخی از عوامل مهم خطر که KBR شناسایی کرده است و ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، نتایج عملیات و شرایط مالی KBR به استناد آنچه در قانون الزام شده است ، به هر دلیلی هیچ تعهدی در اصلاح یا به روزرسانی علنی اظهارات آینده نگر ندارد.

منبع KBR ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com