Kia K5 و Telluride جوایز “با بالاترین امتیاز” Edmunds 2021 را کسب کنید

وی گفت: “كیا تعهدی طولانی مدت به نوآوری ، كیفیت و رضایت راننده دارد و ما مفتخریم كه متخصصان ادموندز بار دیگر این ارزش ها را در وسایل نقلیه ما تشخیص می دهند.” شان یون، رئیس و مدیر عامل ، کیا موتورز ، کیا موتورز آمریکای شمالی. “Telluride و K5 برنده جایزه نشان دهنده موفقیت در دو بخش بسیار متفاوت است و اثبات روحیه” به همه چیز بده “مارک است.”

محبوبیت تلوراید به عنوان یک SUV بزرگ و جسور به عنوان برنده دو بار جوایز برتر رده بندی ادموندز غیرقابل انکار است و دستیابی به موفقیت برای همه خودروهای کیا را تعیین کرده است. K5 برای سال 2021 جدید است و نمایانگر فصل جدیدی در طراحی جسورانه کیا است ، K5 قدرتمندترین سدان سایز متوسط ​​این برند است که تاکنون جایگزین الهام گرفته و بسته بندی شده با فناوری را در اختیار سدان سنتی قرار داده است.

وی گفت: “ما سالانه بیش از 300 وسیله نقلیه را آزمایش می کنیم و مشخص است که K5 و Telluride برندگان گروه هستند.” آلیستر ویور، سردبیر ادموندز. “سواری K5 به راحتی همانند برخی از سدان های لوکس است ، و به لطف طراحی تیز که بسیار جذاب تر از برخی از رقابت های پیاده روی آن است ، اولین احساس قابل توجه را ایجاد می کند. از نظر SUV ، تلوراید واقعاً ما را تغییر داده است انتظارات برای این بخش ، به لطف ترکیبی از طراحی با کیفیت بالا ، عملکرد مناسب خانواده و ارزش چشمگیر. “

برندگان جایزه برتر ادموندز توسط تیم تحریریه ادموندز بر اساس نظر آگاهانه جمع آوری شده در طی مراحل تست و رتبه بندی خودرو انتخاب می شوند. سردبیران ادموندز برندگان کلی را از گروه برگزیدگان نهایی که متشکل از هر یک از وسایل نقلیه جدید دارای رده بندی واجد شرایط در کلاس های خود بود ، انتخاب کردند. وسایل نقلیه واجد شرایط فرایند آزمایش کامل ادموندز را طی کردند و براساس رانندگی ، راحتی ، فضای داخلی ، فناوری ، ذخیره سازی و ارزش آنها رتبه بندی شدند. اطلاعات بیشتر را در اینجا ببینید: Edmunds.com/toprated.

درباره کیا موتورز آمریکا

دفتر مرکزی آن در ایروین ، کالیفرنیا، کیا موتورز آمریکا همچنان از نظرسنجی های با کیفیت بالا برخوردار است و به عنوان یکی از 100 مارک برتر جهانی شناخته می شود. کیا به عنوان “شریک رسمی خودرو” NBA خدمت می کند و طیف کاملی از وسایل نقلیه فروخته شده از طریق شبکه ای با بیش از 750 نمایندگی در ایالات متحده ، از جمله اتومبیل ها و SUV های مفتخر در وست پوینت ، جورجیا*

برای اطلاعات رسانه ها ، از جمله عکاسی ، به سایت www.kiamedia.com مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعیه های ایمیل سفارشی برای انتشارات مطبوعات در لحظه انتشار ، در www.kiamedia.com/us/fa/newsalert مشترک شوید.

* تلوراید ، سورنتو و K5 در آنجا مونتاژ می شوند ایالات متحده از ایالات متحده و قطعات جهانی تهیه شده است.

منبع Kia Motors America

لینک های مربوطه

www.kia.com