Landcadia Holdings II، Inc خرید بازی های آنلاین Golden Nugget را کامل می کند

هوستون، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Landcadia Holdings II، Inc (“شرکت” ، “ما” ، “ما” یا “خود”) (Nasdaq: LCA) امروز اعلام کرد که ترکیب تجارت قبلی خود را با Golden Nugget Online تکمیل کرده است Gaming، Inc. ، پیشرو در زمینه بازی آنلاین و شرکت سرگرمی ورزشی دیجیتال. این ترکیب تجاری توسط اکثریت سهامداران Landcadia تأیید شد.

پس از اتمام ترکیب مشاغل ، Landcadia نام خود را به Golden Nugget Online Gaming، Inc تغییر داد. سهام این شرکت از سهام عادی کلاس A ، با علامت “GNOG” در بازار سهام Nasdaq شروع می شود 30 دسامبر، 2020

Tilman J. Fertitta به عنوان مدیر عامل شرکت و رئیس هیئت مدیره ادامه خواهد داد. توماس وینتر به عنوان رئیس جمهور باقی خواهد ماند و بقیه تیم Golden Nugget Online Gaming به نقش های مربوطه خود ادامه می دهند. Tilman J. Fertitta اظهار داشت: “خوشحالم که سرانجام نزدیک به ترکیبی از تجارت می بینم. ما در فضای بازی آنلاین فرصت فوق العاده ای می بینیم و از اینکه بخشی از آن هستیم بسیار هیجان زده هستیم.”

Jefferies LLC به عنوان تنها مشاور مالی و بازار سرمایه و نماینده استقرار در Landcadia فعالیت می کرد. White & Case LLP به عنوان مشاور حقوقی Landcadia و Haynes و Boone LLP به عنوان مشاور حقوقی Golden Nugget Online Gaming عمل کردند.

درباره GNOG
Golden Nugget Online Gaming یک شرکت پیشرو در زمینه بازی آنلاین است که توسط همتایان خود یک رهبر بازار محسوب می شود و اولین بار Live Dealer و Live Casino Floor را به ایالات متحده بازار بازی آنلاین. GNOG آخرین دریافت کننده 15 جایزه eGaming Review North America Awards ، از جمله جایزه آرزو “اپراتور سال” در 2017 ، 2018 ، 2019 و 2020 بود.

درباره Landcadia Holdings II، Inc.
Landcadia Holdings II، Inc. شرکتی بود که با هدف ادغام ، بورس سهام سرمایه ، خرید دارایی ، خرید سهام ، سازماندهی مجدد یا ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند مشاغل تشکیل شده بود که با حمایت مالی Fertitta Entertainment ، Inc و شرکت گروه مالی جفری

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995 است. نتایج واقعی شرکت و GNOG ممکن است با انتظارات ، تخمین ها و پیش بینی های آنها متفاوت باشد و در نتیجه ، شما باید به این اظهارات آینده نگر به عنوان پیش بینی وقایع آینده اعتماد نکنید. کلماتی مانند “انتظار” ، “تخمین” ، “پروژه” ، “بودجه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “ممکن است” ، “خواهد شد” ، “” می تواند “، باید ، “” معتقد است “،” پیش بینی می کند “،” پتانسیل “،” ادامه “، و عبارات مشابه برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر است. این بیانیه های آینده نگر ، بدون محدودیت ، انتظارات شرکت و GNOG را با توجه به عملکرد آینده و تأثیرات مالی پیش بینی شده ترکیب تجاری شامل می کند. این اظهارات آینده نگر خطرات و عدم اطمینان قابل توجهی را شامل می شود که می تواند نتایج واقعی را از نتایج مورد انتظار متفاوت کند. اکثر این عوامل خارج از کنترل شرکت و GNOG است و پیش بینی آنها دشوار است. عواملی که ممکن است باعث چنین اختلافاتی شوند شامل موارد زیر است: (2) توانایی شناخت مزایای پیش بینی شده ترکیب تجاری ، که ممکن است تحت تأثیر رقابت ، توانایی GNOG در رشد و مدیریت سودآوری و حفظ کارکنان اصلی خود باشد. (3) هزینه های مربوط به ترکیب کسب و کار ؛ (4) تغییر در قوانین یا مقررات قابل اجرا ؛ (5) احتمال اینکه GNOG یا شرکت تحت تأثیر سایر عوامل اقتصادی ، تجاری و / یا رقابتی قرار داشته باشد. و (6) خطرات و عدم قطعیت های دیگر که هر از گاهی در بیانیه پروکسی مربوط به ترکیب مشاغل ، از جمله موارد تحت “عوامل خطر” در آن ، و سایر پرونده های شرکت در SEC نشان داده می شود. لیست عوامل فوق منحصر به فرد نیست. به خوانندگان هشدار داده می شود که به هیچ یک از اظهارات آینده نگرانه که فقط از تاریخ تنظیم شده صحبت می کنند ، اعتماد بیجا نکنند. این شرکت هیچ گونه تعهدی یا تعهدی را در جهت انتشار علنی هرگونه به روزرسانی یا بازنگری در هر گونه اظهارنظر آینده نگر متعهد یا قبول نمی کند تا منعکس کننده هرگونه تغییر در انتظارات خود یا هرگونه تغییر در وقایع ، شرایط یا شرایطی باشد که هرگونه اظهارات مبتنی بر آن است.

SOURCE Landcadia Holdings II، Inc.