Manistee National Golf & Resort مسابقه نامگذاری را برای تغییر نام دو دوره قهرمانی آغاز می کند

Manistee National Golf & Resort ، یک استراحتگاه گلف 36 سوراخ با گزینه های اقامت متعدد و غذاخوری کامل که معمولاً به عنوان یکی از بهترین استراحتگاه های گلف در این ایالت شناخته می شود ، این هفته از راه اندازی یک مسابقه نامگذاری جایزه نقدی در حمایت از تغییر نام تجاری خبر داد دو دوره قهرمانی آنها.

Manistee National تصمیم گرفت مردم را به ارائه ایده های خود برای فرصتی برای دستیابی به ایده دعوت کند 10000 دلار. برای شرکت هیچ خریدی لازم نیست ، و مطالب را می توان در وب سایت Manistee National ارسال کرد.

وی گفت: “ما دوست داریم این مسابقه را بسته محرک کوچک خود بدانیم.” کرستن موریارتی با مانیستی ملی. “اسامی برندگان در فصل 2021 اعلام خواهد شد ، بنابراین ما هیجان زده هستیم که ببینیم همه با چه چیزی مواجه می شوند.”

Manistee National ارائه می دهد 5000 دلار به ازای هر نام انتخاب شده در مسابقه ، در کل 10 هزار دلار. این تیم از همه دوستداران گلف ، خلاقان و نوآوران گلف می خواهد هوشمندانه ترین و به یادماندنی ترین نام های خود را در دوره ورود ارائه دهند.

موریارتی گفت: “این یک سال وحشی برای همه پر از عدم اطمینان بود. بنابراین به جای یافتن یک شرکت خارجی برای تغییر نام تجاری ، فکر کردیم بهتر است به حق مردم برویم و آنها را درگیر کنیم.” “ما فکر می کنیم برنده شدن در این مسابقه راهی عالی برای شروع سال نو خواهد بود.”

Manistee National خانه گلف ، محل اقامت ، ناهار خوری ، رویدادها و عضویت در آن است. بسته های Stay & Play به مهمانان امکان دسترسی به مسافرخانه اخیراً در Manistee National یا محل اقامت در منازل شخصی لوکس در The Cottages در Manistee National را می دهد. علاوه بر این ، رهبران گروه می توانند یک دوره مسابقات یا تورنمنت متناسب با گروه خاص و دامنه قیمت آنها را ترتیب دهند. Manistee National با همه مشتری ها کار می کند تا اطمینان حاصل شود که تجربه آنها از ابتدا تا انتها به خاطر می ماند.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا ورود به مسابقه نام دوره ، لطفا از وب سایت رسمی مسابقه به آدرس https://manisteenational.com/contest بازدید کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گلف و استراحتگاه ملی مانیستی ، یا رزرو سفر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://manisteenational.com/.

درباره گلف و استراحتگاه ملی مانیستی

Manistee National خانه گلف ، محل اقامت ، ناهار خوری ، رویدادها و عضویت ها است. بسته های Stay & Play به مهمانان امکان دسترسی به مسافرخانه اخیراً در Manistee National یا محل اقامت در منازل شخصی لوکس در The Cottages در Manistee National را می دهد. علاوه بر این ، رهبران گروه می توانند یک دوره مسابقات یا تورنمنت متناسب با گروه خاص و دامنه قیمت آنها را ترتیب دهند. Manistee National با همه مشتری ها کار می کند تا اطمینان حاصل شود که تجربه آنها از ابتدا تا انتها به خاطر می ماند.

تماس را فشار دهید

کرستن موریارتی
231-398-0123
https://manisteenational.com/

SOURCE Manistee National Golf & Resort