Night of Lights OC سال نو را با PAW Patrol و احترام به قهرمانان جامعه شب با ورود رایگان برای بهداشت و کارگران و خط مقدم جشن می گیرد

“ما خوشحالیم که با تشکر ویژه از قهرمانان جامعه خود با مراقبت های بهداشتی و کارکنان خط مقدم ، پایان شب OC خود را اجرا می کنیم.” مارک انتنر، تهیه کننده اجرایی Night of Lights OC. “تلاش های ازخودگذشتگی آنها واقعاً شگفت آور بوده است و همه ما را درگیر این همه گیر جهانی قرار داده است. ما نمی توانستیم راهی بهتر برای پایان دادن به تجربه درایو Night of Lights OC-از طریق تجربه فکر کنیم تا دعوت از آنها به عنوان مهمان ویژه ما در شب آخر ما 10 ژانویه

مهمانان ویژه PAW Patrol
خانواده ها از اینکه فرصتی برای دیدن Chase ، Skye یا Marshall در Night of Lights OC هر شب در ژانویه دارند ، بسیار خوشحال خواهند شد. یک مهمان ویژه PAW Patrol از بازدید کنندگان استقبال می کند در حالی که آنها با خیال راحت از داخل سالن هدیه عبور می کنند.

10 ژانویه: سلام بر قهرمانان جامعه با بهداشت و درمان و کارگران خط مقدم
بر یکشنبه ، 10 ژانویه، Night of Lights OC قهرمانان جامعه محلی را با مراقبت های بهداشتی و کارگران خط مقدم تجلیل می کند. مهمانان واجد شرایط می توانند برای ثبت نام آنلاین تعداد محدودی بلیط رایگان برای این شب ویژه ، از کد آنلاین “HERO” استفاده کنند. مهمانان باید شناسه مربوطه را برای تأیید در محل با بلیط آنلاین خود نشان دهند 10 ژانویه.

غذاهای قبل از سفارش و غذاهای داخل اتومبیل
غذاهای مورد علاقه فصلی قبل از ورود به تجربه Night of Lights OC از طریق پیش خرید هنگام خرید بلیط ، در دسترس هستند. کاکائو داغ ، دونات های شکر دارچین ، و همچنین سطل های کلوچه و قهوه ای مامانی ، مادران ، وعده های غذایی “Family 4 Pack” و موارد دیگر. غذا برای سفارش بصورت آنلاین توسط در دسترس است ساعت 10 صبح در تاریخ پذیرش و می توانید قبل از ورود به تجربه رانندگی از طریق آمفی تئاتر اقیانوس آرام ، آن را تحویل بگیرید. موارد دلخواه غذای فصلی نیز در محل مقابل آمفی تئاتر اقیانوس آرام به عنوان گزینه ای برای سفارش و تحویل درایو در دسترس است.

چه زمانی: Night of Lights OC اکنون هر شب ادامه دارد 10 ژانویه. با جلسات زمانی از ساعت 5 عصر تا ساعت 9 شب

جایی که: نمایشگاه OC و مرکز رویدادها 88 نمایشگاه دکتر کوستا مسا ، کالیفرنیا 92626

بلیط ها و قیمت گذاری: ورود به این رویداد فقط از طریق خرید بلیط آنلاین در NightOfLightsOC.com با رزرو محدود در هر جلسه زمان. قیمت گذاری ویژه سال نو در روزها و زمان های انتخابی از ابتدا شروع می شود 39.99 دلار به ازای هر وسیله نقلیه (حداکثر تا پنج نفر). بلیط های وسایل نقلیه بزرگتر (شش تا نه نفر) از ابتدا شروع می شوند 59.99 دلار در شبهای انتخابی به دلیل وجود تونل های سبک ، ارتفاع خودرو به 8 فوت یا کمتر محدود می شود.

مخاطب: برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید NightOfLightsOC.com یا ما را دنبال کنید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام NightofLightsOC.

SOURCE Winter Fest OC