OCTA برای تحقق موفقیت آمیز ابتکارات 2020 بر چالش های همه گیر غلبه می کند

رئیس OCTA گفت: “ما به عنوان یک سازمان با کمال تلاش برای مقابله فعالانه با چالش های بی سابقه این بحران بهداشت عمومی تلاش کردیم.” استیو جونز، همچنین شهردار باغ بیشه. “من به کارمندان OCTA و هیئت مدیره ما افتخار می کنم که در زمینه ارائه خدمات و خدمات حمل و نقل اساسی برای شهرستان اورنج

پنج طرح اصلی هیئت مدیره نقاط عطف سال را هدایت می کردند:

  • راه حل های جامع تحرک
  • رهبری منطقه ای و شفافیت عمومی
  • انعطاف پذیری ، پایداری و نوآوری
  • پاسخگویی مالی
  • تعالی سازمانی

دستاوردها شامل پیشبرد پروژه هایی بود که از طریق اندازه گیری M به رای دهندگان وعده داده شده بودند ، اورنج کانتی نیم درصد مالیات فروش برای بهبود حمل و نقل. در میان آنها پیشرفت های بزرگراهی مهم در I-405 ، I-5 در South County و تکمیل پروژه پیشرفت I-5 Central County چهار ماه زودتر وجود دارد.

ادامه ساخت OC Streetcar در دیگر دستاوردهای قابل توجه دیگر بود سانتا آنا و باغ بیشه، بودجه بهسازی خیابان ها و ارتقا سیستم OC Bus.

OCTA همچنین با تلاش در اتوبوس های انتشار صفر ، اولین بزرگترین ایستگاه سوخت رسانی هیدروژن در محور حمل و نقل و تأیید یک برنامه آزمایشی جداگانه را برای 10 اتوبوس الکتریکی پلاگین ، قدم های محکمی به جلو برد. OCTA برای کمک به محافظت از کارمندان و مردم ، انعطاف پذیری و رهبری منطقه ای را در برخورد با اثرات COVID-19 نشان داد.

این تلاش در کل آژانس شامل برقراری ارتباطات مداوم به چندین زبان برای اطلاع رسانی عمومی در مورد اقدامات ایمنی در سیستم اتوبوسرانی ، از جمله سوار شدن موقت به اتوبوس درب عقب ، محدود کردن تعداد مسافران برای مسافت اجتماعی و نصب ضد عفونی کننده دست و توزیع کننده های پوشش صورت .

مدیر عامل OCTA گفت: “ما به رهبری نشان داده شده توسط OCTA و همه دستاوردهای ما در طول سال 2020 افتخار می کنیم.” دارل ای. جانسون گفت “تمام این تلاش ها ما را در موقعیت قدرتمندی برای ادامه خدمات ضروری ترانزیت و ایجاد یک شبکه حمل و نقل حتی قوی تر برای ما قرار داد شهرستان اورنج در سال 2021 و به آینده “

برای خلاصه کامل تر دستاوردهای OCTA در سال 2020 ، به این آدرس مراجعه کنید: http://www.octa.net/2020Accomplishments.

درباره OCTA: اداره حمل و نقل شهرستان اورنج کمیسیون برنامه ریزی حمل و نقل شهرستان است ، مسئول تأمین بودجه و اجرای پروژه های حمل و نقل و سرمایه ای برای یک سیستم حمل و نقل متعادل و پایدار که منعکس کننده نیازهای مختلف سفر از 34 شهر و 3.2 میلیون نفر از ساکنان این شهرستان است. با مأموریت نگهداری شهرستان اورنج در حال حرکت ، این شامل آزادراه ها و خطوط سریع السیر ، حمل و نقل اتوبوس و ریلی ، ماشین سواری ، ریل مسافرتی ، برنامه های زیست محیطی و حمل و نقل فعال است.

برای اطلاعات بیشتر:
اریک نجار (714) 560-5697
مگان آبا (714) 560-5671

SOURCE سازمان حمل و نقل شهرستان اورنج

لینک های مربوطه

www.octa.net