Outrigger Hotels and Resorts شبکه NMG را به عنوان شریک شبکه رسانه های دیجیتال و ویدیو انتخاب می کند

HONOLULU، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شبکه NMG ، خالق برجسته مارک های رسانه ای سفارشی برای شاخص ترین هتل های لوکس و سبک زندگی در جهان ، اقامتگاه ها و تجارب خرده فروشی ، توسط هتل ها و استراحتگاه های Outrigger انتخاب شده است تا یک شبکه رسانه ای همه کانال برای اپراتور برتر ساحل ایجاد کند استراحتگاه ها ، هتل ها و اجاره های تعطیلات در هاوایی.

به عنوان بخشی از این معامله ، NMG بر توسعه محتوا ، توزیع و فروش شبکه تلویزیونی داخل اتاق Outrigger ، نمایشگرهای دیجیتالی در محل و یک برنامه خرید و غذاخوری جدید برای مهمانان نظارت خواهد کرد ، با اولین کانال های موجود در حال حاضر.

NMG همچنین برنامه های فرهنگی ویژه ای را برای کانال های جدید که به انگلیسی و ژاپنی پخش خواهد شد ، توسعه می دهد.

هتل ها و استراحتگاه های Outrigger ، استراحتگاه های برتر ، هتل ها و اجاره های تعطیلات در ساحل را ارائه می دهد هاوایی، فیجی، تایلند، موریس و مالدیو، دسترسی NMG را به میزان قابل توجهی گسترش می دهد هاوایی بازار با 3،100 اتاق اضافی ، که در آن کانال های رسانه ای برنده جایزه در بیش از 85٪ هتل ها در دسترس هستند.

شبکه تلویزیونی داخل اتاق از ویژگی های زیر در دسترس خواهد بود: Outrigger Reef Waikiki Beach Resort، Outrigger Waikiki Beach Resort، OHANA Waikiki East توسط Outrigger، Waikiki Malia by Outrigger، هتل فرودگاه هونولولو، Waikiki Beachcomber توسط Outrigger و Embassy Suites by Hilton – Waikiki Beach Walk.

NMG نمایشگرهای دیجیتال خارج از خانه Outrigger را در ویژگی های زیر مدیریت خواهد کرد: Outrigger Reef Waikiki Beach Resort ، Outrigger Waikiki Beach Resort و Embassy Suites by Hilton – Waikiki Beach Walk.

و NMG نظارت بر محتوا و فروش یک برنامه کاملاً جدید خرید و ناهار خوری Outrigger را با پیشنهادات ویژه ای که به مهمانان Outrigger در ویژگی های زیر تحویل داده شده است: Outrigger Reef Waikiki Beach Resort، Outrigger Waikiki Beach Resort، OHANA Waikiki East توسط Outrigger، Waikiki Malia توسط Outrigger ، Waikiki Beachcomber توسط Outrigger و Embassy Suites by Hilton- Waikiki Beach Walk.

وی گفت: “استفاده از بهترین فناوری در کلاس از طریق سیستم عامل های نوآورانه دیجیتال ، ستون اصلی برنامه استراتژیک Outrigger است و همکاری ما با NMG به ما مهارت لازم برای انجام این کار را به روشی موفق و یکپارچه می دهد.” شان دی، EVP و CMO در Outrigger Hospitality Group. “از رسانه های داخلی پیشرفته گرفته تا برنامه جدید Outrigger ما ، این سرمایه گذاری نشان دهنده تحولی در نحوه ارائه داستان سرایی معتبر و جذاب است که Outrigger بیش از 70 سال مشترک داشته است.”

Outrigger Hotels and Resorts آخرین موردی است که شبکه NMG به سرعت در حال گسترش بستر پخش ابر مبتنی بر ابر برای شرکای سفر و املاک لوکس است.

“ما از ادامه گسترش خود در داخل کشور بسیار هیجان زده هستیم هاوایی با هتل ها و استراحتگاه های Outrigger ، “گفت جیسون کاتینلا، بنیانگذار و مدیر عامل شبکه NMG. “ما 10 سال گذشته را صرف به دست آوردن زیبایی های کشور کرده ایم هاوایی از طریق داستان سرایی و مشتاقانه منتظر اشتراک آنچه جزایر را به یک مکان خاص با مهمانان Outrigger و با شرکای جدیدی که می خواهند مخاطبان را جذب کنند ، می دهد. ”

NMG Network دهه گذشته را صرفاً در اختراع پیشنهادات مهمان نوازی و تلویزیون در اتاق ، تولید و جمع آوری سریال ها ، فیلم ها ، موسیقی و رویدادهای اصلی جذاب قرار داده است.

مارک های رسانه ای سفارشی برای ایجاد کرده است هاوایی هتل Halekulani و Halepuna Waikiki توسط Halekulani؛ استراحتگاه های کو اولینا ، ساحل Alohilani Resort Waikiki، پارک لین علا موآنا و بازار بین المللی ؛ پرده در ساحل و هتل Casa Del Mar ، در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا.؛ هتل های Provenance؛ و هتل ها و رستوران های کیمپتون.

مارک های رسانه ای چند کانال شامل شبکه های ویدئویی جریانی ، تجارب دیجیتال و نشریات زیبایی هستند که از طریق داستان سرایی بسیار جذاب و منظمی که باعث جلب مخاطبان قبل ، در حین و بعد از سفر می شود ، مقاصدی را زنده می کنند.

این کانال ها علاوه بر سرگرمی از مسافران و افراد محلی ، فرصتی مهم را برای تبلیغ کنندگان فراهم می کنند تا از طریق داستان سرایی جذاب که باعث ایجاد تمایل به نام تجاری و قصد خرید می شود ، با مشتریان ارتباط برقرار کنند.

درباره هتل ها و استراحتگاه های Outrigger

برای بیش از 70 سال ، هتل ها و استراحتگاه های Outrigger سفر کشف را ترسیم کرده اند – گسترش از هاوایی به مقصد برتر تفریحی در فیجی، تایلند، موریس و مالدیو. این شرکت مهمان نوازی خصوصی در حال حاضر 36 ملک و بیش از 7000 اتاق را اداره می کند – از مهمانان دعوت می کند تا “Escape معمولی” را با تجربیات واقعی امضا و برنامه وفاداری Outrigger DISCOVERY انجام دهند. نمونه کارهای چند مارک Outrigger شامل Outrigger® Resorts ، OHANA Hotels by Outrigger® ، Hawaii Vacation Condos by Outrigger® ، Kapalua Villas Maui و جدیدترین موارد اضافه شده: Honua Kai Resort & Spa Maui و هتل سبک زندگی ، Waikiki Beachcomber توسط Outrigger. همچنین مدیریت املاک انتخابی از برترین مارک های هتل های بین المللی از جمله Embassy Suites® ، Best Western® ، Wyndham Destinations و Hilton Grand Vacations را بر عهده دارد. در Outrigger.com بیشتر بدانید یا ازOutriggerResorts در Facebook ، Instagram و Twitter دیدن کنید.

درباره شبکه NMG

شبکه NMG با اولین رویکرد دیجیتالی خود به داستان پردازی کانال های تلویزیونی مبتنی بر ابر و تجارب دیجیتالی سفارشی از جمله Real Hawai’i را تولید می کند که با بیش از 23000 اتاق در دسترس است. وایکیکی هتل ها تلویزیون زنده ، موجود در اتاق در هتل Halekulani و Halepuna Waikiki توسط Halekulani. تلویزیون FLUX و تلویزیون لی ، به صورت آنلاین ، در خط هوایی هاوایی و در اتاق های منتخب هتل موجود است. تلویزیون HALE ، موجود در Ko Olina Resort؛ و تلویزیون HŌKŪ ، موجود در استراحتگاه های ماریوت هاوایی. اخیراً تلویزیون Waves TV را که در اتاقهای Shutters on the Beach و Hotel Casa Del Mar در اتاق موجود است ، راه اندازی کرد سانتا مونیکا ، کالیفرنیا. شبکه NMG همچنین مجموعه متنوعی از نشریات چاپی را برای شرکای مسافرتی و املاک لوکس منتشر می کند. مشاهده بیشتر در NMGnetwork.com.

SOURCE شبکه NMG

لینک های مربوطه

https://nmgnetwork.com/