Pangea Logistics Solutions Ltd. سه ماهه سود نقدی را اعلام می کند

NEWPORT، R.I.، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Pangea Logistics Solutions Ltd. (“Pangea” یا “شرکت”) (Nasdaq: PANL) ، ارائه دهنده جهانی راه حل های جامع لجستیکی دریایی ، امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن سه ماهه سود نقدی اعلام کرده است 0.02 دلار به ازای هر سهم مشترک ، پرداخت شود 15 مارس 2021، به همه سهامداران سابقه از 1 مارس 2021.

همانطور که شرکت قبلاً اعلام کرده بود ، در مارس 2020 به دلیل شرایط بی سابقه و نامشخص ناشی از بیماری همه گیر جهانی ویروس کرونا (COVID-19) و تأثیرات احتمالی پاسخ ممکن است بر درآمد کوتاه مدت و جریان نقدی شرکت ، هیئت مدیره ، به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ، سود سهام خود را به حالت تعلیق درآورد. هیئت مدیره همچنانکه سود آینده COVID-19 را بر اقتصاد جهانی و فعالیتهای شرکت نظارت می کند ، سود سهام را به صورت فصلی در نظر می گیرد.

درباره Pangea Logistics Solutions Ltd.

Pangea Logistics Solutions Ltd. (NASDAQ: PANL) خدمات لجستیکی را به مشتریان گسترده ای در صنعت ارائه می دهد که نیاز به حمل انواع زیادی از کالاهای خشک ، از جمله غلات ، آهن خوک ، آهن بریکت داغ ، بوکسیت ، آلومینا ، کلینکر سیمان ، دولومیت ، و سنگ آهک. این شرکت با مجموعه ای جامع از خدمات و فعالیت ها ، از جمله بارگیری محموله ، تخلیه بار ، عملیات ساحل ، اجاره کشتی و برنامه ریزی سفر ، نیازهای حمل و نقل مشتریان خود را برطرف می کند. در www.pangaeals.com بیشتر بیاموزید.

تماس با روابط سرمایه گذار

بیانیه های آینده نگر

برخی اظهارات در این بیانیه مطبوعاتی “اظهارات آینده نگرانه” به مفهوم قانون دعاوی مربوط به اوراق بهادار خصوصی 1995 است. این اظهارات آینده نگرانه براساس انتظارات و اعتقادات فعلی ما است و در معرض تعدادی از عوامل خطر و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف شده تفاوت اساسی داشته باشد. این شرکت از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا بازنگری علنی این اظهارات اعم از نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، به استثنای آنچه که در قانون خواسته شده است ، صرف نظر می کند. از جمله این خطرات و عدم قطعیت ها ، بدون محدودیت ، قدرت اقتصاد و ارزهای جهانی ، شرایط عمومی بازار ، از جمله نوسانات نرخ چارتر و ارزش شناورها ، تغییر تقاضا برای ظرفیت حمل و نقل فله خشک ، تغییر در هزینه های عملیاتی ما ، از جمله قیمت پناهگاه ، خشک است. هزینه های بارگیری و بیمه ، بازار کشتی های ما ، در دسترس بودن تأمین مالی و تأمین مالی مجدد ، عملکرد طرف مقابل منشور ، توانایی دریافت سرمایه و مطابقت با میثاق ها در چنین ترتیبات مالی ، تغییر در قوانین و مقررات دولتی یا اقدامات انجام شده توسط مقامات نظارتی ، مسئولیت احتمالی از دعاوی معلق یا آینده ، شرایط سیاسی عمومی داخلی و بین المللی ، اختلال بالقوه در مسیرهای حمل و نقل به دلیل تصادفات یا حوادث سیاسی ، خرابی کشتی ها و مواردی از استخدام و سایر عوامل ، و همچنین سایر خطرات موجود در پرونده های با پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، که همه موجود است در www.sec.gov.

SOURCE Pangea Logistics Solutions Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.pangaeals.com