Passport ، شرکت حمل و نقل بین المللی مدرن ، 12 میلیون دلار سری A را افزایش می دهد

سانفرانسیسکو، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – امروز گذرنامه اعلام کرد که مطرح شده است 12 میلیون دلار در بودجه سری A ، به رهبری M13 با مشارکت Resolute Ventures ، Precursor ، کلاینر پرکینز، RiverPark و جمهوری. این شرکت قصد دارد از منابع مالی برای سرمایه گذاری در شبکه زنجیره تأمین بسته خود استفاده کند و فعالیت های خود را در سطح گسترده ادامه دهد.

مدیر عامل شرکت الکس یانچر، Passport یک شرکت حمل و نقل بین المللی مدرن است که برای تجارت الکترونیکی و مستقیم به مارک های مصرف کننده ساخته شده است. این شرکت تمام جنبه های دردناک مدیریت حمل و نقل مرزی برای بازرگانان را بر عهده دارد ، از جمله:

  • رهگیری و رسیدگی مستقیم به سوالات خدمات مشتری با یک تیم داخلی کاملاً آموزش دیده ؛
  • محاسبه و جمع آوری مالیات و عوارض مستقیماً در سبد تاجر؛
  • کمک به بازرگانان در رعایت قوانین جدید مالیات بر ارزش افزوده در انگلیس و اتحادیه اروپا.
  • پیمایش و بهینه سازی شبکه پیچیده جهانی حمل و نقل و کارگزاران گمرک ؛
  • کمک به بازرگانان در صنایع تحت نظارت ، مطابق با الزامات خاص کشور ، به ویژه در دسته های دید بالاتر مانند لوازم آرایشی و مکمل ها هستند.

“حامل های حمل و نقل بین المللی میراث کاملاً قبل از اینترنت آغاز به کار کرده اند – برخی از آنها بیش از 100 سال قدمت دارند – و عمدتا برای حمل اسناد و کالاهای عمده ساخته شده اند. در حالی که آنها شبکه های قابل توجهی را برای تدارکات ساخته اند ، اما اساساً مجهز به نیازهای شرکت های تجارت الکترونیکی امروز ، “گفت یانچر. “سریعترین خریدار حمل و نقل بین المللی در حال حاضر بازرگانان تجارت الکترونیکی هستند و تا به حال تنها گزینه آنها این بود که به یک راه حل بزرگ در حامل شرکت های قدیمی که هیچ نرم افزاری ارائه نمی دهند اعتماد کنند. در Passport ، ما قادر به ارائه آنها هستیم آنها هم یک شبکه لجستیک کلاس جهانی و هم نرم افزار و پشتیبانی لازم برای ارائه یک تجربه ثابت برند پس از خرید در هر کجای دنیا هستند. ”

از زمان تاسیس ، گذرنامه تقریباً حمل شده است 3M بسته های تجاری از طریق تجارت الکترونیکی و مارک های DTC مانند Betabrand ، Native و Bombas به کشورهای مختلف جهان ، به مشتریان کمک می کند تا حجم حمل و نقل بین المللی خود را 43٪ نسبت به سال دیگر افزایش دهند.

“الکس و تیم او در پاسپورت با ترکیب تخصص تدارکات بسته های بین المللی عمیق خود با نرم افزار و پشتیبانی زیبا که به هر مارک تجارت الکترونیکی کمک می کند تا یک تجربه سازگار را ایجاد کند ، مهم نیست که مشتریان آنها در کدام کشور هستند ، تجارت فوق العاده پیچیده حمل و نقل بین المللی را حل کرده اند.” گفت گوتام گوپتا، شریک در M13. “خرده فروشان تجارت الکترونیکی امروزی توانایی تأمین بدون ارائه دهنده حمل و نقل بین المللی را ندارند و Passport به آنها یک راه حل آسان و مقیاس پذیر ارائه می دهد که آن را برای هر کسی که فکر می کند چگونه با مصرف کنندگان خارج از ایالات متحده ارتباط برقرار کند ، بی دردسر می کند. بودجه سری A و با توجه به اینکه مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به تجارت الکترونیکی در دنیای پس از COVID اعتماد می کنند ، از دیدن آنها همچنان هیجان زده می شوند. ”

درباره گذرنامه
Passport یک شرکت حمل و نقل بین المللی مدرن است که با مدیریت پیچیدگی های دیجیتالی ، لجستیکی و نظارتی حمل و نقل مرزی در یک راه حل ساده ، به بازرگانان تجارت الکترونیکی کمک می کند تا فورا یک مشتری جهانی را باز کنند. این شرکت تخصص لجستیک بسته های بین المللی عمیق را با نرم افزار و ارزش افزوده ارزش افزوده است که به طور یکپارچه در سبد خرید هر برند و 3PL ادغام می شود تا تجربه نام تجاری سازگار را به هر کشور در جهان ارائه دهد. Passport توسط مدیر عامل شرکت تاسیس شده و در سال 2017 تأسیس شده است الکس یانچر، این شرکت در مستقر است سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.passportshipping.com.

تماس با رسانه
ارین اول، روابط عمومی Brick Lane
[email protected]
415-902-5308

منبع گذرنامه

لینک های مربوطه

www.passportshipping.com