PINC جایزه زنجیره تأمین سبز اجرایی و زنجیره تامین 2020 را دریافت می کند

UNION CITY ، کالیفرنیا، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Supply & Demand Chain Executive ، تنها مجله در صنعت زنجیره تأمین که کل زنجیره تأمین جهانی را پوشش می دهد ، PINC ، رهبر راه حل های حیاط دیجیتال را به عنوان دریافت کننده جایزه زنجیره تأمین سبز SDCE برای سال 2020 انتخاب کرده است.

جایزه Green Supply Chain از شرکتهایی که سبز یا پایداری را به عنوان بخشی اصلی از استراتژی زنجیره تأمین خود معرفی می کنند ، تقدیر می کند و در تلاشند تا اهداف پایداری قابل اندازه گیری را در چارچوب فعالیت ها و زنجیره های تأمین خود تحقق بخشند. این جایزه همچنین ارائه دهندگان راه حل ها و خدمات زنجیره تامین را که به مشتریان خود در دستیابی به اهداف پایدار قابل اندازه گیری کمک می کنند ، تقدیر می کند.

PINC در سال 2004 تأسیس شد ، شماره یک ارائه دهنده قابلیت مشاهده همزمان و تنظیم خودکار حیاط به شرکت های پیشرو جهان است. سیستم مدیریت حیاط PINC در صدها مرکز در سراسر جهان مستقر شده است. در طول یکی از چالش برانگیزترین سالهای قرن حاضر ، YMS دیجیتال PINC بزرگترین شرکتهای جهان را قادر به دستیابی به اهداف پایداری خود در عین بهبود تحویل به موقع کامل ، ایجاد روابط مستحکم با شرکتهای حمل و نقل و کاهش هزینه های حمل و نقل کلی کرده است.

می گوید: “جایزه سیزدهمین سال امسال شرکت های کوچک ، متوسط ​​و بزرگ را که از روش ها و راه حل های سبز استفاده می کنند برای پیشرفت بیشتر پایدار در زنجیره تأمین خود استفاده می کند ،” مارینا مایر، سردبیر مجری Supply & Demand Chain و Food Logistics. “از راه حل های نرم افزاری گرفته تا سیستم های مدیریت حمل و نقل گرفته تا چندین طرح دیگر که برای کاهش اثر کربن و بهبود استفاده مجدد از مواد طراحی شده اند ، پایداری همچنان به عنوان یک م componentلفه اصلی در یک زنجیره تأمین قوی تر ، ایمن و کارآمد رتبه بندی می شود.”

وی گفت: “PINC با تمرکز بر روی فرآیندهای خودکارسازی ، به حداقل رساندن تجهیزات و مصرف سوخت و از بین بردن مایل های بن بست ، به طور مداوم به سازمان ها کمک می کند تا میزان انتشار گازهای گلخانه ای ، اثر کلی کربن آنها را کاهش دهند و آنها را قادر می سازد تا به اهداف پایداری خود برسند” رافائل گراناتو، معاون رئیس بازاریابی در PINC. “ما از این شناخت در سال 2020 بسیار هیجان زده هستیم. این سال برای صنعت زنجیره تأمین بسیار چالش برانگیز است. ما می خواهیم از همه مشتریان خود و تیم اجرایی زنجیره تامین و تقاضا برای این جایزه تشکر کنیم.”

درباره PINC

PINC ارائه دهنده شماره یک راه حل مدیریت حیاط دیجیتال به مارک های مطرح جهان است. PINC نرم افزار ، سخت افزار و خدمات مقیاس پذیر را فراهم می کند که شرکت ها را قادر می سازد موجودی موجود در سراسر زنجیره تأمین را به طور قابل پیش بینی و مقرون به صرفه ای شناسایی ، تعیین و تنظیم کنند. پلت فرم ردیابی در زمان واقعی مبتنی بر ابر این شرکت ، با استفاده از شبکه حسگر اینترنت اشیا ((IoT) شامل RFID غیرفعال ، GPS ، دید رایانه ای ، تلفن همراه و سایر حسگرها ، بینش عملی و راهنمایی های متخصص متصل را فراهم می کند که به سازمان ها امکان می دهد بهینه سازی کنند اجرای زنجیره تأمین آنها.

درباره مجری زنجیره تامین و تقاضا

Supply & Demand Chain Executive دفترچه راهنمای کاربر برای موفقیت در تحول در زنجیره تامین و تقاضا است ، با استفاده از تجزیه و تحلیل سخت گیرانه ، دیدگاه ها و مطالعات موردی بی طرفانه برای هدایت مدیران و متخصصان مدیریت تأمین از طریق دنیای پیچیده ، در عین حال حیاتی ، عرضه و تقاضای زنجیره ای امکان دستیابی به مزیت رقابتی. در وب به آدرس www.SDCExec.com به ما مراجعه کنید.

شناسه PRLog: www.prlog.org/12850587

منبع PINC

لینک های مربوطه

https://www.pinc.com/