Polestar با ورود به The Hamptons at The Baker House 1650 اظهارات قوی می کند

EAST HAMPTON ، نیویورک، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – هفته گذشته ، گروه MJS با Polestar گرد هم آمدند منهتن در خانه بیکر 1650 برای اولین بار تجربه تجاری مارک ها در همپتون ها.

Polestar در حال تعریف مجدد از استانداردهای طراحی و عملکرد به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان خودروهای الکتریکی و هیبریدی است. اکنون آنها با دو مدل با شکوه ما را متحیر می کنند: Polestar 1 & 2.

در طول یک تور سرپرستی ، Polestar اولین ورودی خود را به Hamptons طی یک سری از مسابقات رانندگی با شریک زندگی خود در ساحل شرقی ، Manhattan Motor Cars نشان داد که هر دو 1 و 2 را نشان می دهد. به طور رسمی ، Polestar Manhattan و تیم فقط در مورد منحصر به فرد فقط دعوت بودند تجربه ای که در خانه مشهور بیکر 1650 در برگزار شد همپتون شرقی. به گروه محدود شرکت کنندگان این فرصت داده شد تا پشت فرمان Polestar 2 قرار بگیرند و به سبک پرتحرک ، پایداری و عملکرد مارک ها معرفی شوند.

منهتن موتور اتومبیل ، که یکی از سه شریک خرده فروشی برای Polestar در ایالات متحده است ، چهار دستگاه Polestar را به عنوان بخشی از این رویداد هیجان انگیز آخر هفته به ارمغان آورد. گریگور همبرو، رئیس Polestar ایالات متحده آمریکا هم به مهمانان خوشامد گفتند و هم در کنار مدیر بازاریابی دانش وسایل نقلیه را ارائه دادند کریستوفر شولتز. رابرت مارشارت، مدیر بازاریابی خانواده منهتن موتور اتومبیل و تیمش با خیال راحت تجربه رانندگی را که در مناظر زمستانی و ساحلی زیبای همپتونز قرار دارد ، اجرا کردند. این تور ، که توسط گروه MJS Groupe تهیه و طی یک فعال سازی دو روزه برگزار شد ، یک ناهار مجلل پذیرایی با مشارکت Berkshire Hathaway HomeServices Laffey International Realty با موارد دلخواه فصلی خانگی پخته شده ، حباب های بعد از رانندگی توسط Champagne A L’EST و همچنین درایو قهوه را به نمایش گذاشت که از دنیای مسابقات اتومبیلرانی الهام گرفته شده است.

پس از صحبت با Hembrough ، به ما گفتند که آینده Polestar با 3 برگزار خواهد شد – یک نمونه اضافه شده به نمونه کارها از نام تجاری که یک SUV با عملکرد کاملاً الکتریکی و یک مورد پیش بینی هیجان انگیز خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر ، برای دیدن همه تصاویر Hi-Res و بارگیری بیانیه مطبوعاتی رسمی ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://mjsgroupe.com/polestar

تماس با مطبوعات: مایکل اسنل، گروه MJS
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 347.695.7764

منبع The Baker House 1650