Premier Truck Rental با 5 گزینه مختلف کف تخت لباس ارائه می دهد

همه کاره و راحت. F550 Reel Loaders ما با PowerWind برای ساخت و ساز و پروژه های مخابراتی عالی هستند. آنها می توانند قرقره ها را تا 5000 پوند ، قطر 102 “و عرض 60” بلند کنند و دارای گزینه شکل -8 برای تخلیه امن فیبر نوری هستند.

2 F250 ، F350 ، F550 یا F750 Flatbed

افزونه ها بی پایان هستند. تختخوابهای مسطح با لباس به خدمه شما کمک می کند تا تولید کنند – فقط قسمت های چوبی ، پایه نردبان ، پمپ انتقال سوخت یا هر گزینه لباس دیگر را اضافه کنید. نیازهای خود را به ما بگویید تا ما آن را برای شما بسازیم.

3 کامیون مدار ابزار F550

کامیون مدار F550 Tool ما دارای یک حلقه جمع شونده هیدرا ، بالای / زیر جعبه های بدنه ، یک قفسه نردبان کارگومستر ، پله های عقب ، 4 ضربه گوشه و شیر کنترل جریان است. در هنگام کار در وقت صرفه جویی کنید.

4 دکل جوش F550

جدیدترین تجهیزات ناوگان ما! این واحدها دارای استروب استاندارد ، 9 جعبه ذخیره سازی ، ژنراتور و کمپرسور جوشکار هوای پاک میلر بابکت ، مخزن انتقال سوخت ، قفسه اکسی / استیلن و حلقه های شلنگ هستند. سفارشی ساخته شده و آماده کار است.

5 F550 Candy Wagon Framer

یک کامیون کمکی که توسط مشتریان ما برای تأمین نیازهای آنها ایجاد شده است. ما نبات واگن دارای یک سیستم دندانه دار سنگین ، تخت دار 11 سانتی با فضای ذخیره سازی داخلی ، مخزن هیدرولیک و موارد دیگر. این کامیون بالاترین قیمت است.

ما تمام تجهیزات داخلی خود را با داشتن تکنسین هایی که برای ساخت کامیون های شما کار می کنند انجام می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما گزینه های لباس، با PTR با شماره 844-644-9138 تماس بگیرید یا از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected].

درباره اجاره کامیون برتر

وظیفه ما در PTR این است که نوع اجاره مورد نظر خود را در صورت تمایل به شما ارائه دهیم و روند اجاره را بدون درز انجام دهیم. ما با شما همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین واحدها را برای شغل و صنعت خود دارید و اجاره کامیون ، تریلر و تجهیزات را در اختیارتان قرار می دهیم. ما بیش از 25 سال تجربه اجاره تجهیزات متعلق به خانواده هستیم و فعالیت می کنیم. PTR با خدمت به 50 ایالت ، واحدهای دقیق شما را دارد تا بتوانید به ناوگان خود اضافه کنید تا کار خود را شروع کنید.

مخاطب
کایلی رایان، متخصص بازاریابی دیجیتال
اجاره کامیون برتر PTR
تلفن: 260-222-9835
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE اجاره کامیون برتر