Prologis به لیست معتبر CDP برای تلاش های پیشرو در مقابله با تغییرات اقلیمی نامگذاری شده است

سانفرانسیسکو، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Prologis، Inc. (NYSE: PLD) ، رهبر جهانی در املاک و مستغلات لجستیک ، توسط سازمان غیرانتفاعی محیط زیست جهانی CDP (پروژه افشای کربن سابق) ، که شرکت را به نام لیست خود را با تغییرات آب و هوایی 2020

Prologis و نهادهای ذکر شده در آن FIBRA Prologis و Nippon Prologis REIT ، که در ارائه این شرکت به CDP قرار گرفتند ، برای اقدامات جمعی خود برای کاهش خطرات آب و هوا و کمک به اقتصاد کم کربن مورد تقدیر قرار گرفته اند.

به دنبال دو رتبه برتر برتر A ، اولین حضور Prologis در لیست A آن را در میان شرکت های با عملکرد بالا قرار می دهد که از نظر جاه طلبی ، اقدام و شفافیت زیست محیطی شرکت ها در سراسر جهان پیشرو هستند.

وی گفت: “از ساختمانهایی که توسعه می دهیم و تا راه حلهای مشتری محوری که ارائه می دهیم ، نظارت بر محیط زیست یکی از مبانی موفقیت ما بوده است و ما افتخار می کنیم که برای اولین بار لیست CDP را تهیه کنیم.” یینگ یو، معاون ارشد Prologis ESG. “نمره ما شناخت تعهد دیرینه ما به پایداری و کار عظیم انجام شده توسط کارمندان ما در هنگام پیشبرد اهداف مربوط به آب و هوا است.”

روند افشای و نمره دهی سالانه CDP به طور گسترده ای به عنوان استاندارد طلای شفافیت محیط زیست شرکت ها شناخته شده است. در سال 2020 ، بیش از 515 سرمایه گذار با بیش از 106 تریلیون دلار در دارایی ها و بیش از 150 خریدار عمده با 4 تریلیون دلار آمریکا در بخش تدارکات ، از شرکت ها خواسته شده است تا داده های خود را در مورد تأثیرات زیست محیطی ، خطرات و فرصت ها از طریق بستر CDP فاش کنند. بیش از 9،600 مورد افشا شده – بالاترین بالاترین رقم از گذشته. لیست کامل شرکت های موجود در لیست 2020 A ، به همراه سایر امتیازات شرکت های موجود در دسترس عموم ، در اینجا است:

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های ESG Prologis و گزارش تأثیر ESG در سال 2019 را می توانید در اینجا مشاهده کنید: https://prolo.gs/esg.

درباره پرولوژی
Prologis ، Inc رهبر جهانی در تدارکات املاک و مستغلات با تمرکز بر بازارهای با موانع بالا و رشد بالا است. از تاریخ 30 سپتامبر سال 2020 ، این شرکت به طور کامل متعلق به مالکیت و یا از طریق مشارکت های مشترک سرمایه گذاری ، املاک و پروژه های توسعه ای در 19 کشور دارای 976 میلیون فوت مربع (91 میلیون متر مربع) بود. Prologis امکانات لجستیکی مدرن را به یک پایگاه متنوع متشکل از تقریباً 5،500 مشتری در دو گروه عمده اجاره می دهد: کسب و کار از طریق تجارت و خرده فروشی / تحقق آنلاین.

اظهارات منتظر نگاه
عبارات موجود در این سند که واقعیت تاریخی نیستند ، اظهاراتی آینده نگرانه به معنای بند 27 الف قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه است. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی های فعلی در مورد صنعت و بازارهایی که ما در آنها فعالیت می کنیم و همچنین اعتقادات و فرضیات مدیریت است. چنین اظهاراتی شامل عدم اطمینان است که می تواند به طور قابل توجهی بر نتایج مالی ما تأثیر بگذارد. کلماتی مانند “انتظار می رود” ، “پیش بینی می کند” ، “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “می جوید” و “تخمین” ، از جمله تغییرات چنین کلمات و عبارات مشابه ، برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر است ، که به طور کلی ماهیت تاریخی ندارند. تمام گزاره هایی که به عملکرد عملیاتی ، رویدادها یا تحولاتی اشاره دارند که ما انتظار داریم یا پیش بینی می کنیم در آینده اتفاق بیفتند – از جمله گزاره های مربوط به رشد اجاره و اشغال ، فعالیت توسعه ، فعالیت مشارکت و وضعیت ، شرایط عمومی در مناطق جغرافیایی محل کار ما ، بدهی ما ، ساختار سرمایه و موقعیت مالی ، توانایی ما در تشکیل مشارکتهای جدید سرمایه گذاری مشترک و در دسترس بودن سرمایه در مشارکتهای موجود یا جدید سرمایه گذاری – اظهارات آینده نگرانه است. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیاتی می شوند که پیش بینی آنها دشوار است. اگرچه ما اعتقاد داریم انتظارات منعکس شده در هر گزاره آینده نگر مبتنی بر فرضیات معقول است ، اما نمی توان اطمینان حاصل کرد که انتظارات ما محقق خواهد شد و بنابراین ، نتایج و نتایج واقعی ممکن است با آنچه در چنین آینده ای بیان یا پیش بینی می شود تفاوت اساسی داشته باشد – بیانیه های به دنبال برخی از عواملی که ممکن است بر نتایج و نتایج تأثیر بگذارد شامل موارد زیر است: (i) اقلیم های اقتصادی و سیاسی ملی ، بین المللی ، منطقه ای و محلی ؛ (ii) تغییر در بازارهای مالی جهانی ، نرخ بهره و نرخ ارز خارجی ؛ (III) افزایش یا پیش بینی رقابت برای خواص ما ؛ (چهارم) خطرات مرتبط با تملک ، تملک و توسعه املاک ؛ (v) حفظ وضعیت اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، ساختار مالیات و تغییر در قوانین و نرخ مالیات بر درآمد ؛ (vi) در دسترس بودن بودجه و سرمایه ، سطح بدهی هایی که حفظ می کنیم و رتبه بندی اعتباری ما. (vii) خطرات مربوط به سرمایه گذاری های ما در مشارکت های مشترک سرمایه گذاری ، از جمله توانایی ما در ایجاد سرمایه گذاری های مشترک جدید ، (viii) خطرات انجام تجارت بین المللی ، از جمله خطرات ارزی ؛ (ix) عدم اطمینان محیط زیست ، از جمله خطرات ناشی از بلایای طبیعی ؛ (x) خطر مربوط به بیماری همه گیر ویروس کرونا ، و (xi) آن عوامل اضافی که در گزارشهای ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار توسط ما تحت عنوان “عوامل خطر” مطرح شده است. ما وظیفه ای نداریم که هر گزاره آینده نگرانه مندرج در این سند را به روز کنیم مگر اینکه در قانون لازم باشد.

SOURCE Prologis، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.prologis.com