Pure Watercraft سری 37.5 میلیون دلار را برای تأمین موتورهای قایق الکتریکی با کارایی بالا بسته می کند ، که منجر به پاکسازی و آرام قایقرانی می شود

سیاتل، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت خالص واترکرفت ، پیشرو در فناوری قایقرانی برقی ، بودجه کل سری A را بسته است 37.5 میلیون دلار، از جمله قبلاً اعلام شده 23.4 میلیون دلار. دور بودجه مشترک بیش از حد توسط L37 ، یک شرکت سرمایه گذاری ترکیبی و سهام خصوصی اداره می شد. L37 مدیر شریک Randall Ussery به هیئت مدیره Pure Watercraft پیوست.

Pure Watercraft با هدایت مأموریت خود برای لذت بخش تر ، قابل دسترس بودن و سازگار بودن با محیط زیست قایق سواری ، محصولی برتر و توزیع مستقیم به مصرف کننده را به بازار در حال رشد قایق های برقی می آورد.

اولین محصول Pure Watercraft یک سیستم موتور قایق برقی با پیشرانه معادل حداکثر 50 قایق برقی گازی با قدرت HP است و عملکرد بسیار بالاتر از سایر محصولات در کلاس خود است. بسته اختصاصی باتری لیتیوم یون آن از نظر حرارتی برای عملکرد بالا و ماندگاری طولانی مدیریت می شود و بیشترین انرژی را برای وزن خود از هر بسته باتری در دریا دارد – تقریباً مشابه با تسلا مدل 3.

مشتریان می توانند مستقیماً در purewatercraft.com برای سیستم های موتور قایق جانشین جایگزین یا بسته های كامل قایق – قایق های بادی سخت از قایق های هایفیلد ، قایق های ماهیگیری و پانتونی از فروشگاه های Bass Pro ، و مربیگری از Still Water Design. این بسته ها تجربه ای برتر را در محبوب ترین دسته های قایق ، با سکوت ، ماهیگیری یا معاشرت بهتر ، بدون آلودگی مجاری آب فراهم می کنند. و داشتن قایق نسیمی است که بدون تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده و هزینه مالکیت کمتری نسبت به قایق های سنتی دارد.

مدیر عامل شرکت Pure Watercraft گفت: “سرمایه گذاران و مصرف کنندگان به طور یکسان از نوآوری قایقرانی برقی قدردانی می کنند اندی ربله. “این سرمایه گذاری به ما کمک می کند تا تیم خود را رشد دهیم و برای تأمین تقاضای روزافزون ، محصولات تغییر دهنده بازی را از سال آینده ارائه دهیم.”

L37’s گفت: “ما از چشم انداز Pure Watercraft برای آینده قایقرانی الکتریکی و پیشرفت آنها با تعریف مجدد کل تجربه مشتری ، با شروع از بزرگترین ، محبوب ترین کلاس قدرت در سراسر جهان ، الهام گرفته ایم.” راندال اوسری. “اندی سازمانی چشمگیر ایجاد کرده است ، با ارائه محصولات ، یک رویکرد کامل فناوری و مجموعه فناوری های عمیق متناسب است. ما از سرمایه گذاری در شرکتی که نوآوری ها ، توانایی ها و کارایی قابل توجه آن را می توان در سایر مراکز قدرت نیز استفاده کرد ، هیجان زده هستیم. دسته هایی که برق رسانی عقب مانده است. “

درباره Praft Watercraft
Pure Watercraft منجر به تحول اساسی قایقرانی برای نسلهای بعدی می شود تا به آب ضربه بزنند. تاسیس شده در آوریل 2011 که در سیاتل ، واشنگتن، این شرکت راه حل های پیشرانه پیشرانه دریایی ارائه می دهد که برای همه لذت بخش تر و قابل دسترسی تر و برای کره زمین پایدارتر است. برای پیش خرید Pure Outboard یا یک بسته قایق یکپارچه ، یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ، شرکا و فرصت های شغلی باز ، لطفا www.purewatercraft.com.

درباره L37
L37 یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی و سرمایه گذاری ترکیبی جدید است. ما در بنیانگذاران و شرکتهای بصیر سرمایه گذاری می کنیم که در حال دگرگونی صنایع و حل مشکلات همه جا هستند. ما در کنار تیم های مingسس ، چارچوبهای استفاده از مقیاس و شبکه ای از روابط قابل اعتماد با مشتریان ، سرمایه و استعدادها برای طراحی دسته های جدید و مهندسی اولین بازارهای شرکت های جهانی فکر می کنیم. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.L37.vc.

SOURCE صنایع خالص خالص