Royal Caribbean Group 40 میلیون دلار برنامه “پرداخت آن را به جلو” برای حمایت از مشاوران سفر خود اعلام کرد

میامی، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – پس از 9 ماه بی سابقه بدون قایقرانی ، مشاوران سفر می دانند که مشتریان آنها مشتاق بازگشت به سفرهای دریایی هستند. تنها س remainingال باقیمانده این است که چه موقع – و پاسخ آن هر روز نزدیکتر می شود.

به همین دلیل Royal Caribbean Group (NYSE: RCL) در حال برنامه ریزی برای راه اندازی “پرداخت آن به جلو” ، مرحله دوم برنامه موفق RCL CARES برای حمایت از مشاوران سفر خود است زیرا آنها به دنبال بازسازی مشاغل خود پس از یک چالش 2020 هستند.

این برنامه باعث می شود 40 میلیون دلار مجموعه ای از اعتبارات در دسترس مشاوران مسافرتی واجد شرایط ، که می توانند برای وام های سه ساله و بدون بهره تا سقف درخواست کنند 250،000 دلار در زمانی که همه گیری چشم اندازهای فزاینده ای برای کنترل را نشان می دهد ، تجارت خود را بر بازگشت به رشد متمرکز کنند.

وی گفت: “ما می دانیم كه دوستان مشاور سفر ما نیز رنج می برند و این دوره سخت را با هم پشت سر خواهیم گذاشت ، مثل همیشه.” ریچارد فاین، رئیس و مدیرعامل گروه رویال کارائیب. “شرکای سفر ما بیش از 50 سال در کنار ما ایستاده اند و ما مصمم هستیم که اکنون در کنار آنها باشیم. ما می خواهیم با هم به طرف دیگر این زمان چالش برانگیز برسیم.”

مکث در سفرهای دریایی فشار مالی نه تنها در خطوط سفر دریایی ، بلکه در آژانس های مسافرتی بزرگ و کوچک ایجاد کرده است. و گرچه خوشبینی وجود دارد که صنعت مسافرت پس از همه گیری به شدت بهبود یابد ، مشاغل در این دوره مداخله از کندتر از حد معمول تجارت ، هنوز به بودجه مالی نیاز دارند.

این شرکت گفت که جزئیات مربوط به روند درخواست این برنامه در ماه ژانویه به طور مستقیم با مشاوران سفر به اشتراک گذاشته می شود.

درباره گروه رویال کارائیب
Royal Caribbean Cruises Ltd. ، با عنوان Royal Caribbean Group (NYSE: RCL) تجارت می کند ، یک شرکت تعطیلات کروز است که دارای چهار مارک جهانی است: Royal Caribbean International ، Celebrity Cruises، Azamara و Silversea. Royal Caribbean Group همچنین 50٪ مالک یک سرمایه گذاری مشترک است که از طریق TUI Cruises و Hapag-Lloyd Cruises فعالیت می کند. با هم ، مارک های ما 61 کشتی را با 15 سفارش دیگر از زمان سفارش کار می کنند 21 دسامبر، 2020. در www.rclcorporate.com یا www.rclinvestor.com بیشتر بیاموزید.

SOURCE Royal Caribbean Group

لینک های مربوطه

http://www.rclcorporate.com