Seadrill Limited (SDRL): استفاده از پول نقد AOD

همیلتون ، برمودا، 17 دسامبر 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره Seadrill Limited (“Seadrill” یا “شرکت”) (OSE: SDRL) (OTCQX: SDRLF) از وام دهندگان در تسهیلات AOD مطلع شده است (که تحت آن دکل دریایی 1 دریای آسیا ، آسیا دکل ریالی 2 محدود و دشت ریگ 3 محدود آفریقا وام گیرنده هستند) استفاده کرده اند 97.2 میلیون دلار وجه نقد AOD موجود در حسابهای محدود شده در برابر تسهیلات آنها برای بازپرداخت مقدار متناظر با 210 میلیون دلار بدهی معوق امروز. این برگها 112.8 میلیون دلار بدهی های معوق پیش می رود. مرکز AOD پول کافی برای پشتیبانی از عملیات AOD را نگهداری می کند و این رویداد تاثیری در ادامه فعالیت نخواهد داشت.

ارزش اسمی بدهی خالص در ترازنامه در نتیجه این اقدام بدون تغییر باقی مانده و سدریل با پیشرفت در بحث با گروه گسترده تر وام دهندگان ، وضعیت نقدینگی قوی خود را حفظ می کند. مانده نقدی شرکت برای مدیریت نیازهای نقدینگی از طریق یک فرایند بازسازی رسمی کافی است. در پایان سه ماهه سوم سال 2020 ، Seadrill کل موجودی نقدی داشت 851 میلیون دلار از جمله پول نقد در شرکت های AOD.

شرکت گفتگوی سازنده با وام دهندگان خود را ادامه می دهد و آمادگی خود را برای انجام بازسازی جامع ترازنامه خود که ممکن است شامل استفاده از فرآیند تحت نظارت دادگاه باشد ، حفظ می کند. پیش بینی می شود که راه حل های بالقوه منجر به معادل سازی قابل توجه بدهی ها شود که احتمالاً منجر به حداقل یا عدم بهبود سهامداران فعلی می شود.

اظهارات جستجوگر جلو

این خبر شامل بیانیه های آینده نگر است. چنین اظهاراتی عموماً ماهیتی تاریخی ندارند و به طور خاص شامل گزاره هایی در مورد برنامه های شرکت ، استراتژی ها ، چشم اندازهای تجاری ، تغییرات و روند کسب و کار آن ، بازارهایی که در آن فعالیت می کند و تلاش برای بازسازی آن. این اظهارات بر اساس برنامه های فعلی مدیریت ، انتظارات ، مفروضات و اعتقادات مربوط به رویدادهای آینده تأثیرگذار بر شرکت بیان می شود و بنابراین شامل تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت ها و مفروضات است که می تواند نتایج واقعی را از نتایج بیان شده یا ضمنی در آینده نگر متفاوت کند بیانیه هایی که فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند. در نتیجه ، هیچ گزارشی آینده نگر نمی تواند تضمین شود. هنگام در نظر گرفتن این اظهارات آینده نگر ، باید خطرات توصیف شده گاه به گاه در پرونده های نظارتی شرکت و گزارش دوره ای را به خاطر بسپارید. شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخی که چنین بیانیه ای ارائه می شود یا انعکاس وقایع پیش بینی نشده را متعهد نمی شود. هر از گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و پیش بینی همه این عوامل برای شرکت امکان پذیر نیست. بعلاوه ، شرکت نمی تواند تأثیر هر یک از این عوامل را در تجارت خود یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل را در نتایج واقعی متفاوت از نتایج مندرج در هر بیانیه آینده نگر ارزیابی کند.

این اطلاعات منوط به الزامات افشای طبق بند 5-12 قانون تجارت اوراق بهادار نروژ است.

مخاطب:

[email protected]
020 3745 4960

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/seadrill-limited/r/seadrill-limited–sdrl–aod-cash-utilisation،c3256758

منبع Seadrill محدود