Senmiao Technology اعلام کرد راه اندازی سیستم عامل سوارکاری در چانگشا ، دومین شهر بزرگ آن در چین

چنگدو ، چین، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Senmiao Technology Limited (“Senmiao”) (Nasdaq: AIHS) ، یک شرکت تأمین مالی و خدمات متمرکز بر صنعت آنلاین استقبال از مسافران در چین و همچنین یک اپراتور از پلت فرم آنلاین سوارکاری خود ، امروز از راه اندازی پلت فرم اختصاصی سوارکاری آنلاین خود ، Xixingtianxia ، برای رانندگان در چانگشا ، چین. چانگشا دومین شهر در است چین که در آن Senmiao سیستم عامل خود را راه اندازی کرده است (همراه با Chendgu در اواخر اکتبر 2020)

گسترش به چانگشا برای Senmiao استراتژیک است ، زیرا قبلاً به عنوان یک شهر اصلی که Senmiao در ابتدا خدمات مالی و اجاره اتومبیل را برای بازار استقبال از خودرو ارائه می داد ، خدمت کرده است. چانگشا پایتخت و پرجمعیت ترین شهر در است استان هونان که در چین، با تقریباً 8 میلیون نفر.

در هفته های اخیر ، Senmiao از طریق همکاری با سیستم عامل های چین، مانند Gaode Map و Meituan (هنگ کنگ: 3690). Senmiao انتظار دارد خدمات خود را در چانگشا در آینده نزدیک از طریق ادغام این برنامه ها با سیستم عامل خود رشد کنیم. علاوه بر این ، شرکت اخیراً توافق نامه هایی را برای خرید وسایل نقلیه الکترونیکی در چانگشا.

آقای. شی ون، رئیس Senmiao و مدیر اجرایی اظهار داشت: “ما خوشحالیم که Xixingtianxia را در چانگشا به دنبال یک موفقیت آمیز در چنگدو. ما در مورد تأثیر بیشتر تحولات COVID-19 در صنعت استقبال از خودرو محتاط هستیم ، اما احساس می کنیم که تلاش های انجام شده در نیمه دوم سال 2020 ، Senmiao را برای استفاده از بهبود در سال آینده آماده کرده است. Senmiao همچنان در افزایش سهم بازار در دو بازار بزرگ کلانشهر در بیش از حد متمرکز است چین، مانند چنگدو و چانگشا جمعاً تقریباً 24 میلیون نفر جمعیت دارند. با مشارکت هایی که Senmiao اجرا کرده است ، ما به توانایی خود در گسترش موقعیت بازار اطمینان داریم. “

درباره Senmiao Technology Limited

دفتر مرکزی آن در چنگدو، استان سیچوان، Senmiao معاملات اتومبیل و خدمات مرتبط با آن از جمله فروش اتومبیل ، تسهیل و خدمات خرید و تأمین مالی خودرو ، مدیریت ، اجاره عملیاتی ، تضمین و سایر خدمات معاملات خودرو را فراهم می کند و همچنین سیستم عامل سوارکاری مخصوص خود را که هدف اصلی آن رشد سواری است ، اداره می کند – بازار استقبال در مناطق عملیاتی Senmiao در چین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Senmiao ، لطفا به این آدرس مراجعه کنید: http://www.senmiaotech.com.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است که توسط قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. چانگشا و چنگدو ، چین) در معرض خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات قابل توجهی قرار دارند ، از جمله مواردی که هر از گاهی در پرونده های Senmiao با SEC شرح داده می شود و فقط از تاریخ انجام نظرات Senmiao را نشان می دهد و نباید از آنها به عنوان نماینده نظرات Senmiao استفاده شود هر تاریخ بعدی Senmiao متعهد نمی شود که هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه را برای بازتاب تغییرات در وقایع یا شرایط بازنگری کند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

در شرکت:
ییه ژو
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +86 28 6155 4399

روابط سرمایه گذار:
گروه سهام. در چین
آدام پیش، لوسی ما معاون ارشد ، کاردانی
(212) 836-9606 +86 10 5661 7012
[email protected] [email protected]

© 2020 Senmiao Technology Ltd. کلیه حقوق محفوظ است.

منبع Senmiao Technology Limited

لینک های مربوطه

http://www.senmiaotech.com