Sheremetyevo باند بازسازی شده یک را افتتاح می کند

مسکو، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – فرودگاه بین المللی Sheremetyevo باند جدید خود را که یک بار دیگر بازسازی شده است (باند -1) در 24 دسامبر در مراسمی که با رژه تجهیزات میدان هوایی همراه بود.

با راه اندازی باند -1 ، که دارای دو تاکسی جدید سریع خروجی است ، ظرفیت سه باند فرودگاه فرودگاه شرمت یوو به 110 میلیون مسافر در سال افزایش می یابد.

مقامات شرکت کننده در مراسم راه اندازی وزیر حمل و نقل فدراسیون روسیه V.G. ساولیف ، معاون اول وزیر حمل و نقل فدراسیون روسیه و رئیس آژانس حمل و نقل هوایی فدرال A.V. نرادکو ، معاون اول وزیر توسعه اقتصادی فدراسیون روسیه M.V. بابیچ ، معاون دفتر رئیس جمهور فدراسیون روسیه برای حمایت از فعالیت های شورای دولتی فدراسیون روسیه A.A. یورچیک ، مدیر کل PJSC Aeroflot M.I. Poluboyarinov ، رئیس هیئت مدیره JSC SIA A.A. پونومارنکو ، عضو هیئت مدیره JSC SIA A.I. Skorobogatko و مدیر کل JSC SIA M.M. واسیلنکو

وی گفت: “ما توانستیم بازسازی باند 1 را انجام دهیم ، كه به لطف توافقنامه كنونی اعطای امتیاز بین دولت به نمایندگی از روساویاتسیا و فرودگاه شرمتیوو ، مرحله مهمی در توسعه مجموعه فرودگاه است.” الكساندر پونومارنكو. “در نتیجه ، امروز ما سه باند پرواز داریم که همراه با توسعه ظرفیت ترمینال و در چارچوب عادی سازی حجم ترافیک مسافر ، فرصتی را برای دستیابی به هدف استراتژیک ما فراهم می کند: خدمات دهی به 110 میلیون مسافر در سال.”

شرکت کنندگان و میهمانان این رویداد شاهد رژه بزرگ و بی نظیر تجهیزات میدان هوایی بودند که در آن کاروانی متشکل از 38 قلم تجهیزات ویژه که برای نگهداری از میدان تابستانی و هواپیماهای مختلف مورد استفاده قرار می گرفت از باند جدید 1 استفاده می کردند. این فرودگاه به لطف تسلیحات فنی قدرتمند و صدها قطعه و وسیله نقلیه م effectiveثر در تجهیزات فرودگاه ، درجه دقت ، قابلیت اطمینان و ایمنی پرواز را حتی در شرایط شدید آب و هوایی فراهم می کند.

بازسازی RWY-1 به عنوان بخشی از اجرای برنامه توسعه بلند مدت فرودگاه شرمتیهوو ، یک پروژه اولویت دار برای سال 2020 بوده است. از کل سرمایه گذاری بیشتر شده است 114 میلیون دلار. بودجه این پروژه مستقیماً تأمین شد و سرمایه گذاریهای انجام شده براساس شرایط قرارداد از م componentلفه سرمایه گذاری هزینه های برخاست و فرود هواپیما جبران می شود.

کار ساختمانی در مدت زمان رکورد ، طی 10 ماه طی یک دوره کاهش چشمگیر در فعالیت ها و درآمد فرودگاه و نیاز به رعایت اقدامات سختگیرانه ضد اپیدمیولوژیکی انجام شد. در زمان بهره برداری از فرودگاه ، کار ساخت و نصب بدون وقفه ادامه داشت. عملیات برخاست و فرود در میدان هوایی در باند 2 و باند 3 موجود انجام شد در حالی که باند 1 برای بازسازی بسته بود. این از لحاظ پیچیدگی فناوری و مدت زمان کوتاه ، یک پروژه منحصر به فرد برای صنعت هواپیمایی بین المللی بوده است.

باند 1 3552.5 متر طول دارد ، با یک قسمت تحمل بار که عرض آن 60 متر است. باند فرودگاه می تواند انواع و اقسام هواپیماهای روسی و خارجی را برای پرواز و فرود از جمله ایرباس A380 و همچنین انواع هواپیماهای پیش بینی شده در آینده در خود جای دهد.

راه اندازی ساختار جدید فضای هوایی و بهره برداری از سه باند فرودگاه Sheremetyevo باعث بهبود بهره وری سوخت شرکت های هواپیمایی و ایمنی و دقت پروازها می شود و همچنین با استفاده از درگیری باعث کاهش کار در کنترل ترافیک و پرسنل پرواز می شود- الگوهای ورود و عزیمت رایگان.

فرودگاه مدرن و زیرساخت پایانه شرمتیهوو فرصت های گسترده ای را برای رشد و توسعه بلند مدت برای شرکت های هواپیمایی پایه و خطوط هوایی جدید ایجاد می کند.

در بلند مدت ، با در نظر گرفتن توسعه بیشتر زیرساخت ها و آوردن ترمینال های مسافری و باری به ظرفیت طراحی آنها ، فرودگاه بین المللی Sheremetyevo قصد دارد به لیگ بزرگترین قطب های هواپیمایی جهان بپیوندد و وضعیت خود را به عنوان قطب اصلی حمل و نقل هوایی بین اروپا و آسیا.

فرودگاه بین المللی شرمتیوو یکی از قطب های فرودگاه TOP-10 در است اروپا، بزرگترین فرودگاه روسیه از نظر میزان مسافر و بار. شبکه مسیر بیش از 230 مقصد را شامل می شود. در سال 2019 ، این فرودگاه 49 میلیون و 933 هزار مسافر را سرویس دهی کرده است که 8.9 درصد بیشتر از 2018 است. Sheremetyevo ، بهترین فرودگاه اروپا از نظر کیفیت خدمات است، رهبر مطلق جهان در پروازهای وقت شناس ، دارنده بالاترین امتیاز Skytrax 5 ستاره است.

اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت یافت www.svo.aero.

SOURCE فرودگاه بین المللی Sheremetyevo