SolarWinds Hack ، کمبود ملی استعداد سایبری را برجسته می کند

آرلینگتون ، واشنگتن، 18 دسامبر 2020 / PRNewswire / – هک دولتهای بزرگ آمریكا و سیستم های IT شركت 500 Fortune كه این هفته توسط آژانس امنیت سایبرس و زیرساخت (CISA) فاش شد ، نشانگر پیچیدگی روزافزون تهدیدات مداوم پیشرفته در فضای مجازی است كه به گفته CISA “قبر” است خطری برای دولت فدرال. “

مطالعه اخیر نیروی کار در جامعه سایبری تخمین زده شده است ایالات متحده در سال 2020 بیش از 3 میلیون نفر در زمینه مهارت های سایبری با کمبود روبرو هستند. برنامه CyperPatriot انجمن نیروی هوایی برای مقابله با این مشکل و آموزش رهبران آینده سایبری طراحی شده است.

در دسترس بودن رسانه: بریگ ژنرال (خرده فروشی) برنارد ک. اسکوچ، کمیساریای ملی CyberPatriot ، می تواند در مورد نحوه آموزش CyberPatriot به جوانان آمریکا برای شناسایی و دفاع در برابر حملات سایبری بحث کند. ژنرال اسکوچ کار خود را در فرماندهی استراتژیک هوایی با انجام ارتباطات از راه دور در کره جنوبی، بعداً در ستاد مشترک و ستاد هوایی خدمت کرد و کار خود را در نیروی هوایی به عنوان مدیر عملیات ارتباطات ستاد هوایی به پایان رساند.

درباره CyberPatriot: برنامه CyberPatriot انجمن نیروی هوایی بزرگترین برنامه امنیت سایبری در کشور است که به تقویت مهارت های سایبری در میان دانشجویان K-12 اختصاص دارد. CyberPatriot که در سال 2009 ایجاد شد ، آموزش و مهارت های امنیت سایبری را برای دانش آموزان از دوره ابتدایی تا دبیرستان ارائه می دهد ، با بیش از 25000 دانش آموز سالانه شرکت می کنند و از ابتدای برنامه به 250،000 دانش آموز می رسند.

CyberPatriot مسابقات ملی دفاع سایبری جوانان را برگزار می کند که تیم های دانش آموزان دبیرستان و دبیرستان را در موقعیت متخصصان تازه استخدام شده فناوری اطلاعات قرار می دهد که وظیفه آنها مدیریت شبکه یک شرکت کوچک است. از طریق یک سری دور مسابقات آنلاین ، به تیم ها یک سری سیستم عامل مجازی داده می شود و وظیفه آنها این است که آسیب پذیری های امنیت سایبری را پیدا و رفع کنند.

درباره AFA: انجمن نیروی هوایی یک انجمن آموزش نظامی و هوافضا غیرانتفاعی ، مستقل ، حرفه ای است. ماموریت ما ارتقا Forces نیروهای هوایی و فضایی غالب ایالات متحده به عنوان پایه و اساس یک دفاع ملی قدرتمند است. برای افتخار و حمایت از هواپیمایی ، متخصصان نیروی فضایی و خانواده های آنها. و میراث ماندگار خود را یاد و احترام بگذاریم.

SOURCE انجمن نیروی هوایی