Spinoff برجسته سود سهام فناوری ناسا در اقتصاد ایالات متحده است

واشنگتن، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ناسا چه به روزرسانی نرم افزار کنترل ترافیک هوایی و چه اصلاح روش های ایمنی غذایی که میزهای شام ما را ایمن نگه می دارد ، بیش از شش دهه تلاش کرده است تا اطمینان حاصل کند که نوآوری های آن به نفع مردم کره زمین است. یکی از مهمترین مزایای آژانس نحوه سرمایه گذاری در ناسا در پرداخت سود سهام در کل اقتصاد ایالات متحده است.

آخرین نسخه انتشارات Spinoff ناسا ده ها شرکتی را که از همکاری با ناسا بهره مند شده اند برجسته می کند. این همکاری به معنای سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ و کوچک موجود است. این راه را برای کارآفرینان برای شروع مشاغل جدید آسان می کند. و از طریق مشاغل جدید و محصولات پیشرفته ای که زندگی روزمره را بهبود می بخشد به طور کلی به نفع مردم است.

“خواه برای فرستادن زن اول و مرد بعدی به ماه کار کند یا به بهبود فناوری حامل مسافران کمک کند پورتلند ، ماین، به پورتلند، اورگان، مبتکران ناسا دائماً در حال ایجاد فناوری جدید هستند. ” جیم رویتر، مدیر همیار اداره ماموریت فناوری فضایی آژانس در واشنگتن. “غالباً این پیشرفت ها مزایای گسترده ای فراتر از آنچه برای اولین بار تصور می شد برآورده می كنند ، دارند. گفتن این داستان به مردم ، یكی از راه های انجام مأموریت ما برای یافتن خانه هایی برای فناوری فراتر از سازمان برای حداكثر سود است.”

امسال در Spinoff ، خوانندگان بیشتر می آموزند:

  • چگونه حمایت ناسا از مشاغل کوچک با جایگزینی ایمن تر مفصل ران ، خنک کننده های فوق رایانه با کارایی بیشتر و حتی بطری های آب بهتر نتیجه داده است (صفحه 46)
  • چگونه تلاش ها برای ایمن نگه داشتن غذای فضانوردان در مسیر رسیدن به ماه میزان بروز بیماری های ناشی از غذا در سراسر جهان را به شدت کاهش داده است (صفحه 58)
  • چگونه سالها تحقیق در مورد ترافیک هوایی به شکل گیری نرم افزاری کمک کرده است که فرودگاهها را قادر به ردیابی هواپیماها ، پیش بینی تأثیرات هوا و یافتن مسیرهای پرواز جایگزین می کند (صفحه 11)

وی گفت: “هر داستان spinoff نمایانگر محصولی برای فروش است که با فناوری و تخصص ناسا ساخته شده است.” دانیل لاکنی، مجری برنامه انتقال فناوری. “عموم مردم آمریكا نه تنها از خود محصولات بلکه از طریق تزریق نوآوری ها و سرمایه گذاری هایی كه موجب رشد اقتصادی در قالب ایده های جدید ، شركت های جدید و مشاغل جدید می شود ، سود می برند.”

علاوه بر این داستان های موفقیت تجاری ، این شماره از Spinoff همچنین به پاسخ ناسا به بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) می پردازد. به طور خاص ، این نشان می دهد که چگونه برنامه انتقال فناوری آژانس برای اطمینان از نوآوری های جدید یا بهبود یافته – از جمله دستگاه های تهویه و ضدعفونی کننده جدید – آن را به دست مشاغل و عموم مردم رسانده است تا بیشترین تأثیر را داشته باشد (صفحه 66).

Spinoff 2021 همچنین دارای 20 فناوری ناسا است که برنامه انتقال فناوری آنها را امیدوار کننده آینده معرفی کرده و همچنین اطلاعاتی در مورد چگونگی مجوز دادن به آنها یا همکاری با ناسا برای توسعه بیشتر آنها برای تجاری سازی ارائه داده است.

در حالی که فناوری ناسا همچنان راهی به سوی آینده روشن می کند ، روشهای آگاهی بخشی به مردم در مورد مزایای گسترده آنها نیز تغییر ابتکاری بدست آورد. نشریه Spinoff 2021 ناسا دارای طرحی مدرن و تازه است که یادگیری نحوه پرداخت سود سهام اقتصاد و مردم ایالات متحده از طریق فناوری ناسا و سرمایه گذاری در برنامه فضایی را از همیشه آسان تر می کند.

رویکرد جدید داستان گویی Spinoff به روندهای کلان متمرکز است ، مانند تأثیر گسترده تلاش های ناسا برای حفظ جریان آب در ایستگاه فضایی بین المللی ، و همچنین مجموعه ای منظم از “کپسول” spinoff که بازدیدهای سریع برش را ارائه می دهد – فناوری لبه ، زندگی را در سراسر جهان بهتر می کند.

همچنین خوانندگان می توانند این داستان ها را در طول سال در وب سایت ناسا Spinoff که دوباره تصور می شود و با داستان های جدید به روز می شوند ، پیدا کنند. این سایت به خوانندگان این امکان را می دهد تا بیشتر در تأثیر اقتصادی ناسا در بخشهای مختلف عمیق تر شوند ایالات متحده از طریق یک نقشه قابل جستجو که موفقیت spinoff ایجاد شده در هر ایالت را برجسته می کند.

روتر گفت: انتقال فناوری ناسا به آنسوی آژانس فضایی بخشی از فرهنگ ما و یکی از طولانی ترین مأموریت های ما است. “ما ظاهر نشریه Spinoff را به روز کرده ایم ، اما پیام یکسان است: ما همیشه در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که نوآوری ها بیشترین سود را از فضا گرفته تا شما پیدا می کنند.”

نسخه های دیجیتالی آخرین شماره Spinoff در اینجا موجود است:

https://spinoff.nasa.gov

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه انتقال فناوری ناسا ، به این آدرس مراجعه کنید:

https://technology.nasa.gov

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov