Tata Elxsi در نظرسنجی Zinnov Zones 2020 در میان بهترین ارائه دهندگان خدمات مهندسی برتر شناخته شده است

بنگلور ، هند، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Tata Elxsi ، یک شرکت پیشرو در زمینه خدمات طراحی و فناوری ، اعلام کرد که در آخرین گزارش “Zinnov Zones 2020” در چندین بخش در “منطقه رهبری” رتبه بندی شده است. Zinnov یک شرکت تحقیقاتی ، مشاوره ای و مشاوره ای جهانی با تخصص اصلی در مهندسی محصول و تحول دیجیتال است.

این گزارش خدمات گسترده تحقیق و توسعه تاتا الکسی را شناخته و رتبه خود را در منطقه رهبری از طریق کمک قابل توجه خود به صنایع خودرو و رسانه و ارتباطات حفظ کرده است. Tata Elxsi با سه دهه تجربه در زمینه ارائه محصول ، توسعه فناوری ، آزمایش و خدمات یکپارچه سازی سیستم ، از تخصص صنعت بی نظیری در هر یک از این بخشها برخوردار است.

این گزارش Tata Elxsi را به عنوان یک بازیگر برجسته در فن آوری های پیشرفته مانند مهندسی دیجیتال ، هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا و نیمه هادی ها معتبر دانست.

“تاتا Elxsi به عنوان یک رهبر به طور مداوم برای خدمات ER&D در ارزیابی خدمات ER&D Zinnov Zones 2020 شناخته شده است. مشتری و توانایی مقیاس شرکت در مقیاس گذاری در عمودی مانند خودرو ، رسانه ها و تجهیزات پزشکی آن را در جایگاه خوبی نگه می دارد. از طریق ارائه ADAS ، اتصال درون خودرو ، OTT و AI در خط مقدم توانمندسازی مهندسی دیجیتال برای شرکت ها بوده است. سرمایه گذاری های این شرکت در IP مانند TE-Play ، FalconEye و Autonomai طی سال های گذشته گواه تمرکز قوی آن بر ارائه تحول مهندسی دیجیتال برای مشتری “، گفت Sidhant Rastogi ، مدیر عامل ، Zinnov.

گزارش Zinnov Zones رشد چشمگیر دستگاههای پزشکی و نرم افزارهای مصرف کننده در Tata Elxsi را تأیید کرده و آن را در زمره معدود شرکتهایی که خدمات نرم افزاری برای پزشکی از راه دور ارائه می دهند ، ارزیابی کرد.

در صنعت حمل و نقل ، گزارش Zinnov Zones Tata Elxsi را در میان 5 ارائه دهنده خدمات برتر ADAS و حضور چشمگیر آن در بازارهای Telematics و Aerospace را شناخته است. این شرکت مشاوره همچنین موقعیت Tata Elxsi را در میان 3 ارائه دهنده خدمات برتر برای OTT ارزیابی کرده و پیشنهادات آن را برای SDN-NFV و خدمات نوسازی محتوا تشخیص داده است.

با دریافت این تشخیص های آرزو شده ، نیتین پای، مدیر ارشد بازاریابی و استراتژی ، تاتا الکسی، گفت ، “ما خوشحالیم که برای تلاش مستمر خود در ارائه بهترین در مهندسی کلاس و محصولات ، بار دیگر در رتبه بندی Zinnov قرار گرفتیم. ما این موقعیت رهبری را به عنوان اعتبار کار خود توسط مشتریان خود ، همانطور که در مناطق جهانی Zinnov نظرسنجی شده است ، ارزیابی می کنیم نظرسنجی ، برای ارائه راه حل های نوآورانه در بالاترین سطح کیفیت که تأثیر استراتژیکی برای تجارت آنها ایجاد می کند. “

درباره مناطق Zinnov

Zinnov Zones برای خدمات ER&D یک امتیاز سالانه از شرکت مشاور مدیریت جهانی Zinnov است که با ارائه دهندگان خدمات ER&D مطابقت دارد و به درک تحول مداوم ناشی از تغییر اولویت ها کمک می کند و موقعیت بازار را بر این اساس تراز می کند. این گزارش تمرکز بیشتری بر روی مهندسی دیجیتال دارد و شامل مواردی مانند هزینه های ER&D ، هزینه ها و قابلیت های مهندسی دیجیتال با تمرکز عمودی و بازار مورد استفاده ارائه دهندگان خدمات است.

درباره تاتا الکسی (www.tataelxsi.com)

تاتا الکسسی یک شرکت خدمات طراحی و فناوری جهانی است و بخشی از 100 میلیارد دلار + گروه تاتا است. تاتا Elxsi با ارائه دهندگان و اپراتورهای برجسته خودرو ، الکترونیک مصرفی ، رسانه و سرگرمی برای تولید محصولات ، خدمات و برنامه های نوآورانه همکاری می کند که باعث ایجاد لذت ، وفاداری و رشد درآمد مشتری می شود. این با بیش از 30 سال تجربه طراحی و مهندسی و تخصص عمیق در حمل و نقل ، رسانه ها ، ارتباطات ، مهندسی مراقبت های بهداشتی و ارائه خدمات ، حضور جهانی تحویل و مراکز توسعه دریایی پشتیبانی می شود. هند.

تماس با رسانه:

تاتا الکسی
هاری بالان
ارتباطات شرکتی
+91 80 2297 9123
پست الکترونیک: [email protected]

منبع Tata Elxsi