TCEB برندگان سومین دوره مسابقات ‘MICE Startup Thailand’ را اعلام کرد

جفت شدن NewMediaX با برگزار کننده نمایشگاه اسباب بازی تایلند ، برنده جایزه نقدی شد 400000 بات برای ‘HybridSolution’ ، یک سیستم سخت افزاری و نرم افزاری یکپارچه اینترنت اشیا ((اینترنت اشیا) که به غرفه داران کمک می کند تعامل آنلاین و آفلاین داشته باشند. برنده جایزه دوم Loops و MICE & Communication است که سرویس جنجالی آنها برای مسابقات ورزشی بزرگ برنده آنها شد 200000 بات. برنده جایزه سوم ، AltoTech و SYN Hotel برنده شد 100000 بات برای راه حل هوشمند مدیریت انرژی هتل با هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیا.

آقای Chiruit Isarangkun Na Ayuthaya ، رئیس TCEB، گفت: “رقابت سالانه” Thailand MICE Startup “نه تنها برای تایلند صنعت موش ، بلکه اقتصاد کشور است. در سال 2018 ، TCEB پیش بینی کرده است که هنگام راه اندازی “راه اندازی تایلند MICE” ، باید یک کانال برای کمک به بازیکنان MICE ما دیجیتالی شود. امروز ، COVID-19 اهمیت قابلیت های دیجیتالی را افزایش داده و این رقابت به یک بستر اصلی برای کارآفرینان MICE ما در کشف و استفاده از نوآوری تبدیل شده است. همچنین ویترین مخصوص تایلند استارتاپ هایی که مهارت ها و ایده های آنها می تواند به سازمان های MICE ما کمک کند تا برای آینده دیجیتالی آماده شوند. “

امسال قضات معیارهای جدیدی را برای اطمینان از بازارپذیری معرفی کرده اند. تیم های رقیب نه تنها باید یک راه حل برای پرداختن به یک نقطه درد خاص ایجاد کنند ، بلکه آنها باید بازدهی برای سرمایه گذاران MICE ، تأثیر بر صنعت MICE ، اثربخشی در پرداختن به چالش های طبیعی جدید ، توانایی تقویت همکاری بین کارآفرینان و شرکت های نوپا را نشان دهند. ، و ملاحظات عملی.

این سومین دوره از مسابقات که در ماه جولای آغاز به کار کرد ، در نوامبر هنگام رونمایی از پنج تیم نهایی وارد مرحله نهایی شد. آنها عبارتند از: 1) حلقه ها و موش و ارتباطات. 2) بستر های نرم افزاری SSP و رسانه های جهان سبز ؛ 3) Potioneer و BITEC ؛ 4) هتل AltoTech و SYN ؛ و 5) NewMediaX و سازمان دهنده نمایشگاه اسباب بازی تایلند.

سه آژانس عمومی وابسته از زمان راه اندازی مسابقات ‘Thai MICE Startup’ حمایت کرده اند. آنها آژانس ملی توسعه علوم و فناوری (NSTDA) ، آژانس توسعه اقتصاد دیجیتال (depa) و آژانس ملی نوآوری (NIA) هستند.

خانم سوویپا واناساتوپ ، معاون رئیس NSTDA، گفت: نرم افزار پارک تایلند که تحت NSTDA است ، متعهد است که توانایی های کارآفرینان فناوری و دیجیتال ما را با نیازهای صنعت مطابقت دهد. TCEB’sتایلند رقابت MICE Startup ‘با ارائه بسیاری از ایده های امیدوار کننده ، یک بستر عالی برای این منظور ثابت شده است. ما خوشحالیم که از ایجاد این راه حل های آماده برای آینده از طریق این رقابت حمایت می کنیم و می بینیم که آنها توسط صنعت MICE پذیرفته شده اند. “

آقای چتچای Khunpitiluck ، معاون اجرایی ارشد رئیس جمهور – واحد اقتصاد دیجیتال ، آژانس توسعه اقتصاد دیجیتال (Depa)، گفت: “TCEB”تایلند رقابت MICE Startup تأثیر مستقیمی در دارد تایلند صنعت MICE و ارزش یک همکاری بین بخشی کاملاً مشخص را نشان می دهد. همچنین این یک بستر عالی برای استارتاپ ها برای نمایش توانایی های پیشرفته خود و همچنین صنعت به دنبال راه های جدید برای ارائه سریع تجربیات پیشرفته دیجیتالی است. ”

دکتر پون-ارج چایراتانا ، مدیر اجرایی آژانس ملی نوآوری (سازمان عمومی) (NIA)، گفت: “همه گیر COVID-19 به افزایش وقایع مجازی دامن زده است و ما با مشارکت با مخترعین تایلندی برای ایجاد ابزارهای دیجیتال جدید برای پاسخگویی به تقاضاهای جدید بازار پاسخ داده ایم. ما یک ماموریت مشابه با TCEB داریم”تایلند رقابت MICE Startup – برای تسریع در اختراع فناوری هایی که باعث افزایش کارایی و غنی سازی تجربه مشتری می شوند. ما تحت تأثیر طیف وسیعی از راه حل های تولید شده و روند تفکر در پشت هر ایده قرار گرفته ایم. “

تصویر مرتبط: https://drive.google.com/drive/folders/1wNVJD2UPXZyX-sNu3_HzFCy3dd2wB0es؟usp=sharing

تایلند: رویدادهای تجاری خود را دوباره تعریف کنید
موارد فوق العاده را با مراقبت های اضافی ما تجربه کنید

درباره TCEB

یک آژانس پیشرو در جلو تایلند صنعت موش

دفتر تأسیس کنوانسیون و نمایشگاه تایلند (سازمان عمومی) یا TCEB – آژانس دولتی تحت نظارت نخست وزیر – که در سال 2004 تاسیس شده است ، نقشی را برای ارتقا، ، حمایت و توسعه صنعت رویدادهای تجاری – جلسات شرکت ها ، سفرهای تشویقی ، کنوانسیون ها ، نمایشگاه ها ، رویدادهای بزرگ و جشنواره های جهانی. TCEB که به عنوان یک شریک استراتژیک خدمت می کند ، در ارائه ایده ها و راه حل های خلاقانه برای موفقیت و تحقق الزامات رویدادهای تجاری ، کمک می کند. هدف اصلی رانندگی است تایلند برای تبدیل شدن به یک هدف جهانی MICE و رویدادهای بزرگ که می تواند صنایع استراتژیک کشور و اقتصاد ملی را هدایت کند.

SOURCE دفتر کنوانسیون و نمایشگاه تایلند (TCEB)

لینک های مربوطه

http://www.tceb.or.th