TI Fluid Systems سیستم عامل سیالات هیوندای BEV سیستم های مانیتور هدیه زندگی بزرگ روسیه – پوسکی ایالات متحده آمریکا – اسپانیایی انگلیسی – español

ОБЕРН-ХИЛЛС (шт. Мичиган) ، 15 دسامبر سال 2020 / PRNewswire / – سیستم های سیال کمپانی TI (LSE: TIFS) ، از سیستم های اتومبیل اتومبیل نصب می شوند که سیستم های سیگنال خود را انتخاب می کنند جدید “” 45 “.” 45 45 “جدید” “45” “” “” “” “” 45 “” “” “” “” “” “” “45 45”.

سیستم های ناخن مجبورند سیستم های مایع TI را برای نصب سیستم های سیال TI در سیستم تغذیه متفاوت هیوندای و سایر محصولات الکترونیکی خریداری کنند. В новых трубопроводных системах применяется наш инновационный подход для легковесных и оптимизированных полимерных линий، изготавливаемых из практически 100٪ нейлонового материала، а также литые، формованные и монтируемые быстроразъемные соединители различных диаметров для управления тепловыми режимами аккумулятора и электродвигателя.

«من می توانم به شما علاقه مند باشم که بخواهم از طریق مجتمع الکترونیکی انتخاب کنم و بخاطر این که بخواهم از طریق مجتمع های الکترونیکی استفاده کنم ، به نظر می رسد که از این سیستم استفاده می کنم.بیل کوزیرا) – اگر شما حمایت كنید كه با هیوندای از شركت های بزرگتر منصرف شود و از زیر نظر شما پشتیبانی كند ، به عنوان یك نفر برتر دیگر انتخاب می كنید كه به عنوان بهترین گزینه برای شما انتخاب می شوند ، اما در حال حاضر به عنوان بهترین گزینه برای شما انتخاب می شوند.

К 2025 به شركت هیوندای در نظر دارد تا از نظر اتومبیل BEV تا 25 اتومبیل ، بهترین گزینه برای فروش در هندوستان 2021 باشد. کمپانی TI Fluid Systems می تواند مجتمع های جدیدی را برای مدل جدید BEV ، و همچنین باکیفیت های عالی برای خرید و استفاده از تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از تجهیزات الکترونیکی ، انتخاب کند.

کمپانی TI Fluid Systems به شما کمک می کند تا Hyundai نصب شود ، سیستم های قدرتمند را برای سیستم های صحیح ، سیستم های قدرتمند و باکیفیت سیستم ، سیستم های متشکل از سیستم های جامع و سیستم های مورد نیاز برای سلامتی خود را انتخاب کنید ، اما شما با 50 گزینه دیگر نمی توانید از این گزینه استفاده کنید.

اطلاعات سیستم های مایع TI
TI Fluid Systems – از تولید کنندگان ویدئوی میکروسکوپ متوسط ​​تولید کننده تجهیزات حمل و نقل و حمل و نقل و ارائه خدمات فنی و مهندسی ویژه ، از نظر فنی و حرفه ای در زمینه خرید و فروش اتومبیل های معتبر است. کمپانی TI Fluid Systems ، با 100 کارخانه مناسب برای کار با سیستم اتوماتیک اتوماتیک ، 108 دستگاه تولید 28 دستگاه را به شما ارائه می دهد ، با توجه به این که سرویس های تولیدی OEM تولید کننده شما نیستند.

اطلاعات زیر را انتخاب کنید: www.tifluidsystems.com.

Логотип – https://mma.prnewswire.com/media/811902/TI_Automotive_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.tifluidsystems.com/

SOURCE TI Fluid Systems