Transport Evans Platform Management Logistics Evans 2.0 را اعلام می کند

بروکفیلد ، ویس.، 16 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ایوانز حمل و نقل ، ارائه دهنده خدمات شخص ثالث و شخص ثالث از راه حل های تدارکات سفارشی برای کشتی های آمریکای شمالی ، امروز از راه اندازی سیستم عامل مدیریت لجستیک Evans 2.0 خبر داد. Evans 2.0 متشکل از امکاناتی از جمله مرکز ادغام Evans ، سیستم رتبه بندی Evans و یک سیستم پرداخت و بستر بازتولید شده ، یک بازسازی اساسی در صنعت تدارکات است که از فناوری مدرن برای ساده سازی فرآیندها ، افزایش سرعت و دقت و ایجاد دید در زمان واقعی بهره می برد. و شفافیت در هزینه ها.

وی گفت: “در عصری که اکثر مشاغل لجستیکی با سیستم عامل ها و برنامه های خارج از قفسه کار می کنند ، ما تصمیم گرفتیم از آخرین پروتکل ها و فناوری ها برای ایجاد سیستم های اصلی داخلی و خارجی خود استفاده کنیم.” رایان نگهمن، رئیس حمل و نقل ایوانز. “Evans 2.0 از ابتدا طراحی شده است تا سطح جدیدی از ارزش ، شفافیت و قابلیت استفاده را فراهم کند ، صنعت لجستیک را به دهه جدید برساند – هم برای فروشندگان و هم برای مشتریان.”

Evans 2.0 شامل موارد زیر است:

  • مرکز ادغام ایوانز: ادغام یکپارچه بین مشتریان ایوانز ، شرکتهای مخابراتی و فروشندگان شریک ، ساده سازی فرآیند برای مشتریان ما و افزایش اتوماسیون برای همه طرفها را امکان پذیر می کند.
  • موتور رتبه بندی ایوانز: یک موتور اختصاصی Parcel ، LTL و Truckload که از فناوری برای پیشبرد سرعت و دقت استفاده می کند و در عین حال قابل اطمینان ترین اطلاعات را در صنعت تدارکات ارائه می دهد.
  • پلت فرم پرداخت و حسابرسی باری Evans 2.0: اعلان های فعال “فشار” ، سطح جدیدی از شفافیت و دقت فاکتور را ارائه می دهند. در یک محیط پویا با تغییر برنامه های سوخت ، افزودنیهای خدمات جانبی و اصلاحات اوراق بهادار ، پلت فرم اختصاصی پرداخت و ممیزی ایوانس برای ارائه تجربه مشتری آگاهانه طراحی شده است.

وی گفت: “در گذشته با تغییر قراردادها ، برنامه های سوخت و خدمات اضافی پیش بینی نشده ، معمول بود كه صورتحساب حمل بار بدون حسابرسی 5-7٪ بیشتر به صورت سالانه هزینه حمل و نقل را می گرفت.” جیسون منصور، COO حمل و نقل ایوانز. وی افزود: “بستر جدید حسابرسی و پرداخت باری ما برای از بین بردن حدس و شگفتی هایی كه در روش قدیمی انجام كارها بخشی از موارد معمول بود ، ساخته شده است ، در حالی كه سطح شفافیت ، سرعت و دقتی را كه انتظار و شایسته آن را دارند به مشتریان ارائه می دهد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های تدارکات سفارشی Evans Transport ، لطفا از اینجا بازدید کنید: https://www.evanstrans.com/why-evans

درباره خدمات حمل و نقل ایوانز ، وارز

Evans Transport Services، Inc در سال 1985 تاسیس شد و از طریق تحول دیجیتال دوباره متولد شد ، یک شخص ثالث ارائه دهنده راه حل های تدارکات سفارشی برای طیف متنوعی از حمل و نقل در سراسر کشور است. آمریکای شمالی. با استفاده از فناوری بی نظیر ، تمرکز بر روابط با مشتری و تیم اختصاص داده شده غیر معمول ، تعهد بی وقفه ایوانز به ارزش ، این شرکت را به عنوان یکی از سریعترین رشد خصوصی شرکت های خصوصی سوق داده است همانطور که در فهرست Inc. Inc. Magazine 2020 Inc. 5000 ذکر شده است

کپی رایت © 2020 توسط Evans Transport، Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

SOURCE حمل و نقل ایوانز

لینک های مربوطه

https://www.evanstrans.com