Travelzoo برنده “بهترین جستجوی معاملات مسافرتی” برای نهمین سال متوالی در جوایز سفر انگلیس است

لندن، 21 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Travelzoo® (NASDAQ: TZOO) ، یک شرکت جهانی رسانه اینترنتی که پیشنهادات و تجربیات اختصاصی را برای اعضا منتشر می کند ، در نه سال متوالی نهمین جایزه خود را برای “بهترین یاب یافتن معاملات مسافرتی” در جوایز معتبر سفر انگلیس به دست آورد. این پیروزی در یک مراسم مجازی که به طور مستقیم از Canary Wharf پخش شد ، اعلام شد لندن. معمولاً بزرگترین رویداد فصل جوایز سفر بریتانیا ، رویداد مجازی با میزبان “The One Show” بی بی سی ، الکس جونز، ارائه جیمز کلارک، مدیر کل Travelzoo ، انگلستان ، جایزه را از طریق بستر آنلاین رویداد پذیرفت.

امسال بیش از 244000 رأی آورده شده است و جوایز Travel انگلیس را به بزرگترین جوایز با رای گیری در انگلیس تبدیل کرده است. در سالی که بسیاری از مسافران تعطیلات فقط به خواب تعطیلات نگاه داشته اند و نه تعطیلات ، تقاضای فروتن شده برای سفر تعداد رای دهندگان انگلیسی نشان داد.

جوایز سفر انگلیس در ارتباطات خود از رأی دهندگان خواست که توجه ویژه ای به مارک هایی داشته باشند که امسال خدمات عالی به مشتریان ارائه داده اند. در سال 2020 ، Travelzoo همچنان به اعضای خود معاملات انحصاری برای سفرهای آینده ارائه می دهد. معاملات کاملاً انعطاف پذیر به اعضای Travelzoo این امکان را داد تا پس اندازهایی را که این صنعت طی دهه ها مشاهده نکرده است ، قفل کنند.

تمام معاملاتي كه Travelzoo به اعضاي خود ارائه مي دهد براي تأييد ارزش واقعي آنها مورد تحقيق قرار گرفته و به طور حرفه اي بررسي مي شوند و بايد از استانداردهاي كيفي دقيق برخوردار باشند.

برای دریافت معاملات انحصاری و تجربه خدمات برنده جایزه ، امروز به Travelzoo (http://travelzoo.com) بپیوندید.

درباره Travelzoo
Travelzoo® 30 میلیون عضو معاملات داخلی و تجربیات منحصر به فرد ما را که شخصاً توسط یکی از کارشناسان معاملات ما در سراسر جهان بررسی شده فراهم می کند. انگشت خود را روی نبض تجربه های برجسته سفر ، سرگرمی و سبک زندگی قرار داده ایم. بیش از 20 سال ما با بیش از 5000 تامین کننده برتر سفر همکاری کردیم – روابط طولانی مدت ما به اعضای Travelzoo امکان دسترسی به معاملات غیر قابل مقاومت را می دهد.

Travelzoo و Top 20 علائم تجاری ثبت شده Travelzoo هستند. همه نام های دیگر علائم تجاری و / یا علائم تجاری ثبت شده صاحبان مربوطه هستند.

تماس با رسانه:
گربه اردنلندن
+44 7776 781525
[email protected]

SOURCE Travelzoo

لینک های مربوطه

www.travelzoo.com