TSD توسط تویوتا موتور آمریکای شمالی برای ادامه برنامه “اجاره Toyota” انتخاب شده است

NORTH ANDOVER ، توده.، 22 دسامبر 2020 / PRNewswire / – تویوتا موتور آمریکای شمالی TSD Mobility Solutions را به عنوان یک شریک تأیید شده برای برنامه Toyota Rent A Car اعلام کرده است.

با بیش از 20 سال سابقه و 650 فروشنده تویوتا که قبلاً با موفقیت از TSD استفاده کرده اند ، تصمیم به رسمیت همکاری این امکان را به نمایندگان می دهد تا از پلت فرم اجاره و رزرو TSD به طور کامل استفاده کنند.

“ما خوشحالیم که TSD – شریک فناوری ارزشمند ما – در کنار تیم ما برای شکل دادن به پیشنهادات تحرک آینده ما کار می کند. از دو دهه گذشته ، TSD فناوری و صنعت خود را به Toyota و نمایندگی های ما ارائه داده است. شریک TMNA ​​همانطور که ما در سال گذشته در telematics وسیله نقلیه و رزرو مستقیم برنامه های تلفن همراه مشتری راه اندازی کرده ایم “، گفت پل روحوفسکی، مدیر ناوگان فروش تویوتا موتور آمریکای شمالی. “TSD به عنوان یک فروشنده تأیید شده ، همچنان به ارائه فن آوری تلفن همراه ، بهبود رضایت مشتری و کمک به فروشندگان ما در توسعه تجارت خود ادامه می دهد.”

TSD تنها راه حل تحرک کامل از انتها به پایان را در بازار ارائه می دهد که به نمایندگان امکان می دهد تا فرصت های جدید تحرک مانند وسایل نقلیه وام گیرنده ، اتومبیل های اجاره ای ، درایو های تست طولانی ، طرح های اشتراک خودرو ، گزینه های اشتراک و ناوگان مشترک را در یک سیستم عامل بررسی کنند. .

ویژگی های اضافی درخواستی در بستر TSD شامل توانایی ارائه تجربه 100٪ بدون تماس به مشتریان است. امضای الکترونیکی و قابلیت های تحویل / تحویل باعث شده است که مکان های تویوتا در طی عدم اطمینان از همه گیری ، رگ حیاتی برای مشتریانشان باشد.

معاون اجرایی TSD ، شاون کانکانون، اظهارات: “ما امروز با موفقیت 17 برنامه نصب وام گیرنده و اجاره دهنده OEM را بر عهده داریم و هزاران نمایندگی و شرکت اجاره اتومبیل را تأمین می کنیم. ما همچنان در سال جدید به ارائه فن آوری عالی و خدمات عالی به مشتریان Toyota Motor North America و نمایندگی های Toyota خواهیم پرداخت.”

ایجاد صنعت بهتر

در طول سال 2020 ، TSD با وجود همه گیر شدن همه گیر همچنان به توسعه راه حل های ابتکاری ادامه داد. از گزینه های بدون تماس گرفته تا اتصال مستقیم telematics و پرداخت خودکار ، TSD همچنان به ساخت بهترین فناوری مدیریت ناوگان اختصاص دارد.

اخیراً تلفیق telematics بدون دستگاه و TSD در حال حاضر در سراسر کشور در حال انجام است. فروشندگان می توانند مکان واحد اجاره خود را در زمان واقعی ردیابی کنند ، اعلان های حصار نوردی را تنظیم کرده و مسافت پیموده شده و همچنین هزینه های سوخت را با دقت باورنکردنی رصد کنند. مکانهای تویوتا یک گزینه اضافه شده برای خودکار کردن تخلفات عوارض دارند. ساده و آسان بودن فرآیند برای فروشندگان همیشه در اولویت بوده است.

از سال 2001 ، TSD یک راه حل اصلی برای تویوتا است. TSD اولین کسی بود که یک سیستم مدیریت ناوگان و وام دهنده فروشنده وب مستقر در وب را ایجاد کرد ، نه تنها برای کمک به فروشندگان در مدیریت ناوگان خود ، بلکه همچنین برای ارائه دید و کنترل شرکت به OEM.

کاربران جدید TSD مطمئناً در دستان خوبی هستند. دانش گسترده صنعت TSD و فن آوری همه فن حریف این اطمینان را می دهد که مکانهای Toyota برای داشتن موفقیت از ابزارهای لازم برخوردار هستند. با ارتباط مداوم با TaraGraphics و Sedgwick Insurance ، مکانهای ورودی تویوتا می توانند مطمئن باشند که اکوسیستم TSD با نیازهای آنها در هسته اصلی هر محصول توسعه یافته است.

درباره TSD
TSD راه حل های تحرک ناوگان را برای نمایندگی ها ، تولیدکنندگان خودرو ، گروه های عمومی خودرو و شرکت های اجاره ای در سراسر جهان طراحی و توسعه می دهد. راه حل های ما در 80 کشور و شش قاره استفاده می شود. ما روزانه به بیش از 8000 نمایندگی و 2500 شرکت کرایه اتومبیل کمک می کنیم تا فعالیت خود را بهبود بخشند. بسیاری از معیارها ، الگوهای عملیاتی و الگوهای یارانه ای که امروزه در صنعت استفاده می شود توسط تیم TSD ایجاد شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شروع کار با TSD ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به سایت www.tsdweb.com مراجعه کنید.

منبع TSD

لینک های مربوطه

https://tsdweb.com/