Utilimarc بستر های نرم افزاری کاملاً یکپارچه هوش تجاری را برای ناوگان سازمانی منتشر می کند

سالها تحقیق و توسعه ، Utilimarc را بر آن داشته است تا شکافی را بین جریان داده های siled و بینش های لازم برای مدیریت دقیق ناوگان از بین ببرد. پلت فرم Utilimarc برای همه منابع داده خود یک محیط تحلیلی واحد را در اختیار کاربران خود قرار می دهد توانمندسازی تیم ها در تمام سطوح سازمان با داشبورد KPI و گزارش های اجرایی برای هر منطقه در ناوگان خود. پلت فرم یکپارچه BI از انواع ادغام داده های شخص ثالث پشتیبانی می کند. مانند سیستم های مدیریت ناوگان ، telematics ، کارت های سوخت ، دوربین های محرک و نرم افزار ERP.

سرمایه گذاری Utilimarc در فناوری و توانایی آن در دریافت و تجزیه و تحلیل داده ها ، رویکردی مقیاس پذیر برای مدیریت ناوگان برای ظهور منابع داده های نوظهور مانند وسایل نقلیه الکتریکی و telematics OEM فراهم می کند. Utilimarc در حال حاضر در صف مقدم است تجزیه و تحلیل داده های EV ارائه معیارهای صنعت برای مشتریان و تجزیه و تحلیل داده های زنده ، ناوگان را قادر می سازد تا هزینه کل مالکیت وسایل نقلیه الکتریکی را درک کنند و همچنین مقایسه های اساسی با وسایل نقلیه مجهز به سوخت موجود.

لایه فناوری ما در بالای منابع داده موجود ، ثبات تحلیلی و چابکی فوری را برای بازخورد و تصمیم گیری در زمان واقعی ایجاد می کند. ناوگان به به روزرسانی و بهبود مداوم پایگاه داده تحلیلی خود نیاز دارند که به جای اینکه جلوی آنها را بگیرد ، با آنها محوری خواهد شد. پلت فرم BI ما با منابع داده خود به صورت دقیقه به دقیقه همگام سازی می شود. ارائه اطلاعات در زمان واقعی که تصویری از عملکرد ناوگان آنها را به جای حدس زدن فراهم می کند، “گفت کریس شفر، مدیر عامل شرکت Utilimarc. “نحوه تجارت ما تغییر کرده است. فناوری ارائه شده به دانشمندان غیر داده ، از مدیر گاراژ تا مدیریت سطح اجرایی ، اجازه می دهد تا به مجموعه داده های فصیحی دسترسی پیدا کنند که در غیر این صورت ممکن است نداشته باشند.

بستر هوش تجاری Utilimarc قبلاً به منبع واحدی از حقیقت برای پذیرندگان اولیه تبدیل شده است – مانند رهبران صنعت و خدمات ساختمانی Quanta ، American Electric Power ، Intren و LG&E KU – دریافت و بهینه سازی داده ها برای بیش از 70 کیلو وسایل نقلیه به طور جمعی

“Utilimarc به توسعه یافته تیم ما تبدیل شده است. سیستم عامل آنها به ما کمک می کند اطمینان حاصل کنیم که بیشترین ارزش را از سرمایه گذاری خود در داده ها کسب می کنیم و به ما امکان می دهیم تا تصمیمات صحیح را هنگام مدیریت ناوگان خود بگیریم. ما قادر به مربیگری خود هستیم. رانندگان ، پیش بینی هزینه های نگهداری و کاهش شدید حوادث ایمنی در جاده ها. “-
جف اشنایدر ، مدیر حمل و نقل در LG & E KU

بستر هوش تجاری کسب و کار توسط Utilimarc است اکنون برای نمایش در اینجا موجود است.

درباره Utilimarc
Utilimarc در صنعت راه حل های هوش تجاری برای ناوگان سازمانی پیشرو است. ما از نزدیک با مشتریان خود کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که داده های آنها عملی و قابل اعتماد است تا تغییرات پایدار را در سازمان خود آگاه سازد. 20 سال تجربه صنعت کار با سیلوهای مختلف داده از بزرگترین ناوگان کمکی کشور ، ما را بر آن داشته است تا پلت فرم BI خود را که منابع داده ناوگان را به یک محیط واحد متصل و متحد می کند ، توسعه دهیم – که از طریق برنامه های Fleet Analytics ، Benchmarking و Fleet Lifecycle بیان می شود.

یک لایه مهم برای پلت فرم BI Utilimarc – و موفقیت آن – مردم ما هستند. تیم ما از دانشمندان داده و تحلیلگران ناوگان از نزدیک با مشتریان ما در حال تهیه گزارش های برنامه ریزی شده و داشبورد مخصوص نیازهای آنها هستند. نتایج یکپارچه سازی منابع داده ، مشتریان ما را قادر می سازد تا درک درستی از عملکرد روزانه و استفاده از دارایی های ناوگان خود داشته باشند.

دفتر مرکزی Utilimarc در است مینیاپولیس با تیم های از راه دور در سراسر جهان ، در حال حاضر در کنار هم کار می کنند آمریکای شمالی بالاترین عملکرد سازمان های ناوگان. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.utilimarc.com.

برای همه سوالات لطفا با ما تماس بگیرید:
دنیس جاکونی
[email protected]

منبع Utilimarc

لینک های مربوطه

http://www.utilimarc.com